Mai 2009 blockbusterid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Mai 2009 blockbusterid

PostitusPostitas hau » 16. Märts 2009, 23:32

Jep, ainult poolteist kuud 09. aasta blockbusteriteni.

Nii et, oodatuimad maikuu kassahitid ja ühtlasi, mis filmid teie arvates toodavad suurimat tulu ja millised kukuvad läbi jms.

1. mai - Wolverine
8. mai - Observe and Report
8. mai - Star Trek
13. mai - Angels and Demons
15. mai - Coraline
22. mai - Night at the Museum 2
29. mai - Terminator Salvation

USAs linastub 29. mail ka Up, mis ma arvan on mai ja suve üks edukamaid filme, kuigi ma seda eriti ei oota.
Ma arvan, et Wolverine on suht edukas, sest eelnevad X-Menid on toonud päris mitu raha sisse, hoolimata sellest, et viimane neist oli turd.
Kuna da vinci kood oli suht kerge rahaimeja, siis ilmselt Browni fännid veavad ennast kindlasti uuesti kinno, kuigi see pole saanud nii hullu promo kui da vinci omal ajal.
Terminator Salvation peaks tulema suht edukas.
Night at the Museum teenib ka piisavalt raha, et kolmas osa teha.
Nii et on jäänud ainult Star Trek. Ei usu, et trekkie'sid nii palju on, et see mingi suur menuk oleks. A loodetavasti mitte nii suur fail kui Speed Racer eelmine kevad.

A nendest mai filmidest on vaadata Wolverine, Star Trek ja Terminator.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 17. Märts 2009, 01:05

Ma viimastel päevadel olen Up-i järjest enam hakanud ootama. Esiteks juba selle pärast, et näha kas Pixar failib või õnnestus neil teha kümnes suurepärane täispikk film järjest. Lühifilmidega on nad minu silmis juba koraa läbikukkunud. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Jolt » 17. Märts 2009, 01:05

Esimese hooga vaatasin nagu mõned blockbusterid oleks ebaõiglaselt välja jäänud, et fookus on vaid mail jäi märkamata.

Minu ideaalkava oleks oleks selline:
1. mai - Wolverine
8. mai - Observe and Report
8. mai - Star Trek
15. mai - Coraline
29. mai - Terminator Salvation

Kurb tõsiasi on aga see, et mai saab isegi veel koolitihedam kuu olema kui ükski varasem, nii et ei tea, kas ühelegi jõuab. Nähtud filmide teistkordsest vaatamisest, kinos, pole sellel aastal veel midagi välja tulnud.

Prioriteedid on aga sellised: 1. Coraline - kõige kindlam minek. 2. Terminator Salvation - viimane trailer kergitas huvi mitmekordselt. 3. Observ and Report - tundub positiivselt haige film.
Star Trek tõmbab pigem põhiliselt JJ Abramsi pärast, lisaks muhe näitlejate ansambel ja spektaaklit kogu raha eest - näikse olevat. Wolverin'le puuduvad mul igasugused ootused. Ma olen suht kindel, et too on üks parasjagu mage film, aga suurelt ekraanilt muhedalt jälgitava actioniga. See kopterile katapulteerimine on ikka täiesti retaaaaaarded.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 17. Märts 2009, 01:14

Jolt kirjutas:Wolverin'le puuduvad mul igasugused ootused. Ma olen suht kindel, et too on üks parasjagu mage film, aga suurelt ekraanilt muhedalt jälgitava actioniga. See kopterile katapulteerimine on ikka täiesti retaaaaaarded.

Jep. Trailerite põhjal paistab Wolverine ikka odav corn olevat, see eest Termikal tundub olevat mingit gritti. Suvi tõotab tulla ka suht savi. Praeguse seisuga Eestis linastuvatest suvekuu filmidest aind Public Enemies pakub huvi. Up ja TF2 ka ilmselt saab saalis ära vaadatud aga jah.. come september 11..


Tegelt ma sala-Fast and Furiousi-fänn, aga see õnneks juba aprillis
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 17. Märts 2009, 01:15

29. mai on kalendris punasega märgitud. 8. mai samuti, kuid mitte nii punasega - roosaga? Teiste jaoks ei jätku raha ja tahtmist vist. Coraline oli tore, uuesti ei lähe.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 17. Märts 2009, 02:03

1. mai - Wolverine
8. mai - Observe and Report
8. mai - Star Trek
13. mai - Angels and Demons
15. mai - Coraline
22. mai - Night at the Museum 2
29. mai - Terminator Salvation


Ainuke, mis otseselt kinno tõmbab on viimane. Ülejäänute osas ei oma tähtsust, millal ma nad ära vaatan. Loodan, et nad kõik teenivad sadu miljoneid, siis saab veel järgesid ja spin-off'e teha.

Night at the Museum oli üllatavalt naljakas. Coraline'ist ma ei tea emmigi peale selle, et ta mingi 3D animatsioon. Da Vinci Code oli konveiertoodang, aga nauditav. Star Treki puhul puudub igasugune emotsionaalne investeering, sest sarja ega varasemaid filme pole vaadanud (filmi 3. trailer on aga päris naisss). Observe and Report'i tahan kindlasti näha, kuna sel hea cast ja Jody Hill on ka mõnus boonus. Wolverine ei sümpatiseeri karvavõrdki, aga cast on päris asjalik ja stsenaristi/lavastaja valik ka päris huvitav.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Märts 2009, 03:03

Hülss kirjutas:cast on päris asjalik ja stsenaristi/lavastaja valik ka päris huvitav.


Seepärast ongi mul huvipisik külge hakanud. ;-)
Kuidagi teistmoodi tundub see projekt, kuigi jah see helikopter vs. Wolverine ajas silmad lauba poole küll.

Elame ja näeme.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 17. Märts 2009, 03:24

Spin-off'id ei kuku tavaliselt kuigi hästi välja, seega ma ei tõsta lootusi ülemäära kõrgele. Tuleb mis tuleb, koomikseid ma ei loe ja X-Men'i filmid pole ka erilised lemmikud.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 17. Märts 2009, 14:22

Ainult Coraline vast - uuesti.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 17. Märts 2009, 16:03

1. mai - Wolverine
8. mai - Star Trek
29. mai - Terminator Salvation
Terminator on enimoodatud aga Wolverinel tasub ka silm peal hoida. Star Treki ootan kasvava huviga kuigi telesarja ega filme eriti vaadanud pole.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 17. Märts 2009, 22:09

"Angels and Demons" & "Terminator Salvation" saab neist kindlasti kinos vaadatud. Kumbagi suhtes küll suuri lootusi pole. Ülejäänud ei paku huvi - Hollywoodi crap. Siiski "Observe and Report" hästi väheke kutsub.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist