Thoughtcrimes-Mõtteroimad

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Thoughtcrimes-Mõtteroimad

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Juuli 2008, 01:06

Thoughtcrimes (2003)

http://www.imdb.com/title/tt0339785/

Tegemist on siis 2003-sse aastasse jääva sci-fi põnevikuga,milles noort naist Freyat tabab väga äkiliselt võime kuulata teiste inimeste mõtteid.Aga halb asi on see et ta ei suuda neid algul kontrollida ja nii ta veedab 9 aastat vaimuhaiglas kuulmata mitte midagi muud kui ümbritsevate inimeste mõtteid läbisegi, et isegi oma häält ei kuule enam.Ühel päeval saabub Freya juurde FBI vms mehed kes viivad ta ära ja hakkavad teda õpetama kuidas seda kõike oma peas kontrolli all hoida.Ja siis püüab Freya abistada FBI-d ohtliku terroristi kinnipüüdmisel.
Edasi vaadake ise.

Tegemist on mind ennast väga positiivselt üllatanud filmiga, mida ma eile õhtul otsustasin ära vaadata.
Film tervikuna on väga huvitav ja paneb vaataja tõsiselt kaasa elama.(Mind igatahes pani :)) )
Vähemalt mulle tundub et filmi jooksul oli kõige huvitavam jälgida Freya kui mõttelugeja arengut.Freyat kehastas omapärane kaunitar Navi Rawat,kes sobis mõttelugeja rolli kui rusikas silmaauku.

Igatahes vaadake.Usun et keegi teist ei pea pettuma.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Juuli 2008, 22:41

lugesin ka et see pidi olema algselt pilootosa sarjale,millele miskipärast rohelist tuld ei näidatud.
Huvitav miks siis ometi?? :? :?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. September 2008, 22:49

üle pika aja 1 parimaid filme, mis mind sundis lihtsalt naelutatud pilguga jälgima ekraani.
Jaa see arengu jälgimine oli väga huvitav.
Üldse meeldivad sellised sci-fi filmid , ja selles ma ei pidanud pettuma.
IDEAALNE- soovitan soojalt!
10/10
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist