Guilty pleasure

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Guilty pleasure

PostitusPostitas hau » 26. November 2007, 22:19

Nimetaga oma lemmik juustufilme. Soovitatavalt 21. sajandi omi, sest kaheksakümnendatest neid liiga palju.

Ma olen suur 2 Fast and 2 Furious fänn. Triloogia teine osa jättis mitmed aastad tagasi ülikõva mulje ja sai päris mitu korda vaadatud. Nüüd muidugi maitse on mul kardinaalselt muutunud, aga ma usun, et kui uuesti vaadata siis nauding ei jääks tulemata. Tol ajal mind köitsid just need autod(sai NFSi kütetud nii et vähe ei ole) ja Miami tegevuspaik tundus selline kodune ja soe. Tegelased samuti meeldisid. Tegelikult esimene osa ka oli päris kõva, aga kolmas imes nagu mannapuder.


Täna õhtul näidatav xXx oli samuti mingil ajal minu jaoks superfilm. Kõik tundus nii vinge ja õdus. Pontiac GTO ja surematu Vin Diesel - mmmm. Teist osa ma vihkan kogu südamest.


Teine John Singletoni film, mis mulle täiega peale läks oli Four Brothers. Väga kickass ja down and dirty film. Marky Mark oli ülikõva.

(Siiamaani on John Singleton ja Rob Cohen päris palju nominatsioone minult saanud)

Praegu rohkem meelde ei tule, aga kui tuleb tunnistan kohe üles. Ärge teiegi kartke tunnistada, et teile tegelt ka meeldivad sitad filmid.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 27. November 2007, 00:02

On natuke varasemast ajast kui käimasolevast sajandist, aga ei saa ikka jätta mainimata, et "Hackers" on ülimalt äge film. Mu kaks filmifriigist tuttavat pidid krambid saama, kui nägid seda mu 50 lemmikfilmi hulgas, ja ma täitsa mõistan, miks - tegu ju väga camp filmiga kus näidatavad arvutis toimuvad protsessid on isegi nüüdisaja tehnoloogiat vaadeldes päris ülepingutatud, kuid miski näitlejate, huumori ja muidugi dialoogi (trobikond tõeliselt andekaid repliike) juures mulle jubedalt meeldib... ma ei kujuta ette, millise nostalgialaksu võiksid sellest filmist saada üheksakümnendatel keskkoolis käinud ameeriklased, sest nagu IMDb'st lugeda võib, sõitsidki kõik tol ajal rulluiskudega ringi ning kandsid mingeid sci-fi stiilis riideid.

Teine suur guilty pleasure on "Wrong Turn", esimest korda vaadates oli pisut õudnegi, verd lendab julgelt ning on põnev isegi peale kümnendat vaatamiskorda (umbes nii palju kordi ma seda filmi näinud olen ja vaatan veelgi). Mõnusalt pull slasher-flick, alahinnatud teemant. Meelelahutusliku faktori koha pealt täitis mu ootused igati.

Märkimist väärivad ka "Cursed" (libahundikana mitte just parim, kuid tänu Christina Ricci osalusele ja päris koomilisele sündmustikule täitsa vaadatav), "The Good Son" (tõesti, kui tihti me saame näha lapspsühhopaate ja seda veel Macaulay Culkini mängituna?), "Hollow Man" (lihtsalt lõbus, lisas Kevin Baconi mu lemmiknäitlejate nimekirja ning oli ka mõnusalt vägivaldne), "Jeepers Creepers" (tõsiselt vägeva esimese poolega horrorfilm ja ega põnevust koledasti rikkuv teinegi pool väga halb ei ole), "Lara Croft: Tomb Raider" (lahedalt actionit ja loomulikult ka Jolie sarm), "Mindhunters" ja teised Renny Harlini filmid, Michael Bay teosed jpt.

Selle aasta filmidest, mis kriitikutele ehk nii väga ei meeldinud, kuid mis mind enam-vähem köitsid (st Rotten Tomatoes skoor ei küündi üle 25% ja mina andsin filmiblogis vähemalt 6): "Hannibal Rising", "Straightheads", "Resident Evil: Extinction", "Halloween" ja "Saw IV".

Venis jutt küll pikaks, aga loodetavasti ei tee see tuli, ja hau, ma korrigeerisin su postituse pealkirja inglise keele õigekirjareeglitele vastavamaks. 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 27. November 2007, 00:06

ma pole 21. sajandil nii palju kinos käindki väga aga ma ei tea mis aastasse Kate &Leopold jääb.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Goblin » 27. November 2007, 15:14

Noo, suur kirg on Van Damme filmid( vabandust, need jäävad siiski kaheksakümnendatesse :pööritus: ) ja meeldib veel "Jay and Silent Bob Strike Back", väga naljakas minu jaoks :D veel, mida ma hullult fännan on Austin Powersi filmid ning Scary Movie'd on ka üldjuhul täitsa toredad 8)

Ja muidugi ka Fast And Furious osad, kuid minu järjestus paremuse järgi oleks selline:

1. Tokyo Drift
2. Fast and Furious
3. 2Fast 2Furious

maitse asi ;-)
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas KiiZ » 27. November 2007, 16:37

xXx oli küll omal ajal väga kõvv asi.
erootikafilmid on ka tuusad, aga ega's neid jõua vahtida väga. odavam ja nauditavam mõne oma tuustiga teha.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas kbong » 27. November 2007, 16:42

KiiZ kirjutas:erootikafilmid on ka tuusad, aga ega's neid jõua vahtida väga. odavam ja nauditavam mõne oma tuustiga teha.


Hell yeah!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 28. November 2007, 17:16

Ma olen jällegi see dumb eit , aga mis tähendab JUUSTUfilm ? :D
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 28. November 2007, 19:47

Wallace ja Gromit kuu peal?
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas Cochrane » 28. November 2007, 22:17

Eks neid ole mitmeid, aga hetkel meenuksid Little Nicky ja New Guy.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Ralf » 26. Aprill 2010, 00:34

Äratus!

  • Hackers
  • Wrong Turn
  • Wrong Turn 2: Dead End
  • Resident Evil (+ järjed)
  • Joy Ride
  • Jeepers Creepers
  • Lara Croft: Tomb Raider
  • Mindhunters
  • Deep Blue Sea
  • Hollow Man
  • Cursed
  • Doom
  • House of Wax
  • Land of the Dead
  • Blown Away
  • The Relic
  • The Cell
  • Cabin Fever
  • Hostage
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 26. Aprill 2010, 21:20

    Liar Liar
    Con Air
    Definitely, Maybe
    Click
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas ruut » 26. Aprill 2010, 23:55

Jason X
über jason ikkagi
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Kickflick » 27. Aprill 2010, 11:56

  • Freddy Got Fingered
  • Austin Powers
  • Police Academy
  • Liar Liar
  • American Pie
  • How High
  • XXX
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Aprill 2010, 15:23

  • Undercover Brother
  • Half Past Dead
  • Con Air
  • Dodgeball: A True Underdog Story
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas eerik » 27. Aprill 2010, 15:24

Ma üldiselt ei tunnista mulle meeldivaid filme halbadeks, aga:

Umbes neli aastat tagasi näitas TV3 filmi "Night of the Creeps", mis mulle meeldis. Tol ajal seda veel DVD-l polnudki, aga Youtube kaudu sai isegi alternatiivne lõpp ära vaadatud. Eelmise aasta oktoobris ilmusid lõpuks DVD ja Blu-ray, ning pole välistatud, et ma väga hea pakkumise korral selle endale ostan. :pööritus:

Lisaks on veel kunagi ammu tagasi vaadatud Eli Roth'i "Hostel" ja "Cabin Fever", mis mulle siis vägagi meeldisid. Praegu aga tundub, et enamik vihkab neid filme. Peaks vist uuesti üle vaatama. :?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron