Mille järgi vaatate filme?

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Mille järgi vaatate filme?

PostitusPostitas LauraOlen » 19. Juuni 2008, 22:57

Kas te vaatate eelkõige näitlejaid, sisu või lavastajaid/ filmi tegijaid?
Oleks huvitav teada, sest et emaga ükskord arutasime, ning ta ütles, et vaatab põhiliselt ainult filmi sisu. Ma olin täiesti shokis, sest ise vaatan suuremaltjaolt ikka filmis näitlejaid, siis alles sisu. Kolmandaks siis filmi lavastajaid ja muidu tegijaid, ehk sellepärast, et ma neist suurt ei tea ega pole ka väga uurinud.

Natuke olen pettunud ka elus sellepärast, kui olen vaadanud ainult näitleja pärast osasid filme, sest ühelgi näitlejal pole kõik filmid hitid olnud.

Kuidas teil on?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Forzelius » 19. Juuni 2008, 23:17

Enamuse muljete järgi tavaliselt. Näitleja võib alt vedada, lavastaja, sisu samuti...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 20. Juuni 2008, 00:00

Raske öelda. Tihtilugu on nii, et satun mingi filmi peale, millel on eriti juustune pealkiri ja tahan automaatselt näha. Hea näide on tänane, kui panin tähele, et sel aastal tuleb välja teos pealkirjaga "Mutant Chronicles", ja siis nägin, et Thomas Jane ja Ron Perlman on peaosas. Kuidas saab sellise asja vaatamata jätta! Kohe nimekirjades sees.

Tavaliselt otsustan, kas filmi vaadata või mitte, IMDb lehe üldise väljanägemise järgi. Kuidas näeb välja poster, milline on keskmine hinne, kuidas kõlab sisu ja kes mängivad. 90% juhtudest tekib ikka huvi - kaege kasvõi The Warriorsi lehte. Tundub ju cool? Uusimaid filme vaatan seepärast... et nad on uued!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 20. Juuni 2008, 00:30

Lavastajate järgi ikka. Lemmikud juba väljakujunenud ja kahjuks/õnneks kõik juba nähtud, et midagi uut polegi avastada ja tuleb järjest minu jaoks tundmatumaid vendi ette tõmmata järgi tsekkida. Näitlejate järgi eriti ei vaata üldse, vb mõne lemmiknäitleja filme olen vaatand järele või nii. Operaatorite järgi olen vaatand päris tihti kah. Sisu loen vb enne filmi vaatamist või mitte üldse.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas _eesti999_ » 20. Juuni 2008, 12:54

Põhiliselt vaatan ikka sisu järgi filme :))
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas asunsiin » 20. Juuni 2008, 12:59

Esimene asi, mida vaatan on kindlasti žanr. Mitte mingil juhul ei taha vaadata läägeid armastuskomöödiaid. Seejärel sisu. Kindlasti mõjutavad ka näitlejad ja teiste arvamused, kuid tavaliselt mulle nagunii ei meeldi filmid, mis mu sõpradele-tuttavatele meeldivad.
Kasutaja avatar
asunsiin
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 22. August 2006, 00:10

PostitusPostitas Liblikas » 25. Juuni 2008, 01:58

Kuidas kunagi.
Sisu ja näitleja ja lavastaja järgi...
Liblikas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 15. Detsember 2006, 17:46

PostitusPostitas Shotgun » 25. Juuni 2008, 02:27

Muljete alusel saab palju häid filme leitud. Kindlasti on kujunenud näitlejad, kelle filmid on vaja raudselt ära näha. Sama käib lavastajate kohta. Nagu hau ennist mainis, et oma lemmikute tööd on kõik vaadatud, siis edasi asun žanreid jagama, igast žanrist kindlasti kõik vaadatud ei ole. Uute filmide kohta ei oska enne midagi öelda, kui kommentaare pole kuulnud - sisu järgi on raske vaatama minna, need veavad tihti alt.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tharts » 25. Juuni 2008, 08:01

Suht treilerite, samuti lemmiknäitlejate ja lavastajate järgi ;-)
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Juuni 2008, 13:41

Eks ikka lavastajate,näitlejate ja trailerite järgi.
Ei muidugi jah ,kõige tähtsam asi läks meelest.Nimelt zanr.Minu jaoks on alati see kõige tähtsam ,mis filmi juures vaatan
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas trintsu111 » 29. Juuni 2008, 14:03

esimese asjana vaatan alati zanrit, kui on tegemist ming ulmega siis jääb tavaliselt film vaatamata
tutvustusi loen kaa vahel, tavaliselt vaatan imdb-st mis filmiga tegu, sealt saab hea ülevaate :)
juhul kui filmis mängib mõni mu lemmiknäitlejatest siis sellest üldjuhul piisab ja muud ma üldse ei vaatagi, sest kui filmis on ikkka mingi näitleja kes mulle tõsiselt meeldib siis ma vaatan selle niivõinaa ära, isegi siis kui tegu pole eriti hea filmiga.
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Gatito » 29. Juuni 2008, 14:56

Esimene asi on näitlejad. Kui filmis pole näitlejaid ega lavastajaid (selliseid lavastajaid on paar üksikut ainult), kelle pärast kindlasti vaataksin, siis otsustan tutvustuse ja žanri järgi. Kinno minnes loeb ka treiler kindlasti.
Soojust, värve, rõõmu, vabadust
Kasutaja avatar
Gatito
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 31. Jaanuar 2008, 20:05
Asukoht: Tartu


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist