Alien'i universum

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Alien'i universum

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuni 2008, 14:43

Ma sügavalt vabandan, kui selline teema on juba minevikus tehtud, kuid igatahes, kui palju on siin foorumis Alien'i filmifrantsiisi ja ka näiteks mängude, raamatute ja koomiksite suuri fänne? Mida arvate filmidest ja kui tuttav olete üldiselt tulnuka elutsükli / algupära / bioloogiliste nüanssidega? Korraliku tulnuka teemalist foorumit Eestis ei olegi ja mõtlesin, et olekski hea vahelduseks kaasfriikidega natuke emakeeles selleteemalist juttu puhuda.

Osaliselt tegin teema seepärast, et mul tekkis üks sellealane küsimus:

Kuidas tekib Alieni universumis Queen? Alien³ (täpsemalt vist Special Edition) tutvustab esmakordselt pruunika värvusega facehuggerit, kes kannab endas nii Queen'i kui ka tavalise tulnuka embrüot (on see ikka õige sõna?). Loogiline on, et ka too teistlaadi facehugger on Queen'i kätetöö, ja siis saabki alguse järjekordne müsteerium: kuidas tekib see Queen?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuni 2008, 16:06

Muuseas, kas teadsite, et tulnuka elutsükkel on umbes 24 tundi? Kui "Alien-is" Ripley tulnuka süstikust avastab, siis oli too sinna roninud, et seal vaikselt surra. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 28. Juuni 2008, 16:33

päris huvitav info :))
mina oman vaid Tulnuka filmiseeria üht DVD-d, kus kõik osad peal, seegi venekeeles, st. minule suht arusaamatu, aga kui mitu korda vaatad,siis hakkab asi juba selginema...muidu kõiki osi kah telekast nähtud, nii et pole erilist probleemi.
Niisama lahedad elukad ju...
Mängudest olen mänginud neid AVP asju, aga noh, nendest mulle meeldis aint see osa, kus sain olla see "käsi" ja inimestele näkku hüppata... :))

Ma rohkem Predatori fänn, seepärast meeldibki eriti AVP seeria...:)
aga Ripley filmid on minuarust üks kõige paremaid õudus ja ulmefilme, mida tean ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas hau » 29. Juuni 2008, 13:10

Esimene Alien mulle meeldib täiega, sest to on Ridley Scott (=atmosfäär) ja õudukas. Tõeline "In space no one can hear you scream" tunne. Teine on väga hea James action-king Cameroni pärast. Fincheri ja Jeuneti omad meeldivad mulle enam-vähem kah, aga pole enam see vana ja hea. AVPd on mõttetud.
Ja muidugi Alieni Quadrilogy on üks parimaid dvdsid üldse. Igast filmist 2 versiooni + igal filmil mitu kommentaari + igal filmil 3-4 tundi filmi tegemisest jms.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Juuni 2008, 13:37

oman kõiki osasid ,mis on aga kahjuks kunagi ammu telekast lindistatud videole.Oleks vist aeg osta nad kõik DVD-le.
Esimese AVP-ga olin rahul,kuigi nõrk oli too ikkagi.
Aga teine AVP oli nagu mingi suvaline slashermuuvi,kuhu oli topitud legendaarsed filmikollid.Vot siuke asi häirib tõsiselt.Miks ei osata enam midagi head neist kahest teha?
Scott pidi vist kunagi Alien 5 ka valmis tegema.See tuleks kindlasti super ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 29. Juuni 2008, 13:58

ma kah kuulnud midagi Alien 5-est...võiks küll tulla, vähemalt oleks siis midagi kinos vaadata :))
AVP värgi kohta, et esimene film oli hea, teine oli saast...vot nii :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 14. Juuli 2008, 03:39

Sigourney Weaver ütles hiljuti, et kui Stallone ja Ford mureta comebacki teevad, siis nõustuks temagi korraliku stsenaariumi korral jälle Ripley't mängima, ja minu teada oli ka Ridley Scottil käpp mingis seesuguses projektis sees. "Alien 5" oleks vägev.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 14. Juuli 2008, 10:28

Ise olin varem suur fänn, kuid nüüd pean frantsiiist lihtsalt lugu või muidu meeldib. Ise ei oskagi lemmikut välja tuua, kuid olen neljanda osa suur pooldaja. Pean seda väga allahinnatud filmiks. Minu poolehoiu põhjuseks on tahes tahtmata puhas nostalgia, sest neljas osa oli minu esimene Tulnuka film. Aga hoian kõiki filme suhteliselt samal pulgal, kuigi pean tunnistama, et Alien 3 isiklikult ei meeldinud. Paar head elementi, kuid muidu suhteliselt tuim.

Predatori filmid pole kunagi eriti meeldinud, kuigi AvP2 (videomängus) oli nendega päris vahva mängida.

Imelik, et AvP_75 pole siia teemasse postitanud, tema ju suur Alieni ja Predatori fänn, isegi joonistanud miskiseid koomikseid ja mudu joonistusi.
:)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2008, 13:14

hau kirjutas:Esimene Alien mulle meeldib täiega, sest to on Ridley Scott (=atmosfäär) ja õudukas. Tõeline "In space no one can hear you scream" tunne. Teine on väga hea James action-king Cameroni pärast. Fincheri ja Jeuneti omad meeldivad mulle enam-vähem kah, aga pole enam see vana ja hea.


Just selle põhjuse pärast, mis sa esimese osa kohta tõid, on see mu lemmik. Selline tume atmosfäär on seal, mis selle ääretult meeldivaks tegi. Teine on lihtsalt hea kickass action. 3 ja 4 juba selline uus Hollywood..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 25. Juuli 2008, 13:14

Comic-con'ilt:
Pilt
Pilt
Kes kurat küsis uut AVPd? Nagu vähe neid junne juba.[/url]
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hullmees » 25. Juuli 2008, 13:42

minu meelest on aliens kõige parem film.
Kasutaja avatar
hullmees
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 111
Liitunud: 24. Detsember 2007, 19:59
Asukoht: tallinn


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist