Solaris Kino / Cinamon

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Solaris Kino / Cinamon

PostitusPostitas eerik » 29. August 2008, 16:04

Pilt

Täna avati Tartus Eesti esimene Cinamoni kino. Ühtlasi avati ka http://www.cinamon.ee

Järgmise aasta sügis-talvel avatakse Tallinnas Solarise keskuses 7+2 saaliga Cinamon.

Kõik Cinamoni puudutav siia teemasse. ;-)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas kigents » 29. August 2008, 17:29

Uu rohkem nagu http://www.cinamon.ee :p
Aga jah käisin ka vaatamas, aga peaks ülema, et toolid on head mugavad ja ekraan on mõnusalt suur ja ega helisüsteemil ka midagi viga pole. Plus veel pilet on ka hea odav.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kaido » 29. August 2008, 18:21

suured sealsed saalid on?

Meeldib, et piletihinnad Plazast tunduvalt madalamad :)
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas eerik » 29. August 2008, 18:26

Hinnad on jah väga meeldivad, lubatult madalad. Max. piletihind on 70.- EEK. Loodan, et Tallinna Cinamonis hakkavad hinnad samas vahemikus olema.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Kaido » 29. August 2008, 19:30

ja ma loodan, et konkurents vähendab ka plaza hindu..
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas eerik » 29. August 2008, 20:23

Kaido kirjutas:ja ma loodan, et konkurents vähendab ka plaza hindu..

Ütleme nii, et nad lausa peavad alandama. Kvaliteet hakkab Cinamonis nagunii parem olema (ma vähemalt loodan) + veel lubatud digitaal 3D teema.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 29. August 2008, 20:26

Kas Solarisse pidi tulema ka mingi arthaus kino? Kunagi jäi midagi sellist kõrva.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 29. August 2008, 20:29

hau kirjutas:Kas Solarisse pidi tulema ka mingi arthaus kino? Kunagi jäi midagi sellist kõrva.

See sama Cinamon. Lubatakse 7 saaliga tavakino ja 2 saaliga väärtfilmikeskust. Lisaks hakkab PÖFF ka seal toimuma, leping on vist esialgu viieks aastaks tehtud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 29. August 2008, 20:36

Aa, see +2 ongi kaks väärtfilmi kino. Yeah:)
On mida oodata.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 29. August 2008, 20:55

Siin on veidi juttu Peeter Rebasega: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ref=top ... dcomment=1
Räägib veidi konkurentsist, kinodest ja plaanidest.

Pileti hinnad tõusevad oktoobris, kuid kalleim pilet jääb saja krooni piiresse.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Weirdo » 29. August 2008, 23:19

Vaatasin lehest huvi pärast, mis praegu kinos jookseb ja imestasin, et mis Cinamon? - ma ei teagi, et Tartus midagi peale Ekraani on.
Kui midagi huvitavat kinodesse tuleb, siis lähen vaatan ära, kuidas seal Cinamonis on.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Storm » 30. August 2008, 00:17

Nii, boonuskaart nüüd ilusti käes :) Selle kätte saamiseks tuli kõigest Cinamoni kassas isikut tõendavat dokumenti näidata ja oma allkiri anda. Igatahes käisin ka siis täna esimest korda uut kino kaemas ning tõesti, istmed on väga mugavad 8) . Kuigi vaadates TDK'i tekkisid väikesed tehnikilsed rikked ning pilt kadus paar korda nii ~3 minutiks ära, kompenseeriti kõigi vaatajate ebamugavused uue piletiga (ükskõik mis filmile). Mind need rikked ei häirinud, ning poleks ka hullu olnud, kui poleks uusi pileteid jagatud, aga "ainult loll ütleks heast pakkumisest ära" :pööritus: .
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Lowra » 30. August 2008, 00:36

Käisin ära siis cinamonis, ostsin netist piletid ja need tulid mlle smsi peale triipkoodina, piletikontrollis natuke oli jamamist(uus värk ju ikkagi).
Saalis oli jälle selline nõme olukord - inimesed olid meie kohtade peal ja ütlesid et need nende omad.. õnneks olid kõrval kohe vabad kohad ja istusime sinna kuna film juba hakkas ja ei viitsind seal nendega jamada.
Toolid olid ülimugavad ja sound oli hea, pilt oli ka normaalne, aga film oli sitt (Katastroofi film) - läksin sp vaatama, et oli teisi filme kõiki näinud ja tahtsin uut kino ära proovida ;)

NB! üldiselt jäin ikka väga rahule, nö. toitlustus oli ka väga viis!
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 30. August 2008, 11:46

Storm kirjutas:Ma siin uurin Cinamoni kodukat ning tekkis arusaamatus, et kuidas täpselt mul see boonuskaart töötab? Registreerisin ennast ilusti ära, aga pealehel pole sellist kohta, kust ma nagu sisse saaks logida ju? Et juhul kui ma netist soovin pileteid osta, et kuidas ma siis soodustust selle kaardi abil saaksin? Ja üleüldse selle netist ostmisega, kui ma valisin ära, mitut piletit soovin ja tahtsin nagu juba kohti valida, siis mul on küll need istekohad ees, aga ma ei saa endale meelepäraseid kohti valida, sest alla viskab kirja, et ma olen valinud KÕIK kohad ning et ma peaksin tagasi algusesse minema...

Uurisin seda piletimüügi süsteemi. Kui sulle süsteemi poolt pakutud kohad ei sobi siis sa pead kõige pealt nende peale klikkima, et uusi valida.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 03. September 2008, 17:18

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist