Kes pole Pulp Fictionit näinud?

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Rain » 24. Jaanuar 2009, 13:03

Muideks ma ei vaata ainult viimaste aastate filme, nt praegu laen ma alla Blade Runner'it. Aga no vahet pole, olen teie arust joodik ja halb filmisõber, olen siis olen :irw:, minu arvamus jääb ikka samaks: Olen filmisõber. :))

Aitab ka sellest teemas, see läheb juba Pulp Fiction'i teemast välja. ;-)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2009, 14:10

Kidd kirjutas:Sama on näiteks "There Will Be Blood" iga, hea/kvaliteet film, aga igav :)


Jälle sinu isiklik vantaaži punkt. Tegelikult siiski tegemist superhästi näideldud/lavastatud filmiga, mis tõsisematele filmisõpradele silmakomm oli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 24. Jaanuar 2009, 14:51

Forza kirjutas:
Kidd kirjutas:Sama on näiteks "There Will Be Blood" iga, hea/kvaliteet film, aga igav :)


Jälle sinu isiklik vantaaži punkt. Tegelikult siiski tegemist superhästi näideldud/lavastatud filmiga, mis tõsisematele filmisõpradele silmakomm oli.


Ja silmakomm on veel vähe öeldud :)
Parim film oleks pidanud see olema tegelikult
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Kadii » 08. Juuni 2012, 12:00

Mina :|
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Rasmus » 08. Juuni 2012, 12:44

Ma pole ka näinud ja ise seda hankima ei hakkaks ka. Kui telekast tuleb, siis miks mitte ära vaadata.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Juuni 2012, 20:47

Ei ole ka näinud, aga vaatan see nv selle ära.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 19. September 2012, 12:36

Mind ikka huvitab, mis teeb ''Pulp Ficitionist'' nii olulise filmi, et siin kohe selline teema luua. Ma ei ole seda näinud ja eriti ei kutsu vaatama, tean selle sisu ja trailerit näinud ning mul ei meeldi vaadata eriti John Travoltat halva tegelasena.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Defexer » 19. September 2012, 13:44

brixxx kirjutas:Mind ikka huvitab, mis teeb ''Pulp Ficitionist'' nii olulise filmi, et siin kohe selline teema luua. Ma ei ole seda näinud ja eriti ei kutsu vaatama, tean selle sisu ja trailerit näinud ning mul ei meeldi vaadata eriti John Travoltat halva tegelasena.

Sest see on eepiline. Tarantino ütleb sulle midagi? Ma ei saa sinu ühest asjast aru, sa laimad pidevalt enamus filme maha kuid sa pole seda isegi vaadanud...lühitutvustuse ja traileri vaatamine ei tähenda kohe, et sa oled filmi näinud.
http://www.youtube.com/watch?v=ec-8mD_BhrU
Ei lähe küll Pulp Fictioniga kokku, kuid 3 min puhast kulda http://www.youtube.com/watch?v=pseGtp0z0F0
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 19. September 2012, 14:32

Defexer kirjutas:
brixxx kirjutas:Mind ikka huvitab, mis teeb ''Pulp Ficitionist'' nii olulise filmi, et siin kohe selline teema luua. Ma ei ole seda näinud ja eriti ei kutsu vaatama, tean selle sisu ja trailerit näinud ning mul ei meeldi vaadata eriti John Travoltat halva tegelasena.

Sest see on eepiline. Tarantino ütleb sulle midagi? Ma ei saa sinu ühest asjast aru, sa laimad pidevalt enamus filme maha kuid sa pole seda isegi vaadanud...lühitutvustuse ja traileri vaatamine ei tähenda kohe, et sa oled filmi näinud.
http://www.youtube.com/watch?v=ec-8mD_BhrU
Ei lähe küll Pulp Fictioniga kokku, kuid 3 min puhast kulda http://www.youtube.com/watch?v=pseGtp0z0F0

Võibolla küll, aga ma tean, missugused filmid meeldivad mulle ning mulle tundub, et ''Pulp Ficition'' sinna hulka küll ei kuulu, nagu ma olen juba korduvalt maininud, et minu lemmik film ja lemmik John Travolta film on ''Face/Off'', siis sellest võib järeldada, et eelistan pigem selliseid filme. Tundub jah, et ''Pulp Fiction'' filmi hirmsasti hinnatakse kuna olen vist näinud u 3 John Travolta top filme, kus esikohal on alati ''Pulp Ficition''. Ning üldiselt on sisututvustuses ja traileris peaaegu kõik ära öeldud, et kui trailer eriti huvi ei tekita, ei pruugi ka film eriti huvitav olla.
Vaatasin need videod ära, ei saa aru, mis neis nii erilist oli ''Pulp Fiction''i video oli küll naljakas, aga see oli ka kõik ja ''Desperado'' video klipp oli lame. ''Desperadot'' ma vist olen näinud, aga mulle ei meeldinud see film.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Rasmus » 19. September 2012, 18:25

Kõige parem oleks üldse enne filmi vaatamist sellest võimalikult vähe teada. Treilerit võiks vaadata ainult siis, kui seda kinos sulle vägisi peale surutakse.

Pulp Fictionit pole siiani näinud, aga selle headuses ma ei kahtle. :)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas lostinthemist » 19. September 2012, 18:36

brixxx - Ma ei leia, et siin oleks üldse midagi, millest rääkida, kui sul pole endal film nähtudki veel. John Travolta tegelaskuju võib olla... pehmelt öeldes "halb," nagu sulle meeldib niimoodi neid lahmerdada, kuid selles filmis teeb ta ühe lahedaima näitlejasoorituse terves tema karjääris. Ta isegi lööb seal filmis tantsu - mida veel enam sa tahad?!

"Pulp Fiction" läheb iga korraga minu silmis järjest paremaks. Kuid samas ma saan täiesti aru nendest inimestest, kes peavad seda ülehaibituks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas Forzelius » 19. September 2012, 21:20

brixxx kirjutas:aga ma tean, missugused filmid meeldivad mulle ning mulle tundub, et ''Pulp Ficition'' sinna hulka küll ei kuulu


tra, vaata film ära, ja siis räägi sellest, kas see meeldib sulle või mitte. Sa vaatad nagunii nii palju sitta, et Pulp Fiction oleks kena värske greibimahl selle largo pasa asemel, mida sa liitrite kaupa jood. Lisaks, kui on näitleja, kes väga meeldib, siis võid vaadata ka tema "halbu" filme. Selle aja eest, mis sa siin foorumis virtuaalset masturbatsiooni sooritad, oleks sul PF kolm korda vaadatud.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas brixxx » 20. September 2012, 10:30

Ei saa öelda, et ma vaatan ainult saasta ja meeldib ainult saast, võibolla ''Air Force One'' ja ''Face/Offi'' kohta saab seda öelda, aga kindlasti mitte ei saa seda öelda ''Schlinder's List'' ja ''K-19: The Widowmaker''.

Eile pidin peaaegu ''Pulp Fictionit'' vaatama kuna tekkis peale ''Unkreakable'' vaatamist Samuel L. Jacksoni huvi, aga kui mõtlesin sisu peale siis kadus jälle huvi ära, siis vaatasin natuke ''The Jackalit'', aga siis ei viitsinud seda ka vaadata ja hakkasin hoopis etv2 kodulehelt öise loode teatrietendusi vaatama.

Uurisin veidi Quentin Taratino kohta, poleks arvanud, et ta nii noor on, arvasin pigem 40ndatel sündinud mees. Tal on kõik sellised imelikud filmid nagu ''Sin City'', ''Grindhouse'' ja ''Death Proof''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas lostinthemist » 20. September 2012, 17:49

brixxx kirjutas:Eile pidin peaaegu ''Pulp Fictionit'' vaatama kuna tekkis peale ''Unkreakable'' vaatamist Samuel L. Jacksoni huvi, aga kui mõtlesin sisu peale siis kadus jälle huvi ära, siis vaatasin natuke ''The Jackalit'', aga siis ei viitsinud seda ka vaadata ja hakkasin hoopis etv2 kodulehelt öise loode teatrietendusi vaatama.

Tal on kõik sellised imelikud filmid nagu ''Sin City'', ''Grindhouse'' ja ''Death Proof''.


Pilt
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kes pole Pulp Fictionit näinud?

PostitusPostitas P2ppin » 20. September 2012, 21:20

Tavapäralselt võtsin täna jälle üle mõne aja Brixxxi postitused lahti ja ei pidanud pettuma. Alguses vihastas, et inimene võib sellist solki toota, aga lõpuks siia teemasse jõudes olin juba krampides :D .
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron