Filmid, mida olete mitu korda näinud

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas bpuhnja » 18. Juuli 2007, 00:23

"Office Space" on vist film mida olen kõige rohkem vaadanud. Selline tunne on juba, et ei julge enam vaadatagi, äkki kulub plaat ära ja enam ei saagi vaadata. :(
Neli korda olen vaadanud "Donnie Darko"'t. Selliste 2 kuude vahedega. Iga kord midagi uut.
"Gladiator"'i võlu pole peale lugematuid kordi ikka veel ära kadunud.
Sellised filmid nagu: Fight Club, The Matrix, Die Hard, Pulp Fiction, Saun of the Dead, Alien, Pirates of the Caribbean. Hetkel öösel kell pool 1 aju välja ei oska mõelda.

Siiski, eraldi vajab mainimist "A Clockwork Orange" mida olen kooli tarbeks (jah ma vaatasin seda inglise kirjanduse tunni jaoks meeletuletuseks esimest korda, KUID ma lugesin seda kõige esimesena eesti keeles ning ingliskeelse raamatu puudumise tõttu pidi kasutama lihtsamat ja kiiremat varianti mida on film.) mitu korda vaadanud, õhtul igavusest peale lükanud ja nii edasi.
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

PostitusPostitas Ralf » 18. Juuli 2007, 14:08

Kõige rohkem vaadanud (enam-vähem selles järjestuses): "The Silence of the Lambs" (järgnevatest tükk maad eespool, vähemalt 50 korda kindlasti, mul on sellest filmist ahvivaimustus ja leian alati hetki, et seda tsiteerida või Lecteri kehakeelt matkida), "Office Space", "Secret Window", "Die Hard", "Hackers", "Shaun of the Dead", "Fight Club", "From Dusk Till Dawn", "American Psycho", "A Clockwork Orange", "Se7en", "The Matrix", "Four Rooms" jpt. Suurem osa neist filmidest on ka mu lemmikud. "Pulp Fictionit" ka päris mitu korda, ehkki minu meelest kulub see teos peale kolmandat korda vaatamist ära ja muutub suhteliselt igavaks. Suurepärane film siiski.

Filmi "Blank Check" sai vanasti VHSi pealt mustmiljon korda vaadatud, olin öö läbi üleval ja vaatasin iga öö kolm korda jutti. Võib-olla keegi on telekast näinud, see on see film, kus poiss kriminaalidelt kogemata miljon dollarit välja kasseerib ja selle igasugu kraamile kulutab, samal ajal kui pahalased teda tabada üritavad?

Kas ma olen ainus, kes eelistab mõne filmi esimest korda vaatamise asemel hoopis vaadata mõnd juba nähtud asja?

IT PUTS THE LOTION ON ITS SKIN OR IT GETS THE HOSE AGAIN
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Risko » 18. Juuli 2007, 20:52

Saving Private Ryan'i script on vist küll mul peas, hehe. Nüüd aga palju paremad sõjafilmid nähtud niiet enam ei kipu uuesti vaatama küll,
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. Juuli 2007, 21:00

Ralf kirjutas:Kõige rohkem vaadanud (enam-vähem selles järjestuses): "The Silence of the Lambs" (järgnevatest tükk maad eespool, vähemalt 50 korda kindlasti, mul on sellest filmist ahvivaimustus ja leian alati hetki, et seda tsiteerida või Lecteri kehakeelt matkida), "Office Space", "Secret Window", "Die Hard", "Hackers", "Shaun of the Dead", "Fight Club", "From Dusk Till Dawn", "American Psycho", "A Clockwork Orange", "Se7en", "The Matrix", "Four Rooms" jpt. Suurem osa neist filmidest on ka mu lemmikud. "Pulp Fictionit" ka päris mitu korda, ehkki minu meelest kulub see teos peale kolmandat korda vaatamist ära ja muutub suhteliselt igavaks. Suurepärane film siiski.

Filmi "Blank Check" sai vanasti VHSi pealt mustmiljon korda vaadatud, olin öö läbi üleval ja vaatasin iga öö kolm korda jutti. Võib-olla keegi on telekast näinud, see on see film, kus poiss kriminaalidelt kogemata miljon dollarit välja kasseerib ja selle igasugu kraamile kulutab, samal ajal kui pahalased teda tabada üritavad?

Kas ma olen ainus, kes eelistab mõne filmi esimest korda vaatamise asemel hoopis vaadata mõnd juba nähtud asja?

IT PUTS THE LOTION ON ITS SKIN OR IT GETS THE HOSE AGAIN



Blank Checki on mitu korda näidanud uusaastal. Ise ka väga palju näinud. Ja peab tunnistama, et pole umbes 1/4 oma filmidest äragi vaadanud...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Storm » 18. Juuli 2007, 23:33

Ralf kirjutas:Kas ma olen ainus, kes eelistab mõne filmi esimest korda vaatamise asemel hoopis vaadata mõnd juba nähtud asja?


Mina seevastu eelistan j2llegi hoopis m6ne uue filmi vaatamisel saadud emotsioone eelnevalt n2htud filmi omadele, sest tahest-tahtmata tekib mul mitmekordselt vaatamisel m6ni koht, mida tahaks v2ga edasi kerida...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas KiiZ » 19. Juuli 2007, 09:16

tegelt mul tuli meelde, mis filmi ma olen nii ära vahtind, et vähe pole.
'The Great Train Robbery'. 1903. aasta film, seda ma olen küll mitukümmend korda vaatand. Vana hea vestern.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Karruke » 19. Juuli 2007, 21:56

Ralf kirjutas:Kas ma olen ainus, kes eelistab mõne filmi esimest korda vaatamise asemel hoopis vaadata mõnd juba nähtud asja?
IT PUTS THE LOTION ON ITS SKIN OR IT GETS THE HOSE AGAIN


Mul sama moodi :P
Kasutaja avatar
Karruke
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 12. Juuni 2007, 15:02

PostitusPostitas Unistaja » 21. Juuli 2007, 22:01

Selliseid filme on tegelikult palju. Üks põhilisi on (vähemalt minu jaoks) ''Valevorst'', kuna see on lihtsalt nii naljakas.
The night is darkest just before the dawn.
And I promise you, the dawn is coming.
Kasutaja avatar
Unistaja
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 15. Juuli 2007, 20:18
Asukoht: Tallinna ääreala

PostitusPostitas seeru1980 » 21. Juuli 2007, 22:47

ise soovitaksin Ice Age ja Ice Age: the meltdown, scrat n lahe tegelane, aga eks kõik ole lahedad, mitte et ma nyyd lapsemeelne oleks. :D
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Risko » 21. Juuli 2007, 23:00

Borat doesn't get old
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 22. Juuli 2007, 08:38

Kõige rohkem olen vast vaadanud "Amadeus" DC-d.
Ei teagi miks, kuid samas see film kuulub absoluutselt paremiku hulka.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

Filmiteema

PostitusPostitas GTASAN » 05. August 2007, 21:25

Ma vaatasin Amitville õudust yle 19 korra ja film kulus pähe enam ei vaata
GTASAN
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 31. Juuli 2007, 15:00

PostitusPostitas jenskaidar » 15. August 2007, 17:56

bruce allmighty ja star warsi kõik osad on filmid mida ma võin vaadata ikka jälle, ja jälle...
jenskaidar
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 177
Liitunud: 07. Mai 2007, 15:08

PostitusPostitas Nowitzki » 15. August 2007, 20:39

The Crow,Man on Fire,The Phantom of the Opera,Face/Off
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas pohmell » 26. August 2007, 19:45

Lord of the ringsi 3 osa (Fantaasiamaailma lipulaevad)
Darkness falls, The Grudge(jaapani variant), Elm streedi osad (Õudukad, mis mulle on sümpaatsed)
Mission impossible 1 osa, Desperados (action action :) )
pohmell
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 13
Liitunud: 26. August 2007, 14:05
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist