2009 oodatuimad

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jolt » 08. Jaanuar 2009, 18:42

Oh crap! Muidugi, ma olen sisuliselt kõigi väidetega nõus.

Arrested Development - mul tuli nutt peale, kui see ära lõppes (shout-out HBO'le ja Showtime'le oli väga cool). Igas minutis on vähemalt 2-3 nalja, kasvõi väikest ja taustal, aga kuskil ikka. Freaks and Geeks jääb mu lemmik komöödiasarjaks, aga Arrested Development on naljakaim, mida näinud olen. Ma saan aru, et miks Michael Cera kardab typecast'mist, aga see ei loe... ma tahan toda filmi juba näha. 2009. seda ilmselt ei tule, aga kunagi loodetavasti siiski - kasvõi otse DVDle.

The Box - tahaks näha jah, kas Richard Kelly suudab mingi hoomatava filmi ka teha. Box'l võiks piisavalt hästi minna, et pausid ta filmide vahel lühemaks jääks.

The Brothers Bloom - Brick on indie masterpiece, seepärast on Brothers juba väga pikalt mu huviorbiidis olnud. Ei tea, kas seda siia kinno loota tohib. Kuidagi näeb loodetavasti ära.

Fanboys'i ja Moon'i ootan minagi. F and F ei tekita mingit pinget, aga ilmselt vaatan siiski. GI Joe ei peagi siinmail mingit mõju avaldama, pole meist vist eriti keegi nende mänguasjadega lapsepõlve veetnud. Kostüümide ja kõige põhjal tundub erakordselt jabur.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Gang-pae » 08. Jaanuar 2009, 18:49

PTU 2: Comrades in Arms - Algul pidi Johnny To lavastama, aga on hoopis produtsent. Peaks tulema veel 4 järge tv jaoks.
Nanking Nanking (City of Life and Death)
1724 Geisha House Riot
M.W. (Hitoshi Iwamoto)
Chasing Shadows
K-20: Legend of the Mask
Suspect X
High-Kick Girl

Mõned on küll juba eelmine aasta linastunud.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas eerik » 08. Jaanuar 2009, 21:59

Jolt kirjutas:
eerik kirjutas:Kõige rohkem ootan tegelt Solaris keskuse valmimist.


Aga miks?

Aga sellepärast, et sinna tuleb seitsme saaliga Cinamon, mis loodetavasti on kvaliteetsema audio-video kvaliteediga kui Plaza ning ehk suudab ka odavamat piletihinda pakkuda.

Lisaks tuleb sinna ka kaks nii-öelda "väärtfilmi saali", mis loodetavasti laiendab ja mitmekesistab senist filmivalikut.

Ning kolmandaks - PÖFF saab endale Tallinnas kindla ja kvaliteetse kodu.

Pluss veel kontserdi- ja teatrisaalid jms., mis on ainult positiivsed...

Mind üldse ei huvita, kuidas seda lammutati ja ehitatakse. Rebase sõnul pidavat Tallinna Cinamon üks esimesi olema, aga on teatud poliitikute tõttu mitu aastat hilinenud. Väga hea, et tehti otsustav lüke ja lõpuks asja kallale mindi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Jolt » 08. Jaanuar 2009, 23:08

Esimene väide on oletus.

Teine ja kolmas on tõsiõiged.

Mis puutub sellesse, kas see huvitab kedagi või ei... siis see on muidugi oma asi. Kellel missugused põhimõtted tunda annavad ja nii. Kui väidad aga "väga hea, et asja kallale mindi", siis minu jaoks on see võrdväärne väitega, et "küll on hea, et Merko ja Reiljan tegid neid maatehinguid, nii sai väga palju toredaid uusi elamurajoone ehitatud, eestlastele euroasemed ja värk".

Igaks juhuks täpsustan üle, et mulle polnud Sakala keskus kuigi südamelähedane ja ma ei nuta seda taga. Paik on hea ja sellise suure keskuse idee on igati loogiline. Küll aga käib mulle pinda see, kuidas alguses korraldatakse konkurss ühtedel tingimustel ja selle võidab, üllatuslikult, keskerakondlane. Ja siis, taaskord üllatuslikult, kaovad need piiravad tingimused mistõttu konkurentide pakkumised polnud ehk niivõrd soodsad. Selline asi on mulle niivõrd põhimõtete vastane, et ei taha oma raha tolle ürituse toetuseks anda. PÖFFil ronin kohale, pole kahtlust.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 09. Jaanuar 2009, 01:10

Gang-pae kirjutas:PTU 2: Comrades in Arms - Algul pidi Johnny To lavastama, aga on hoopis produtsent. Peaks tulema veel 4 järge tv jaoks.
Nanking Nanking (City of Life and Death)
1724 Geisha House Riot
M.W. (Hitoshi Iwamoto)
Chasing Shadows
K-20: Legend of the Mask
Suspect X
High-Kick Girl

Mõned on küll juba eelmine aasta linastunud.

Aasia oodatuimate peale jutt läks siis, minu aasia oodatuim on CHan-wook Parki Thirst. Kuigi rahastajaid on ka USAst.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 09. Jaanuar 2009, 08:41

Pidin ikka blogis ka sama teema tegema :pööritus:
http://filmsmusic.blogspot.com/2009/01/ ... ilmid.html
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 09. Jaanuar 2009, 09:29

Hästi kujundatud teema. Suured pildid keskel ja silmaga veidi paremini haaravat info, kõik strateegilised andmed, ei midagi üleliigset. Meenutab veidi ühte bloggi, kuhu hiljuti sattusin. Hetkel on jah hea tunne 2009 aasta pärast. Palju häid režissööre, kellele võib kindel olla, ja loodetavasti vähemalt sama palju uusi avastusi ja üllatusi.


Transformersi kohta kuuldu teeb ka head meelt. Megan Foxi väitel, et film on 10x suurem kui eelmine osa, tundub mingi tõepõhi all olema. Esimene film oli veidi nõrga sisuga ja ma pole kindel, kas see kord tuleb midagi paremat - scripti hakkas kirjutama Michael Bay ise, stsenaristide streigi ajal ja nii. Siiski, mulle meeldis eelmine film piisavalt, et järge oodata. Loodetavasti suudab Bay inimeste perspektiivi hoida, enamus lahedaimad stseen, esimesest osast, olid pärit just rohujuure tasandilt. Keegi mäletab veel, et millal esimene teaser tulema pidi? Veebruaris või midagi?

Väike lüke Terminaatori suunas paneb muigama, M Bay: "Okay it's time to turn up the heat on Transformers - Revenge of the Fallen. We've waited low in the weeds letting all the summer movies get their stuff out. We've seen the great year end movies, and watched the upcoming clips of the upcoming summer fare. We’ve seen certain movies coming out even try to duplicate Transformer size robots in their ads. Please, come on. Well, I promise you we will rock your world with Transformers 2. The fans wanted ROBOTS KICKING ASS - well we got it. Today we are releasing the teaser poster and soon the onslaught will continue with a steady drum beat until June "
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 09. Jaanuar 2009, 13:30

Jolt kirjutas:Veebruaris või midagi?

1. Veebruar Super Bowl koos paljude teiste uute traileritega.
TFi trailer oli päris kõva omal ajal, aga film jäi minu jaoks liiga lapsikuks, nende rääkivate ja lollitavate TFidega ja Turturro oli väga odav. Õnneks järjele suured ootused pole, nii et kui nad suudavad ühe korraliku spektaakli korraldada, siis tuleb see üllatusena.
Revenge on tavaliselt külm. Loodetavasti ka siin.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gang-pae » 09. Jaanuar 2009, 16:21

hau kirjutas:Aasia oodatuimate peale jutt läks siis, minu aasia oodatuim on CHan-wook Parki Thirst. Kuigi rahastajaid on ka USAst.


Seda mainisin eelmises postituses. ;-)
No siis tuleb USAs lõigatud PG-13 variant.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Cagefactor » 10. Jaanuar 2009, 15:37

Praegu märkasin filmi nimega"Franklyn". Treiler ka.
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 12. Jaanuar 2009, 10:36

Avatar - http://www.imdb.com/title/tt0499549/
Public Enemies - http://www.imdb.com/title/tt1152836/
Terminator: Salvation - http://www.imdb.com/title/tt0438488/

Muidugi ka Tarantino uus flick...põnevust jätkub :) 8)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 13. Jaanuar 2009, 02:51

Ma lisan oma oodatuimatesse veel A Serious Mani, mis linastub usas juba 2. oktoobril. Kurat, Coenid jahvatavad nagu vanameister Scott. Iga aasta uus.

Joel and Ethan Coen's A Serious Man is the story of an ordinary man's search for clarity in a universe where Jefferson Airplane is on the radio and F-Troop is on TV. It is 1967, and Larry Gopnik (Michael Stuhlbarg), a physics professor at a quiet Midwestern university, has just been informed by his wife Judith (Sari Lennick) that she is leaving him. She has fallen in love with one of his more pompous colleagues, Sy Ableman (Fred Melamed), who seems to her a more substantial person than the feckless Larry. Larry's unemployable brother Arthur (Richard Kind) is sleeping on the couch, his son Danny (Aaron Wolf) is a discipline problem and a shirker at Hebrew school, and his daughter Sarah (Jessica McManus) is filching money from his wallet in order to save up for a nose job. While his wife and Sy Ableman blithely make new domestic arrangements, and his brother becomes more and more of a burden, an anonymous hostile letter-writer is trying to sabotage Larry's chances for tenure at the university. Also, a graduate student seems to be trying to bribe him for a passing grade while at the same time threatening to sue him for defamation. Plus, the beautiful woman next door torments him by sunbathing nude. Struggling for equilibrium, Larry seeks advice from three different rabbis. Can anyone help him cope with his afflictions and become a righteous person – a mensch – a serious man? Filmed on location in Minnesota for Focus and Working Title Films, A Serious Man will open in limited release on October 2nd.


Sisu on Coenite puhu been-there-seen-that, aga kindlasti on see mingi haige twisti(mitte lõpu twisti) ja nendele kohase huumoriga.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 18. Jaanuar 2009, 05:53

Mystery Team trailer
Arvasin alguses, et tegu on libatreileriga, aga see film esilinastub Sundance'l. Tahan näha vist...
btw kas kokaiini ostmine oli viide filmile Boogie Nights?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas KiiZ » 18. Jaanuar 2009, 14:02

hau kirjutas:
Joel and Ethan Coen's A Serious Man is the story of an ordinary man's search for clarity in a universe where Jefferson Airplane is on the radio and F-Troop is on TV.


Lihtsalt pulli pärast mainiksin, et Jefferson Airplane'i kutid üürisid kunagi mu sugulaselt korterit San Franciscos (kui nad suht vähetuntud olid veel).

Aga jah, Coenitel tuleb iga aasta midagi uut ja see on ainult hea, sest hoolimata sarnasest plotist on kõik filmid mõnusa huumori, twisti ja lõpplahendusega.[/i]
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Soprano » 19. Jaanuar 2009, 00:55

Soprano kirjutas:Mystery Team trailer
Arvasin alguses, et tegu on libatreileriga, aga see film esilinastub Sundance'l. Tahan näha vist...
btw kas kokaiini ostmine oli viide filmile Boogie Nights?

http://www.slashfilm.com/2009/01/18/sun ... tery-team/
/Film Peter andis 8/10

Nende YouTube kanal: http://www.youtube.com/user/derrickcomedy
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist