Kino Artis / Sõprus

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas null » 08. Mai 2010, 22:58

käisin ka sed rec'i vahtimas. esimese poole filmist magasin, kuni kõrval istuv tütarlaps naerma purskas jaa mu üles ajas. suured tänud. anoreksikust tsikk oli kena filmis.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas kbong » 08. Mai 2010, 23:11

Ajas kiljuma küll.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 09. Mai 2010, 12:47

Ralf kirjutas:Mul oli kaasas seljakott, mille panin umbes 20 minutit pärast filmi algust endast paremal olevale tühjale toolile ning käes hoidsin tühja Vichy pudelit. Ring any bells? :P
Jah, täpselt nii see oligi! ;-)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 10. Mai 2010, 01:41

Ralf kirjutas:
Spellbound kirjutas:Kui uLtImAtEcRiTiC oli see, kes kätega vehkis, siis tähendab, et minu ja Live ees vasakul istusid järjest kbong, Soprano ja Ralf ning paremal uLtImAtEcRiTiC ja Kickflick.

Mul oli kaasas seljakott, mille panin umbes 20 minutit pärast filmi algust endast paremal olevale tühjale toolile ning käes hoidsin tühja Vichy pudelit. Ring any bells? :P


Ise ei märganud küll midagi, aga keegi küll jõi vahepeal ja kattis pudeliga mu vaatevälja :P
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 10. Mai 2010, 14:24

rauls kirjutas:
Ralf kirjutas:Kuulsin oma ladina keele õpetaja kaudu, et "Das weisse band"-i esimesed 20 minutit pidid sünkroonist väljas olema ja subtiitrid ka must-valge pildi tõttu põhimõtteliselt nähtamatud. FYI.

Paraku on see jah nii :vihane:. Pilt (sealhulgas ka subtiitrid) ja heli on oma 15 sekundit sünkroonist väljas ja nii on üliraske orienteeruda. Täna läksin filmi vaatama ja lahkusin pärast 10 minutit. Tahaks ikka normaalselt algusest lõpuni vaadata. Mulle öeldi, et kolmapäevaks pidi normaalne koopia saabuma. Eks siis järgmise nädala teisel poolel lähen uuele katsele. Tundub olema vähemalt "9/10" film.


Tänases Postimehes kirjutab Jaak Lõhmus Valgest paelast ja sealgi ta mainib ebasünkroonsust ja ühte inimest, kes saalist lahkus. Arvan, et see olidki sina :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 10. Mai 2010, 18:15

15. mail tähistab Sõpruse kino 55 sünnipäeva, 21:00 alates on seansid tasuta ja linastub valik Eesti kinokunsti paremikust: ELU TSITADELLIDES, KARIKAKRAMÄNG ja IDEAALMAASTIK. Kõiki külastajaid ootab ees väike üllatus!

18.-23. maini vältab Sõpruses indie isa John Cassavetese filmide retrospektiiv. Linastuvad jutustava kino reeglite diktaadile allumatud Cassavetese kultusteosed “Varjud”, “Näod”, “Abielumehed”, “Hiinlasest raamatupidaja tapmine”, “Esietendus” ja “Tundevirvendused”.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 10. Mai 2010, 19:41

Spellbound kirjutas:
rauls kirjutas:
Ralf kirjutas:Kuulsin oma ladina keele õpetaja kaudu, et "Das weisse band"-i esimesed 20 minutit pidid sünkroonist väljas olema ja subtiitrid ka must-valge pildi tõttu põhimõtteliselt nähtamatud. FYI.

Paraku on see jah nii :vihane:. Pilt (sealhulgas ka subtiitrid) ja heli on oma 15 sekundit sünkroonist väljas ja nii on üliraske orienteeruda. Täna läksin filmi vaatama ja lahkusin pärast 10 minutit. Tahaks ikka normaalselt algusest lõpuni vaadata. Mulle öeldi, et kolmapäevaks pidi normaalne koopia saabuma. Eks siis järgmise nädala teisel poolel lähen uuele katsele. Tundub olema vähemalt "9/10" film.


Tänases Postimehes kirjutab Jaak Lõhmus Valgest Paelast ja sealgi ta mainib ebasünkroonsust ja ühte inimest, kes saalist lahkus. Arvan, et see olidki sina :)

Oh, minust kirjutatakse juba lehes :). See olin kindlasti mina, sest käisin laupäeva hommikusel seansil.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 11. Mai 2010, 14:58

15. - 20. mail linastuvad Artise ekraanil 2009. aasta Balti Filmi- ja Meediakooli parimad tudengifilmid, mille raames jõuavad kinolinale eksperimentaalfilm „Koolja“, mängufilm „Põrgu ekspress“, mängufilm „Ei oska filmi teha“, muusikavideo „Daydreaming“ ja dokumentaalfilm „Jama“.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 11. Mai 2010, 15:42

2x me
je
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 11. Mai 2010, 19:31

hau kirjutas:2x me
je
Mis filmidega seotud oled?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas rauls » 18. Mai 2010, 22:50


Mulle hakkab üha enam Sõprus meeldima! Ma polegi veel Bashiri näinud, kuigi olen ammu tahtnud. Nüüd siis hea võimalus.

Hetkel toimuv John Cassavetes'e nädal on kõva asi. Täna sai "Shadows" vaadatud - hea film. Plaanis veel "Faces" ja "Love Streams" ära kaeda.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas rauls » 22. Juuli 2010, 20:20

Mis värk filmiga "Lourdes" on? See kino Artise veebi alamleht väidab siiamaani, et "Lourdes" linastub alates 23. juulist, aga kinokavas pole seda kirjas. Sai filmi linastumist juba kaua oodatud.
:shokeeritud:
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas rauls » 11. August 2010, 22:32

eerik kirjutas:Tallinnfilmi on ikka hädasti mune vaja. Terves tiimis on vaid neli meest ja needki on vaid projektsionistid ja üks saaliadministraator, kogu filmivalik ja muu otsustamine on naiste käes. Pole siin midagi imestada, et 90% Artise kavast on igavad euroopa filmid.
Praegu ja lähiajal on küll kava väga hea. Hetkel on kinos jooksmas 2 head filmi: "The Road" ja "Как я провел этим летом". Juba käesoleval nädalal tuleb Michael Haneke filmide retrospektiiv, tuleval nädalal juba "Enter The Void". Paar nädalat peale seda tuleb "A Single Man", mis on minu jaoks väga hea üllatus, et see kavva võeti. Ütleks küll, et Artis on hetkel parim kino.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas eerik » 01. Detsember 2010, 12:46

Ja munad saabusid:

Räppar Henry «Genka» Kõrvits sai Tallinnfilmi juhatajaks

AS Tallinnfilm, kes hoiab, taastab ja levitab Tallinnfilmi pärandit, haldab Solarise keskuses kino Artis ning tegeleb väärtfilmide maaletoomise ja levitamisega, sai endale uue juhataja. Selleks on Henry Kõrvits, laiemale üldsusele tuntud ka kui Genka.

Henry Kõrvits on lõpetanud 1993. aastal Gustav Adolfi gümnaasiumi ning 1999. aastal TTÜ Tallinna Kolledži ärijuhtimise eriala. Aastatel 2000-2006 töötas Henry Saku Õlletehase Saku Rocki tootejuhina, seal tehtud töö eest sai ta aastal 2004 Best Baltic Brand of Estonia auhinna. Aastatel 2009-2010 töötas Genka klubi Korter tegevjuhina. Lisaks töötab Henry ka Raadio 2-s ning teeb muusikat ansamblitega A-Rühm ja Toe Tag, on iga-aastase Eesti HipHop festivali peakorraldaja ja väikese plaadifirma Legendaarne Records omanik.

Tallinnfilmi toob Genka uut ja värsket energiat ning senisest veelgi enam filmivaatajaid, ehk nagu ta ise ütleb: «Tallinnfilmi kaubamärgi ja Tallinnfilmi arhiivide näol on tegemist ühe väga hinnalise aardega, millest mõned meist ehk teenimatult vähe osa on saanud. Lisades siia veel väärtfilmikino Artis, siis saame lausa unistuste combo, millega tegelemisest ei saa vist keegi ära öelda. Mu esmaseks eesmärgiks ongi nii Tallinfilmi kui kino Artise tegemistele suuremat kõlapinda leida, sest nad mõlemad on seda rohkem kui väärt.»

Henry Kõrvits asub tööle 1. detsembrist.

http://www.elu24.ee/?id=350356
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 29. Jaanuar 2011, 16:31

Võib-olla on need seal juba ammu olnud, aga eile märkasin, et Artises on tasuta jagamiseks vanad plakatid välja pandud. Kiiruga vaadates oli igat plakatid vähemalt 5 ning need olid väga heas seisukorras. Du levande, Cache, Funny Games US, Ideaalmaastik jne.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist