Filmiblogide arutlusteema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jolt » 07. Märts 2009, 23:23

Valid points, indeed.

Mul on H-Wood'i filmikatlas vorbitavate lihtsate valikute osas enesekaitseks öelda vaid seda, et hetkel on aega tõeliselt vähe. Filmihuvi avastasin endas vaid vaid mõne aasta eest ja nüüd on klassika osas võlg nii suur, et sellisele ohtlikumale pinnale polegi veel jõudnud proovima minna. Aga kunagi tulevikus katsetab muudki. Blogimaastikul on aga päris kindlate, plaza kavast kõrvale kalvuvate, niššide rahvast täiesti viisakalt esindatud.
Ja vaadates enda filmipäevikut ei tundugi asi tegelikult nii hull.

Klassika osas olen sinuga ühte meelt. Enamasti on see staatus põhjendatud ja niivõrd massilist ning püsivat kiitust leidnud filmid lihtsalt ongi head. Kuid minulegi ei pakkunud Citizen Kane suurt vaatamismõnu. Ja ei järgnenud seda tunnet ka, et "nii vastik, et oli hea" nagu peale "1984" lugemist oli (ma vihkasin seda raamatut 2 nädalat päris hoolega ja siis pidin nentima, et kuradi hea ikka). CK jättis lihtsalt ükskõikseks.
Viimane klassika, mis eriti ei liigutanud oli Easy Rider - vist üks 70ndatele omase Hollywoodi stuudiautorifilmide pioneer ning omapärane küll, kuid ikkagi... nääh. Aga paljude filmide osas kasvab austus ajaga. Eks näis.

Noo jah, lugejaskonna osas on sul tegelikult õigus nagu ka Transformersi osas. Mina ei tea, mida paljud sellelt filmilt ootasid (üks hea arutlus on tegelikult siin, 50 vaatamiskorra peale mõne vea siiski leiab), kuid mina olen seda 3x vaadanud ja enne uut filmi vaatan veel korra. Transformers 2 - even bigger machines turning into even bigger robots - I'm all in for that!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 07. Märts 2009, 23:32

Trash vaheta palun plaati. Batmani teemast on isegi mul kopp ees.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Gang-pae » 08. Märts 2009, 15:00

Trash kirjutas:See sõltub sinu lugejaskonnast. Valdavalt minu blogi lugejad on minu hindega ühte meelt ja Soprano püsikunded peavad Batman´i maailma parimaks filmiks.


Möh... vaidlen vastu. Isiklikult loen mõlemat blogi ja ei pea Batmani parimaks ja ei ole koguaeg sinuga ühte meelt.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Trash » 08. Märts 2009, 21:47

Eks ma mõtlesin asja üldisemalt. Pidasin silmas oma tutvusringkonda kellega jagan samalaadset filmimaitset ja huumorit. Loomulikult loevad paljud kõiki erinevaid filmiblogisid, ma ise püüan ka jõudumööda silma peal hoida Sinu, Soprano ja Ralfi blogides olen püsikunde, teistesse hüppan postituse järgi.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Forzelius » 09. Märts 2009, 20:50

Heh, ma vast olen iga blogiga nii, et postituste järgi hüppan sisse, kui huvi pakub. Siiski mõnes tihemalt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 09. Märts 2009, 20:57

Jah, selleks on kõige mugavam kasutada http://blog.tr.ee/pages/filmiblogid/channel.jhtml
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 18. Märts 2009, 22:57

Homme Dellamorte Dellamore, kell 23:00 ärge unustage.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas kbong » 19. Märts 2009, 13:59

Soprano kirjutas:Homme Dellamorte Dellamore, kell 23:00 ärge unustage.


Kirjutasin ka juba ära, loodan, et blogspot peab kokkuleppest kinni ja esitab täpselt kell 23.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 23. Märts 2009, 01:21

Lähiajal hakkan ilmselt isikliku blogi kõrval pidama filmiblogi, kus hakkaksin arvustama animesid ja J-dramasid. Üsnagi võimalik, et hakkan ka Aasia filme ka arvustama, praegu veel pole kindel. Hollywood'i filme jm küll ei viitsi arvustama hakata, praegu on juba küllalt selle suunaga blogisid.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Gang-pae » 04. Aprill 2009, 18:52

Nüüd on neid filmiblogisi nii palju, et hoia ja keela. Algul proovisin kõiki jälgida, aga nüüd enam mitte.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Forzelius » 04. Aprill 2009, 19:14

pole hullu, kui $gtF tagasi jõuab, siis teeme mingi podcasti vist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 24. Mai 2009, 03:58

Gang-pae kirjutas:Nüüd on neid filmiblogisi nii palju, et hoia ja keela. Algul proovisin kõiki jälgida, aga nüüd enam mitte.

Selles tööstuses jäävad ainult tugevamad kiskjad elama!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Juuli 2009, 00:58

AvP_75 kirjutas:Lähiajal hakkan ilmselt isikliku blogi kõrval pidama filmiblogi, kus hakkaksin arvustama animesid ja J-dramasid. Üsnagi võimalik, et hakkan ka Aasia filme ka arvustama, praegu veel pole kindel. Hollywood'i filme jm küll ei viitsi arvustama hakata, praegu on juba küllalt selle suunaga blogisid.


Täna otsustasin lõpuks selle käsile võtta ja nüüd kirjutasin valmis esimese arvustuse Satoshi Kon-i animeseriaalist "Paranoia Agent."

http://fulfilledfreedom.wordpress.com/
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Soprano » 29. Juuli 2009, 01:23

AvP_75 kirjutas:
AvP_75 kirjutas:Lähiajal hakkan ilmselt isikliku blogi kõrval pidama filmiblogi, kus hakkaksin arvustama animesid ja J-dramasid. Üsnagi võimalik, et hakkan ka Aasia filme ka arvustama, praegu veel pole kindel. Hollywood'i filme jm küll ei viitsi arvustama hakata, praegu on juba küllalt selle suunaga blogisid.


Täna otsustasin lõpuks selle käsile võtta ja nüüd kirjutasin valmis esimese arvustuse Satoshi Kon-i animeseriaalist "Paranoia Agent."

http://fulfilledfreedom.wordpress.com/

Sulle võib veel huvi pakkuda:
http://kristonikkolo.blogspot.com/
http://bushidon.blogspot.com/
http://aeneafilmid.blogspot.com/ - vist lõpetanud oma tegevuse.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas lostinthemist » 29. Juuli 2009, 01:26

Aitäh linkide eest. Kristo Nikkolo blogi olen pikemat aega jälginud ja kohe täiendan blogrolli.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist

cron