Kinosaalist lahkumine

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Kinosaalist lahkumine

PostitusPostitas Robert » 11. Märts 2005, 19:27

Kas teil on kunagi olnud, et lähete kinosaalist poole filmi pealt välja, sest film on nii jama? Mul endal sellist kogemust ei ole, aga üks tuttav läks poole filmi pealt ära, sest nii crap film pidi olema. Ei mäleta kahjuks selle filmi nime :pööritus:
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas xR » 11. Märts 2005, 19:35

Ei, kuna olen kinos käinud nelja aasta jooksul korra ja see oli kah kaks aastat tagasi.
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Taavi » 11. Märts 2005, 19:51

Ma olen kinos käinud palju kordi. Siiani pole veel minema jalutanud. Kinos näevad filmid kuidagi paremad välja. Nii on küll olnud, et kinos väga meeldib ja siis kodus vaatad veel ja mõtled, et mida seal nägin enne. :p
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 16. Märts 2005, 19:45

Enne filmi lõppu kohe kindlasti ei lähe- siis peaks kyll ikke väga mõjuv põhjus olema!!!
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas athen » 20. Märts 2005, 10:37

Emm... Viimasel ajal polegi kinno sattunud, pole nagu tahtnud midagi, mis tuleb VÄGA näha (elan väiksemas linnas, nii et valik pole väga suur). Kuid on tõesti juhtunud, et film on üliigavaks osutunud (nt "Täna öösel me ei maga") Ometi olen ennast talitsenud, sest poole filmi pealt lahkumine näitab minu arvates ülimat ülbust ja igasuguse austuse puudumist. Samamoodi on minu arvates nõme, et inimesed tõusevad püsti kohe kui lõpumuusika hakkab mängima, viimane stseen pole veel lõppenud rääkimata veel credit'sitestki, ega sellest et saal on pime. Tobe komme.
athen
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 98
Liitunud: 04. Märts 2005, 12:27

PostitusPostitas Taavi » 20. Märts 2005, 12:58

Kinost lahkuda on jah väga ebaviisakas. Kui juba sinna minna, siis järelikult peab niipalju aega jaguma, et film lõpuni vaadata. "Täna öösel me ei maga" oli tõesti igav. A seepärast, et ikka Eesti film oli siis pidasin lõpuni vastu. Kui aega ja veidigi raha, siis eesti filmide peale tasub seda kulutada. Isegi kui film on kehv, siis vähemalt on lootust, et tulevikus on rahalised võimalused paremad ja tehakse etemaid.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 20. Märts 2005, 14:26

pole veel ette tulnud, et lahkun kinosaalist. Aint niipalju olen lahkund, et WC-sse minna :D
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas n2tzumullirooza » 06. Aprill 2005, 14:51

kui mulle mingi film ei meeldi siis ma jään sinna istuma..Ma arvan, et välja ikka ei lähe...Aga mul oli nii, et Mul väike sugulane tahtsis seda ekraani puutuda ja ta tõsteti seal saalist välja ja pandi nurka..Ja siis tuli uuesti sisse ja siis pandi ekraani kõrvale seisma.. :P :lol:
I have to be able to smile throu all this bullshit...:D
n2tzumullirooza
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 42
Liitunud: 06. Aprill 2005, 14:06
Asukoht: No..Tartu...

PostitusPostitas kuu67 » 30. Juuni 2005, 10:58

mul ei ole vee igavaid filme kinos olnud
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 86
Liitunud: 09. Juuni 2005, 21:09
Asukoht: vÃĩru

PostitusPostitas Cochrane » 30. Juuni 2005, 11:46

Tean ühte, kes oleks peaaegu läinud.
Käisime Matrix 2-te vaatamas. Ta küll oli lõpuni, kuid ütles, et sedavõrd jama oli, et oleks poole filmi pealt minema jalutanud.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas henrikmk » 30. Juuni 2005, 19:17

ma olen mingite igavate filmide ajal mis lõpus läks jamaks nt sõrmuste isand kuninga tagasitulek lõpus läks igavaks,siis käisin ma wc-s popcorni ostmas ja tagasi
ehe
henrikmk
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 29. Juuni 2005, 17:33
Asukoht: tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 30. Juuni 2005, 20:49

henrikmk kirjutas:ma olen mingite igavate filmide ajal mis lõpus läks jamaks nt sõrmuste isand kuninga tagasitulek lõpus läks igavaks,siis käisin ma wc-s popcorni ostmas ja tagasi


Hehee, seda pead sa küll seletama, millises WC-s popcorni müüakse :-).

PS: http://en.wikipedia.org/wiki/Comma
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas madis » 03. Juuli 2005, 07:32

Siiani pole veel lahkunud, kuid "Van Helsingi" ajal oli küll üks jalg uksest väljas.
madis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 02. Juuli 2005, 21:34

PostitusPostitas merlee » 03. Juuli 2005, 09:53

lahkunud olen ainult siis, kui filmi vaatama on sattunud ajukääbustest publik. viimati ring 2 ajal mingid mimmud kiljusid naerda valedel kohtadel ja viimaks hakkas üks sõbrants teisele minu selja taga filmi sisu lahti rääkima - f....! üldjuhul on kõik filmid minu jaoks niivõrd huvitavad ja omapärased, et vaatan ära ka minu jaoks igava filmi, sest midagi ikka leiab (kes otsib see leiab). viimane nö."raske" vaatamine filmi seisukohast oli Kusturica "Elu on ime". tegelikult olen friik, kes mõnd filmi mitu korda vaatamas käib
merlee
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 24
Liitunud: 17. Mai 2005, 09:37

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuli 2005, 18:30

samal arvamusel, mis taavi. nt. käisin kinos vaatamas hidalgot, kinos oli superealmus, ülihea oli, pärast kui dvd- laenutasin oli ikka väga jama
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist