Filme tuleb vaadata kinos!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 23. Detsember 2009, 19:29

Mine Artisesse "Bright Star-i" vaatama.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 23. Detsember 2009, 20:25

eerik kirjutas:Mine Artisesse "Bright Star-i" vaatama.

Olen isegi kaalunud seda, aga film ei tundu minu teetass olevat.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas JazZ- » 24. Detsember 2009, 01:21

Oh, see-eest tundub "Bright Star" vägagi minu teetass olevat. Küll teetass, millega laiema avalikkuse ees nii väga kekutama ei kipuks, sest tegu on, vähemalt filmi tutvustuse järgi, 19. sajandi väga magusa armastuslooga. Aga kuna näiteks "Becoming Jane" mulle päris hästi peale läks, siis tahaks väga-väga ka "Bright Star'i" näha.
Sellega seoses tuli ka meelde, et koolis, kui tuli juttu ühest John'ist, kes ühe teatud filmi lõpus ära suri, (praegu läks ikka pagana kaua aega nuputamiseks, mis filmist jutt käis, aga lõpuks ikkagi meenus. Siiski võimalike spoilerite tõttu, jätan selle filmi nime igaks juhuks mainimata. Muide see antud John nägi, imo, kohutavalt meie superstaar-Oti moodi välja), ütles üks klassiõde, et ta arvas, et jutt käib ühest teisest üli-ülitobedast filmist, mille lõpus ka John (Keats) ära suri.
Samas on Ekspressi kava kriitikud "Bright Star'i" ikka väga positiivselt hinnanud, kuigi minu jaoks kaotasid nad enda usaldatuse pärast "Inglourious Basterds'ile" erakordselt madalate punktide andmist.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 26. Detsember 2009, 21:38

Tasuta klaas hõõgveini peale kino!

Hoia oma Coca-Cola Plaza kinopilet alles, sest iga kinokülastaja ootab Aia tn Da Vinci restoranis klaas tasuta hõõgveini!

* Pakkumine kehtib 1 kuu alates kinopileti ostmise kuupäevast.


http://www.kus.ee/?op=firm&id=1061&offers=1785

Kui nad annavad ühe klaasi iga pileti kohta, siis saaks end seal väga soliidselt soodaks juua. :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 26. Detsember 2009, 21:40

Nagu PÖFFi ajal kohviga.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hea Aasta » 28. Detsember 2009, 19:15

Sai üle hulga aja Kosmoses käidud. Meeldiv kogemus. Peaks rohkem seal käima.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas rauls » 12. Jaanuar 2010, 22:00

eerik kirjutas:Filmiveeb aastal 2010 ongi selline.

Kodus uduse piraatkoopia vaatamine on IN,
kinos käimine on OUT!

Kahjuks on see jah nii. Ikkagi, kui on teada, et mingi kõva film (nt "A Serious Man") linastub varsti kinos, siis võiks ju selle aja ära oodata!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas rauls » 12. Jaanuar 2010, 22:09

Tehke, mis tahate, aga minu arust peaks parimate filmide esilinastus ikkagi kinos toimuma. Ma ei räägi siin suvafilmidest, vaid ikka tegijatest.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ronet » 12. Jaanuar 2010, 22:13

rauls kirjutas:Tehke, mis tahate, aga minu arust peaks parimate filmide esilinastus ikkagi kinos toimuma. Ma ei räägi siin suvafilmidest, vaid ikka tegijatest.

Kelle süü see on, et Eestis peab tihtipeale nii kaua ootama neid esilinastusi? Viimaste aastatega on küll asi oluliselt paranenud õnneks. Kuid mitte täielikult.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas JazZ- » 12. Jaanuar 2010, 23:42

Kui hea film, siis võib ju pärast kinno KA vaatama minna, lihtsalt päris iga asja peale ka raha panema ei hakka (masu, ineed). Lisaks on "A Serious Man" Filmiveebis nii palju promotud film, et paratamatult tekib huvi film ruttu ära vaadata.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 13. Jaanuar 2010, 00:32

Parem film ära vaadata, kui võimalus.. Muidu pärast suurt haipi tekib pettumus või hoopis tülgastus.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Jolt » 13. Jaanuar 2010, 00:37

Ma lootsin sellele, et ehk tuleb jaanuari lõpus mingi väärtfilmide nädal ja kõige huvipakkuva vaatamisega ei pea sedavõrd pikalt ootama. Hetkel küll mingit sarnast promo pole tehtud, nii et enam ei looda sellele. 5. märts on ikka väga kauge kuupäev. Oleks napim ootamine, siis kannataks vabalt ära.

No Country't jõudsin enne kinos vaatamist kaks korda kodus näha... hea film on hea film, väiksem ekraan ja vaiksem heli ei piira elamust. Seltskonna mõttes on tihtilugu paremgi. Isiklikult eelistan kõiki huvipakkuvaid filme võimaluse korral siiski kinos vaadata, aga kui ootamine on nii tarbetult pikk, siis ei hakka iseennast piinama.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 13. Jaanuar 2010, 00:40

Jolt kirjutas:Ma lootsin sellele, et ehk tuleb jaanuari lõpus mingi väärtfilmide nädal ja kõige huvipakkuva vaatamisega ei pea sedavõrd pikalt ootama. Hetkel küll mingit sarnast promo pole tehtud, nii et enam ei looda sellele. 5. märts on ikka väga kauge kuupäev. Oleks napim ootamine, siis kannataks vabalt ära.

No Country't jõudsin enne kinos vaatamist kaks korda kodus näha... hea film on hea film, väiksem ekraan ja vaiksem heli ei piira elamust. Seltskonna mõttes on tihtilugu paremgi. Isiklikult eelistan kõiki huvipakkuvaid filme võimaluse korral siiski kinos vaadata, aga kui ootamine on nii tarbetult pikk, siis ei hakka iseennast piinama.

This
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 13. Jaanuar 2010, 00:42

+ raha
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 22. Jaanuar 2010, 22:55

Soprano kirjutas:http://www.forumcinemas.ee/podcast/archives/122-Filmimoela-107.html#c28250

Lauri kirjutas:Serious Man is gone, seriously. just eile sai maha võetud. ja samas saan ma Acme otsusest 100%-liselt aru. samadel põhjustel ei ole tulevate filmide all selliseid asju nagu The Informant! või Invictus - ükski stuudio ei taha minna kindla kahjumi peale


Mis nüüd rauls? DVD FTW

See uudis teeb mind väga kurvaks :'(. Olen suht šokeeritud. "A Serious Man" ja "Invictus" kuulusid selle aasta oodatuimate kinos linastuvate filmide hulka. "The Informant!'i" oleks ka kindlalt suurelt ekraanilt vaadanud. Nojah, eks ole vaja rohkem paska vaja näidata ja need filmid olid lihtsalt jalus. Ega siin maaletoojaid/levitajaid ei saa loomulikult süüdistada. Süüdistada saab vaid rahvast, kes armastab ajuvaba saasta kõige rohkem. Kui film ei teeni, siis on muidugi seda raske levitada - selge see. Jääb loota vaid Artise peale, kes üllatab oma valikuga tihti peale.

Elagu Pärsia prints ja Hambahaldjas :!:
Fakk juu.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist

cron