Kino Artis / Sõprus

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas rauls » 04. Mai 2010, 22:16

Hispaania ja Sundance'i filmidel eestikeelne tõlge puudub, jah?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 04. Mai 2010, 22:32

"Daddy Longlegsil" on eestikeelsed subtiitrid täiesti olemas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 08. Mai 2010, 17:30

Noh kes läheb [Rec] `i vaatama? Kell 19.00
Tasuta!

Mõtlen veel....
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 08. Mai 2010, 17:32

Spellbound kirjutas:Noh kes läheb [Rec] `i vaatama? Kell 19.00
Tasuta!

Mõtlen veel....

95% tõenäosusega kohal! 8)

Kuulsin oma ladina keele õpetaja kaudu, et "Das weisse band"-i esimesed 20 minutit pidid sünkroonist väljas olema ja subtiitrid ka must-valge pildi tõttu põhimõtteliselt nähtamatud. FYI.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 08. Mai 2010, 17:35

100% kohal. Pärast vaatan kodus järje otsa.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 08. Mai 2010, 17:36

Huvitav, kui palju varem peaks seal kohal olema, et kohti saada? Rahvast võib ka vähe olla, aga jällegi praegu on laupäev...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Mai 2010, 21:42

Ralf jõudis suht viimasel hetkel ja kohti oli ikka veel ;-).
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ralf » 08. Mai 2010, 22:02

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ralf jõudis suht viimasel hetkel ja kohti oli ikka veel ;-).

Ma suutsin end isegi üllatada, sest mul oli enne seanssi vaja apteegist läbi käia. Viru Keskusest astusin välja täpselt 18:54. Tubli olen!

Minust vasakul istusid veel Soprano ning kbong.

Ega sina polnudki see noormees, kes istus otse teisel pool minust paremal olnud tühja istekohta? Kui olid, siis sa olid kohati ikka päris vaimukas, eriti kui ühel tuletõrjujatest olid käed verised ja sa lehvitasid oma kätega täpselt samamoodi nagu temagi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 08. Mai 2010, 22:11

Ralf kirjutas:Kuulsin oma ladina keele õpetaja kaudu, et "Das weisse band"-i esimesed 20 minutit pidid sünkroonist väljas olema ja subtiitrid ka must-valge pildi tõttu põhimõtteliselt nähtamatud. FYI.

Paraku on see jah nii :vihane:. Pilt (sealhulgas ka subtiitrid) ja heli on oma 15 sekundit sünkroonist väljas ja nii on üliraske orienteeruda. Täna läksin filmi vaatama ja lahkusin pärast 10 minutit. Tahaks ikka normaalselt algusest lõpuni vaadata. Mulle öeldi, et kolmapäevaks pidi normaalne koopia saabuma. Eks siis järgmise nädala teisel poolel lähen uuele katsele. Tundub olema vähemalt "9/10" film.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 08. Mai 2010, 22:12

rauls kirjutas:Täna läksin filmi vaatama ja lahkusin pärast 10 minutit. Tahaks ikka normaalselt algusest lõpuni vaadata. Mulle öeldi, et kolmapäevaks pidi normaalne koopia saabuma. Eks siis järgmise nädala teisel poolel lähen uuele katsele. Tundub olema vähemalt "9/10" film.

Said piletiraha tagasi ka? Idee poolest oleksid nad pidanud andma.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 08. Mai 2010, 22:17

Ralf kirjutas:
rauls kirjutas:Täna läksin filmi vaatama ja lahkusin pärast 10 minutit. Tahaks ikka normaalselt algusest lõpuni vaadata. Mulle öeldi, et kolmapäevaks pidi normaalne koopia saabuma. Eks siis järgmise nädala teisel poolel lähen uuele katsele. Tundub olema vähemalt "9/10" film.

Said piletiraha tagasi ka? Idee poolest oleksid nad pidanud andma.
Ma ei küsinudki, vaid tulin suht ruttu vihasena tulema. Piletimüüja ütles muidu, et oli kõiki piletiostjaid teavitanud pärast seda, kui oli teada saanud, et selline jama on. See jama selgus reedeõhtusel (18:30) esilinastusel, aga mina olin enne seda juba pileti ära ostnud ja ei teadnud midagi. Ma usun, et kui oleks väga tahtnud, oleksin raha tagasi saanud, aga mis sellest enam.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Mai 2010, 22:18

Ralf kirjutas:Ega sina polnudki see noormees, kes istus otse teisel pool minust paremal olnud tühja istekohta? Kui olid, siis sa olid kohati ikka päris vaimukas, eriti kui ühel tuletõrjujatest olid käed verised ja sa lehvitasid oma kätega täpselt samamoodi nagu temagi.

Olin-olin. Seda käte asja ma ei suuda küll hästi meenutada, aga mina ja Kick need sinust paremal olime. ;-)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Spellbound » 08. Mai 2010, 22:37

Kui uLtImAtEcRiTiC oli see, kes kätega vehkis, siis tähendab, et minu ja Live ees vasakul istusid järjest kbong, Soprano ja Ralf ning paremal uLtImAtEcRiTiC ja Kickflick. On alles kokkusattumus ja me ei märganud ühtegi tuttavat nägu, kuigi oleks pidanud :)

Kuigi ma vist vaatasin vist mitu korda Sopranole otse näkku teadmata kellega on tegu ;-)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 08. Mai 2010, 22:48

Spellbound kirjutas:Kui uLtImAtEcRiTiC oli see, kes kätega vehkis, siis tähendab, et minu ja Live ees vasakul istusid järjest kbong, Soprano ja Ralf ning paremal uLtImAtEcRiTiC ja Kickflick. On alles kokkusattumus ja me ei märganud ühtegi tuttavat nägu, kuigi oleks pidanud :)

Kuigi ma vist vaatasin vist mitu korda Sopranole otse näkku teadmata kellega on tegu ;-)

Staaride pidu, mis teha.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ralf » 08. Mai 2010, 22:52

Spellbound kirjutas:Kui uLtImAtEcRiTiC oli see, kes kätega vehkis, siis tähendab, et minu ja Live ees vasakul istusid järjest kbong, Soprano ja Ralf ning paremal uLtImAtEcRiTiC ja Kickflick.

Mul oli kaasas seljakott, mille panin umbes 20 minutit pärast filmi algust endast paremal olevale tühjale toolile ning käes hoidsin tühja Vichy pudelit. Ring any bells? :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist