Kes pole Pulp Fictionit näinud?

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 21. September 2012, 10:58

Vaatasin eile ''Pulp Fictioni'' ära ning üldse ei meeldinud. Film oli ülesehitatud erinevate piltidena, mis olid omavahel väga nõrgalt seotud ja ajalised hüpped ning stseenid olid liiga pikkad, sellist süžeed vihkan. Kui film oleks loogiliselt läinud ja stseenid ei oleks olnud nii pikad, siis võibolla isegi natuke rohkem oleks meeldinud. Film oli igav ka, eriti pinget ei olnud ja tundus, et filmil eriti pointi ka ei olnud. Mind häirisid kaks naistegelase poolt antud stseeni: kui Bruce Willise tegelaskuju nõudis, et naine kiiresti istuks mootorrattale, hakkas too hoopis nutma ning kui kui kohvikut rünnati, siis kui Samuel L. Jackoni tegelaskuju ründas meesröövlid, siis läks naisröövija paanikasse ja ainult lolli juttu ajas. Seda filmi vaadates pean tunnistama, et palju huvitavam näitleja on Bruce Willis kui John Travolta. Seda filmi vaadates mõistsin, et naudin rohkem vaadata inimeste emotsioone kui žeste, mis oli terve film täis. Endiselt arvan parim John Travolta film on ''Face/Off'' ning pean ütlema, pigem ''Pulp Fiction'' üks halvemaid filme.

Kaks head asja oli ka: huvitav stseen oli kui Quentin Tarantino tegelaskuju oli vihane, et Samuel L. Jacksoni ja John Travolta tegelaskujud tõid probleemid ta majja ning hea muusika ka oli, aga see oli ka kõik.

Huvitav, mis sümboolika see oli, et Ving Rhamesil pidi kaela peal plaaster olema. Mis teeb selle filmi eepiliseks?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Garli » 21. September 2012, 11:26

Vaata paari aasta pärast uuesti, küll ta su sees kasvama hakkab.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 21. September 2012, 11:54

Garli kirjutas:Vaata paari aasta pärast uuesti, küll ta su sees kasvama hakkab.

Võibolla tõesti, ma üritasin filmi avatud meelega vaadata ja hiljem üritasin leida midagi positiivset filmist, aga paraku ei leidnud, et film mõjus lausa igavalt, loodan, et järgmine Tarantino film, mis vaatan lähiajal on huvitavam, traileri põhjal tundub küll ''Inglourious Basterds''. Ei ole Tarantino fänn, aga eile otsustasin, et vaatan kõrgelt hinnatuid filme ning valisin imdb.com kodulehel loodud edetabelist ''100 Amazing Movies'' 10 filmi, mida plaanis lähiajal vaadata.

1. Pulp Fiction - 1994 - 1/10.
2. Inglourious Basterds - 2009 - 3/10.
3. Se7en - 1995 - 7/10.
4. Fight Club - 1999 - 6/10.
5. Taxi Driver - 1976 - 10/10
6. The Departed - 2006 - 5/10
7. Leon: The Professional - 1994 - 7/10
8. Million Dollar Baby - 2004 - 10/10
9. One Flew Over the Cucoo's Nest - 1975 - 10/10
10. The Shining - 1980 - 8/10
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas P2ppin » 21. September 2012, 14:31

Jajah, sa ikka vaatad avatud meeltega filme. Iga kord sa filmi enne vaatamist maha teed, siis on teada, et peale vaatamist lajatad ikka 1p filmile või võtad mingite ebareaalselte asjade eest punne maha, lihtsalt selleks, et tõestada siin teistele, et sul oli õigus. Jää ikka edaspidi Van Damme filmide juurde. Palju mõtekamad ja sisukamad filmid sinu filmimaitsele.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 21. September 2012, 14:44

P2ppin kirjutas:Jajah, sa ikka vaatad avatud meeltega filme. Iga kord sa filmi enne vaatamist maha teed, siis on teada, et peale vaatamist lajatad ikka 1p filmile või võtad mingite ebareaalselte asjade eest punne maha, lihtsalt selleks, et tõestada siin teistele, et sul oli õigus.

Muideks panen ma väga harva 1 punkte ja üldse alla 5 punkti, pigem olen liiga helde punktidega kuigi viimasel ajal olen suutnud objektiivsem olla. Miks ma ei või võtta filmilt punkte maha kui ma oleks tahtnud mõned stseenid oleksid teistsugused või näitleja valik teine oleks olnud. Kui võtta filmi nii nagu on, kas siis ei tule filmi hinnang sama, nt. ''Pulp Fictionil'' võtan nii nagu ta oli paneks ikka 1/10 kuna tunnen, et film oli igav ja häiriv ning siis mõtlen, millest see tuli, ning ütlen põhjenduse. Viimasel ajal vaadatud filmidest on minu arust kaks kõige suuremat viga minu jaoks filmil ''Pulp Fiction'' film koosneb erinevatest lugudest, mis on omavahel nõrgalt seotud ning et filmil puudub konkreetne eesmärk.

Seekord seda ei teinud, kui oleks film vähegi meeldinud, siis oleks ma teile tõestamisega piirdunud pigem 3-6 punktiga, aga paraku ei tundunud mulle midagi siin filmis huvitavat ning ei ühti ka arvamusega, et John Travolta üks kõige paremaid filmisooritusi ja et see oleks ka nii suur pluss, et ta tantsis, võibolla kui ta oleks kauem ja huvitavamaid liigutusi teinud siis küll, aga selles midagi erilist ei olnud. Filmi kiidulaulu ja trailerit vaadates oleks siiski lootnud, et film oleks olnud huvitavam ja erakordsem.

Siit võib järeldada, et nagu mulle muusika juures tundub, et mulle ei meeldi eriti need filmid, mis kõikidele meeldivad nt. ''No Country Old Men'' ei meeldi, aga kõik kiidavad seda taevani, aga jälle need filmid meeldivad, mis paljudele ei meeldi nt. ''Furry Vengeance'', aga nt. ''Tropic Thunder'', mis paljudele meeldib, ei meeldi mulle.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Garli » 21. September 2012, 14:58

brixxx kirjutas:Huvitav, mis sümboolika see oli, et Ving Rhamesil pidi kaela peal plaaster olema.
Kohvris oli Marselluse hing ja plaaster peitis auku, mille kaudu Marselluselt hing ära võeti. Sa ei saanud siis aru sellest või?
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas lostinthemist » 21. September 2012, 17:39

Äkki ta lõi lihtsalt oma kukla kuhugi terava serva vastu veriseks?

Igatahes,
brixxx on tulnukas. Ma nüüd veendusin selles lõplikult.
See on lihtsalt kõige loogilisem seletus kõigele, mis siin toimub.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Forzelius » 22. September 2012, 01:03

lostinthemist kirjutas:Igatahes,
brixxx on tulnukas. Ma nüüd veendusin selles lõplikult.
See on lihtsalt kõige loogilisem seletus kõigele, mis siin toimub.


+1, arutlesin kaksikutega ka seda täna BFMi ees.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 24. September 2012, 10:44

Garli kirjutas:
brixxx kirjutas:Huvitav, mis sümboolika see oli, et Ving Rhamesil pidi kaela peal plaaster olema.
Kohvris oli Marselluse hing ja plaaster peitis auku, mille kaudu Marselluselt hing ära võeti. Sa ei saanud siis aru sellest või?

Okei, pole teadnudki, et asi nii müstiline oli.
lostinthemist kirjutas:Igatahes, brixxx on tulnukas. Ma nüüd veendusin selles lõplikult.
See on lihtsalt kõige loogilisem seletus kõigele, mis siin toimub.

Miks ma kohe pean tulnukas olema kui ma ei ühti teie arvamusega palju kiidetud filmide osas. Mulle üldse tundub, mis on väga kõrgelt hinnatud filmid, ei pruugi mulle eriti meeldida, kuidagi tunduvad liiga tõsised. Nagu ma juba eelpool mainisin, siis on kavas lähiajal vaadata need 10 filmi ära.

1. Pulp Fiction - 1994 - 1/10.
2. Inglourious Basterds - 2009
3. Se7en - 1995
4. Fight Club - 1999
5. Taxi Driver - 1976
6. The Departed - 2006
7. Leon: The Professional - 1994
8. Million Dollar Baby - 2004
9. One Flew Over the Cucoo's Nest - 1975
10. The Shining - 1980

Traileri järgi tundub teine Tarantino film ''Inglourious Basterds'' huvitavam kui ''Pulp Fiction'', aga ikkagi hetkel tundub, et ma väga kõrgelt seda filmi ei hinda. Neist kümnest filmist tundub, et ''Leon: The Professional'' meeldib mulle kõige enam. ''Se7en'' ja ''Fight Club'' suhtes olen skeptiline, kunagi ma natuke poole pealt telekast ''Se7en'' nägin ning see mõjust väga tõsiselt ja süngelt, isegi liiga, aga see selleks.

Kas te hindate enim filme kõrgete punktidega mida te viitsite mitmeid kordi veel vaadata või kuidas on filmi ülesehitus ja kuidas on filmi sõnum vaatajateni toodud? Nt. võin kõrgelt hinnata filme ''Zodiac'' ja ''The Curious Case of Benjamin Button'', aga tunnen, et neid uuesti küll ei viitsi vaadata võibolla mitme aasta pärast. ''The Curious Case of Benjamin Button'' vaatasin neli aastat tagasi, aga siiani pole huvi veelkord vaadata, kuigi iseenesest oli väga hea film.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Pixie » 28. September 2012, 23:47

Kes pole Pulp Fictionit näinud?

Ma. Loodetavasti saab lähitulevikus ilusti vaadatud.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Priit » 19. Oktoober 2012, 21:42

Mul ka see tükk nägemata, kui välja arvata see "Do you speak English" stseen, mille mu filosoofiaõpetaja ja majavanem kord e-mailile saatis, et näidata, mis minust saab, kui ma oma tuba korda ei tee.

Anyway, loodetavasti millalgi siis lindikasti satub.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron