Kinosaalist lahkumine

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Robert » 04. Juuli 2005, 18:42

Ma ei ole nõus Taavi ja atheniga. Mis kuradi austust, kui film on jama? Khmm, kui film on ikka väga-väga jama ja keegi lahkub saalist, siis see küll ülim ülbus ei ole.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 04. Juuli 2005, 18:49

tegelt võib ka nii võtta
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 19:51

Ei ole, see on mõnes-mõttes raha raiskamine ;)
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 21. Juuli 2006, 20:52

Taavi kirjutas:Kinost lahkuda on jah väga ebaviisakas. Kui juba sinna minna, siis järelikult peab niipalju aega jaguma, et film lõpuni vaadata.

Mnjah. Mina näiteks olen elu jooksul nii palju filme vaadanud, et nende vastu on ka austus kujunenud. Igat filmi saab võrrelda ka inimesega. Kui inimene on ülbe ega kuula su juttu või teab mida veel, siis on sul õigus ka temaga ülbe olla või ta lihtsalt (karmilt öeldes) p**se saata. Samamoodi on ka kinos sita filmi vaatamisega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuli 2006, 21:08

Täna oli küll ikka jama vaadata Kariibi Mere Piraate. Mingid nõmedad vena tatid lõugasid, tõusid püsti, rääkisid kõva häälega viskasid popkorni, mingi elu närvi ajas, kui film poleks nii hea olnud, oleksin arvatavasti lahkunud. Nagu oleks mingi esimest korda kinos...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 21. Juuli 2006, 21:21

Khmm, kas sa ei ole kunagi näinud seda CC Plaza reklaami, kus terminaator tuleb ja karistab lärmajaid? Oleksid võinud lihtsalt turvameestele öelda ja asi oleks korras olnud. Ükskord minu ja mu sõprade ees istus kah mingi räige kamp, kes jamas, aga siis neid hoiatati ja vist üks visati kinost välja kah.

Aga kui ma Boogeymani käisin vaatamas, siis ühel pool istusid kaks sõpra, kes sõna otseses mõttes valasid enda popcorni kurku ja siis matsutasid. Teisel pool oli mingi keskealine abielupaar, kes olid parajalt purjus ja kui mingi ehmatuskoht oli, siis nad puhkesid hüsteeriliselt naerma.

Kõige vastikum oli siis, kui ma käisin kosmoses V for Vendettat vaatamas ja lõpus, kui kõige vaatemängulisem ja parim hetk oli, siis mingi paks vanamees karjus üle saali: "Tehke uks lahti - ma tahan välja!". Siis turvamutt tegi ukse lahti ja saalis pandi tuled põlema jne. Väga nõme oli..
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Juuli 2006, 21:27

Robert kirjutas:Khmm, kas sa ei ole kunagi näinud seda CC Plaza reklaami, kus terminaator tuleb ja karistab lärmajaid? Oleksid võinud lihtsalt turvameestele öelda ja asi oleks korras olnud. Ükskord minu ja mu sõprade ees istus kah mingi räige kamp, kes jamas, aga siis neid hoiatati ja vist üks visati kinost välja kah.

Aga kui ma Boogeymani käisin vaatamas, siis ühel pool istusid kaks sõpra, kes sõna otseses mõttes valasid enda popcorni kurku ja siis matsutasid. Teisel pool oli mingi keskealine abielupaar, kes olid parajalt purjus ja kui mingi ehmatuskoht oli, siis nad puhkesid hüsteeriliselt naerma.

Kõige vastikum oli siis, kui ma käisin kosmoses V for Vendettat vaatamas ja lõpus, kui kõige vaatemängulisem ja parim hetk oli, siis mingi paks vanamees karjus üle saali: "Tehke uks lahti - ma tahan välja!". Siis turvamutt tegi ukse lahti ja saalis pandi tuled põlema jne. Väga nõme oli..


Irw ja OMG, kuid ma ei viitsinud välja minna...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kinosaalist lahkumine

PostitusPostitas Rasmus » 31. Detsember 2015, 17:48

Olen kinost poole filmi pealt siiani ainult ühel korral välja jalutanud ja see oli suvine "Victoria" pressilinastus. Kui oleks lühem film olnud, oleksin võib-olla isegi lõpuni kannatanud, aga 2,5 tundi käis mulle selgelt üle jõu. "Visa hing 5" ajal tekkis ka hetkeks kavatsus ära minna, aga otsustasin checki saamiseks ikkagi lõpuni olla ja pileti eest oli raha samuti makstud. "Macbethi" ajal oleksin ka hea meelega minema läinud, aga mul oli pärast seda veel üks filmiseanss kavas, nii et see poleks kõige mõistlikum tegu olnud.

#filmiveeb, 14. august 2015
<+Rassu> traaaaaaa
<+Rassu> keegi oleks võinud hoiatada selle victoria eest
<@Level> kammis ära?
<+Rassu> tulin ära
<+Rassu> nagu kõik teisedki
<@Level> wtf
<+Rassu> ma pidasin tund aega vastu
<@Level> räägi lähemalt
<+Rassu> ei oskagi, lihtsalt väga igav
<@Level> see oli mingi 2 ja pool tundi pikk
<+Rassu> peale mind jäi kolm inimest veel sinna
<+Rassu> kahtlen, et nad lõpuni vastu peavad
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re:

PostitusPostitas CM-Girl » 31. Detsember 2015, 17:55

Meeldib filmi vaatamise ajal süüa ja juua, aga krt kinos seda teha ei saa. Piraatide neljandat filmi vaatamas käies pidin korra lahkuma. :irw: Kuid nii halba filmi pole (veel) nägema sattunud, et lahkunud oleksin enne lõppu.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kinosaalist lahkumine

PostitusPostitas Pixie » 03. Jaanuar 2016, 12:23

Ühe korra olen olnud väga lähedal sellele, et kinosaalist lahkuda. Äkki Scary Movie 5 ajal... It Follows tundus ka algul kahtlane, ma ei saanud aru, kas see on nii halb film, et on hea või lihtsalt halb film. :irw:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kinosaalist lahkumine

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Jaanuar 2016, 15:06

Uhkusega tunnistan, et kannan "Pole kunagi filmi ajal kinosaalist lahkunud" tiitliga saavutust. Eelmised postitajad peaksid piinlikkusest nurgas häbenema.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kinosaalist lahkumine

PostitusPostitas Pixie » 09. Jaanuar 2016, 11:56

lostinthemist kirjutas:Uhkusega tunnistan, et kannan "Pole kunagi filmi ajal kinosaalist lahkunud" tiitliga saavutust. Eelmised postitajad peaksid piinlikkusest nurgas häbenema.

Kuigi saan ka kanda seda tiitlit, ei näe ma põhjust, miks teised peaks häbenema. Kui juba raha on raistatud ja tõesti film tundub pask, siis miks peaks veel aega ka raiskama jääma, eriti vastu tahtmist. :)
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kinosaalist lahkumine

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 11. Jaanuar 2016, 23:09

Üritasin meenutada, aga sellist olukorda viimase 4-5 aasta jooksul ei meenu. Küll aga on mitmel korral lahkumise mõtted peas ringelnud - olen siiski "ära kannatanud".
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron