Filme tuleb vaadata kinos!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 15. November 2009, 00:32

IlseV kirjutas:Hmm, speaking of Püha Tõnu, kui käisin vaatamas, siis njaa, inimesi küll palju kohal polnud, mis võis tõesti tingitud olla päevasest seansist, aga need, kes saalis olid, jäid lõputiitrite ajaks nagu äratehtud kohtadele istuma - tea, kas oli see filmi erakordsuses või milleski muus asi.

Me vaatasime ka Püha Tõnu lõputiitrid lõpuni (no pun intended), kuid suurem osa läksid muidugi ära.
Seal võttis vanamees veel laulu üles ja puha... Vot millest ilma jäite!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas IlseV » 15. November 2009, 00:46

Soprano kirjutas:
IlseV kirjutas:Hmm, speaking of Püha Tõnu, kui käisin vaatamas, siis njaa, inimesi küll palju kohal polnud, mis võis tõesti tingitud olla päevasest seansist, aga need, kes saalis olid, jäid lõputiitrite ajaks nagu äratehtud kohtadele istuma - tea, kas oli see filmi erakordsuses või milleski muus asi.

Me vaatasime ka Püha Tõnu lõputiitrid lõpuni (no pun intended), kuid suurem osa läksid muidugi ära.
Seal võttis vanamees veel laulu üles ja puha... Vot millest ilma jäite!


Hm, kuigi nägin vist poole lõputiitreist, siis vanamehe laulu ei kuulnud tõesti. Samas kinost kiiruga ei lahku tavaliselt kunagi, kuid tookord oli tõesti põhjust... =|
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas eerik » 15. November 2009, 01:00

Ma vaatasin ka mõlemal korral lõputiitrid ära. Ja siit ka küsimus: mis oli esimene laul lõputiitrite taustal?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 22. November 2009, 01:54

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 22. November 2009, 19:24

Kurat, november on tõeline kinokuu! Hetkeseisuga olen 7 filmi sel kuul kinos nautinud ja juba 5 päeva pärast algab PÖFFi põhiprogramm. Enne seda tahaks veel Kevin Spaceyt näha ("Shrink").
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 22. November 2009, 19:25

Shrinki soovitan. Too on väga PÖFFilik film kah. Miskipärast mõtlesin, et olen PÖFFil, kui seda vaatasin.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 22. November 2009, 19:34

Forza kirjutas:Shrinki soovitan.

Nigga, please.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 22. November 2009, 21:35

Whatever, Ralf. Mulle meeldis ja that's that. Kuigi ta ei elanud üle võrdlust American Beautyga, olles loomulikult nõrgem, oli ta siiski hea meelelahutus ning paar tegelast olid vägagi nauditavad.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 22. November 2009, 21:38

Forza kirjutas:Kuigi ta ei elanud üle võrdlust American Beautyga...

Nigga, please.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 22. November 2009, 22:12

Väga lame...
Igatahes, homme lähen teen Just Filmiga esmatutvuse, oleks võinud täna ka minna, aga ei viitsinud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas KDorbek » 24. November 2009, 18:15

rauls kirjutas:Üldiselt mulle meeldib üksi kinos käia, aga et ma olen üksinda terves saalis, võib pidada imeks. Kahju, et selline asi juhtus "Püha Tõnu" ajal just. Kurb, et eestlased seda filmi ei armasta :(. Tegu oli küll hommikuse seansiga (11:30), aga ikkagi. Tegelt see polnud päris esimene juhus. Üks kord on veel selline ime aset leidnud - Rootsi linateose "Leo" seansil Plazas. Paljudel veel üksi terves saalis olemise kogemus on?


Mina olen ka üksinda saalis istunud ja selle sama filmi puhul.
Leo ja mingi õhtust seansiga.
KDorbek
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Aprill 2009, 02:26

PostitusPostitas rauls » 20. Detsember 2009, 15:53

Gang-pae kirjutas:Rauls, mul hakkab sust kahju. Kirud sa selliseid blockbustereid enne vaatamist ja pärast vaatamist. Ma juba võin arvata, mis hinnangu sa Raudmehele paned. Ei midagi isiklikku, aga oma aega ja raha saaks paremini kasutada, kui vaadata filme, mis nagunii ei meeldi ja ei hakkagi meeldima. Sa ei erine siis sellest "suurest massist". Hinnangud ja kriitika on küll märksa krõbedamad, kui seda on sihtgrupi vaatajate omad, aga kaotajaks jääd ju ikkagi sina.

Minu eesmärk on vaadata igasuguseid filme, nii blockbustereid kui ka väikse eelarvelisi indie-teoseid. Tänu halbade vaatamisele, tunduvad head veel paremad! Tunnen ennast nagu filmikriitik, kes ei käi vaatamas ainult neid linateoseid, mis võiksid meeldida, vaid igasuguseid. Siis saab sõna sekka öelda ja on huvitav lugeda ka teiste arvamusi. Ikka tahaks näha ka neid filme, mis on tekitanud väga palju kõmu. Loomulikult teen ma omi valikuid ja liigseid lollusi püüan vältida. Ajuvabasid kassahitte ei vaata tegelt väga palju - tavaliselt mitte üle 2 kuus. Kui valik oleks tunduvalt suurem ja näidataks rohkem Euroopa ning festivalidel edu saavutanud filme, vaataks vähem blockbustereid.

Mulle lihtsalt meeldib palju kinos käia!
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Gang-pae » 20. Detsember 2009, 16:19

Selge, see oli hea vastus. Lihtsalt sinu filmimaitse on tunduvalt parem ja tundus, et raiskad aega blockbusteritele.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Soprano » 20. Detsember 2009, 21:04

Avastasin just, et olen enda 2009 oodatuimatest filmidest nelja esimest 2x kinos näinud, mis polnud üldse nii plaanitud...

1. Inglourious Basterds - teist korda vanas heas Kosmoses
2. Watchmen - sama ^^
3. Avatar - lähen teist korda vaatama pärast jõule
4. Up - 2D inglise keeles ja 3D eesti k.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 23. Detsember 2009, 19:16

No nii, täna sai 100 täis! Juubelifilmiks osutus "(500) Days of Summer". Hea valik! Eelmise aasta tulemust - 105 - suure tõenäosusega tänavu ei ületa. Aga vähemalt 2 kinokülastust on kindlasti veel ees: "Parnassus" ja "Du levande". Tegelt Sõpruse hüvastijätufilmidest tahaks midagi veel vaatama minna. Võimalikud variandid oleks näiteks Edith Piaff, Tuukrikell või Bob Dylan.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

cron