Parimad õudusfilmid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 04. Jaanuar 2007, 22:12

Imo Blair Witch Project on küll üle hinnatud, aga see vast juba teine teema.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Storm » 05. Jaanuar 2007, 00:10

Fletcher kirjutas: Shutter omab kõike ja kõiki. Väga kõhe ja salapärane.
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas turbobunny » 23. Jaanuar 2007, 17:36

identiteet on väga hea film(Y)[quote][/quote]
turbobunny
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 23. Jaanuar 2007, 17:00

PostitusPostitas kkiisu. » 25. Juuni 2007, 17:04

Vimm
The Ring 1
The Ring 2
Amityville'i õudus
Texase Mootorsaemõrvad
Üks vastamata kõne


Need on head, minumeelest.
Kasutaja avatar
kkiisu.
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 18. Juuni 2007, 19:25

PostitusPostitas KiiZ » 27. Juuni 2007, 09:40

Ise olen suur õudusfilmide fänn ja mu üldine lemmik on 'The Evil Dead'.
Slasher-žanri fännile soovitan 'Halloweeni', just esimest osa. Ise olen vaadanud sadu õudusfilme, aga üsna hästi on meeles ka 'The Last House on The Left', mis oli šokeeriv. Filme on muidugi häid veel palju, aga vaatamist sul praegu jätkub küll, kuigi võin veel soovitada näiteks 'The Hills Have Eyes' originaalvarianti, mitte remake'i, sest vanadel õudukatel on see õudne fiiling juures, mida uutel on väga raske kätte saada. Need filmid tulid praegu kõige rutem meelde ning meeldisid mulle endale ka .
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Priit » 27. Juuni 2007, 12:22

Ise soovitaksin just uuemat versiooni, sest minu arvates on see üks näiteid, kus remake on parem kui vanem versioon. Vanem versioon oli kuidagi lohakas, kui nüüd ausalt öelda. Pluto oli siiski äge. Või oli see Mars, täpselt ei mäleta.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas KiiZ » 27. Juuni 2007, 13:58

Tegelikult küll, mutandid on uues palju paremini tehtud ( vanas on nagu lihtsalt mingid 'hill billyd' :D) ja värki, aga vanal on lihtsalt see 'vanadus' või selline asi juures, mis minu jaoks aitab filmil õudsam olla. Minu puhul toimib ka õudusfilmi asupaik ja 'The Hills Have Eyes'il on see üsna hästi valitud.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 27. Juuni 2007, 14:16

( vanas on nagu lihtsalt mingid 'hill billyd' )


Michael Berryman sobib oma rolli küll suurepäraselt! :))
Vanadel filmidel on tavaliselt hea õhkkond, vahest on võtmeks väike eelarve.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Merca14 » 22. Oktoober 2007, 16:14

Minul on
The Texas Chain Saw Massacre
Wrong Turn
The Hills have eyes
Resident evil
ja veel mis meelde ei tule.
Merca14
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 15:42

PostitusPostitas Goblin » 22. Oktoober 2007, 16:57

"The Shining" ja "Shutter"
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 22. Oktoober 2007, 17:50

Suspiria mulle näiteks üldse ei meeldi, kuigi oleks kohustuslik öelda kui tahan šeff välja paista.

Peidus pinna all - rohkem põnevik, aga palju õudsem minu jaoks kui need kõrilõikamisfilmid varateismelistele, mis seal eelmises postituses mainitud on.
Soomuslaev Potjomkin
The Vanishing

Kui järgi mõelda, siis õudukate seas on stiilseid filme rohkem, paraku aga teeb märuližanr ühes eksemplaris - Die Hard - neile kõigile ära.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2007, 19:36

KiiZ kirjutas:Tegelikult küll, mutandid on uues palju paremini tehtud ( vanas on nagu lihtsalt mingid 'hill billyd' :D) ja värki, aga vanal on lihtsalt see 'vanadus' või selline asi juures, mis minu jaoks aitab filmil õudsam olla. Minu puhul toimib ka õudusfilmi asupaik ja 'The Hills Have Eyes'il on see üsna hästi valitud.

Kuule, kui ma nüüd ei eksi siis too nuclear testide subplot toodigi alles remake'is sisse, originaalis ju pidigi nii olema, et lihtsalt suurt kasvu hillbilly'd.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas KiiZ » 22. Oktoober 2007, 20:18

ausalt öeldes pole sellele mõtlendki :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 22. Oktoober 2007, 22:37

Suspiria mulle näiteks üldse ei meeldi, kuigi oleks kohustuslik öelda kui tahan šeff välja paista.


Miks? Sul on oma arvamus ning mulle näiteks meeldib "Suspiria", aga sellegi poolest ei saa ei mina ega keegi teine ju sulle pahaks panna, et sulle ei meeldi! Kui see film absoluutselt kõigile meeldiks, oleks inimkonnal midagi tõsiselt viga. Kui inimene suudab oma arvamsut põhjendada, on tal ju ümberlükkamatult õigus!



Viimati vaatasingi ise ühte Dario Argento filmi, selleks oli "Tenebrae" ning verd oli väga palju tõesti, küll löödi kirvega käsi otsast ja virutati kirvega lagipähe, kõrisid lõigati ka korralikult läbi. Mulle meeldib Argento stiil ning muusikas, mille saatel mõrvad toimuvad, on tunda mõnusat kiiretempolist 80-ndate electro-popi.

"Ohked" mulle endale meeldib, eriti just visuaalse poole ja stilistiliste püüete poolest, samuti teeb seal minu arust tugevalt õela rolli Alida Valli.

"Vaimude väljaajaja" on samuti väga mõnus vaatamine.


Nicolas Roegi "Vaata hirmus tagasi" on aga selline psühholoogiline õudusfilm, mille soovitan ikka ära vaadata. Filmi ise on väga osavalt kokku pandud mosaiik, millest küll ei pruugi esimese vaatamise korral arugi saada (või olen mina lihtsalt väga rumal :)) ), kuid õhustik on filmil väga hea.

"Carrie" ühendab osavalt õudusfilmi ja noortefilmi ning on ka väärt vaatamine.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 22. Oktoober 2007, 22:48

Ralf kirjutas:
KiiZ kirjutas:Tegelikult küll, mutandid on uues palju paremini tehtud ( vanas on nagu lihtsalt mingid 'hill billyd' :D) ja värki, aga vanal on lihtsalt see 'vanadus' või selline asi juures, mis minu jaoks aitab filmil õudsam olla. Minu puhul toimib ka õudusfilmi asupaik ja 'The Hills Have Eyes'il on see üsna hästi valitud.

Kuule, kui ma nüüd ei eksi siis too nuclear testide subplot toodigi alles remake'is sisse, originaalis ju pidigi nii olema, et lihtsalt suurt kasvu hill-billy'd.


Minu meelest oli ka originaalis märke sellest, et ala, kus kannibalid elutsesid, oli koht tuumakatsetuste vms jaoks. Oli ju midagi sellist, et enne kui Carterid oma autoga mingilt rajalt välja panid või auto lõhki sõitsid, lendas nende pea kohalt üle õhusõiduk, mis meenutas kangesti sõjaväelennukit vms. Usun, et see väga lühike hetk, mil me lennukit nägime, oli märk sellest, et ala oli tegelikult nt läbisõitjatele keelatud tuumakatsetuste piirkond. Sellest järeldan, et nagu George A. Romero`gi "Elavate surnute öö" originaalis, mugandas ka Wes Craven oma teosesse pärast II maailmasõda tekkinud inimkonna hirmu tuumaajastu ees.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 52 külalist