"Visa hing"

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

"Visa hing"

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 02. Märts 2005, 19:53

Mida arvate "Visa hinge" triloogiast ja millne peaks teie arvates olema neljanda osa sisu , kui see üldse peaks tulema.Ma mõtlen, et mis peaks selle filmi keskne story olema, et ta teie arvates oleks hea film. Mina, kui "Visa hinge" surematu fänn, arvan, et story peaks olema järgmine: John McLane saadetakse erimissioonile Iraaki, kus ta peab kõrvaldama Iraagi terrorisrtide poolt konstrueeritud tuumapommi ning finaal peaks toimuma Pariisis, kus see tuumapomm kavatseti õhata, kuid ei oldud arvestatud John McLane´iga.Teine variant oleks, et McLane´i pere röövitakse kättemaksuhimuliste terroristide poolt ja toimetatakse Pariisi, kus McLane päästab nad napilt Eiffeli tornist alla heitmise ohust. Avaldage oma arvamust:milline peaks teie meelest tulema "Visa hinge" neljas osa ja kuidas teile meeldisid eelmised osad!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Asko » 02. Märts 2005, 20:46

Esimene oli väga hea, teine oli ka päris hea, kolmas läks juba natuke igavamaks. Neljas võiks ju tulla, kui oleks mingi hea story.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kama » 02. Märts 2005, 21:52

esimene osa oli tolle aja kohta ikke ylimalt kõva,teised kaks osa on ka head...a niipalju kui kuulnud olen akkab tegevus toimuma mingi laeva peal.
Kasutaja avatar
Kama
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 21. Veebruar 2005, 20:43

PostitusPostitas natural born chiller » 04. Märts 2005, 12:00

Nu probleem selles, et Die Hard oli omas ajas actionfilm, mis pani mingis mõttes aluse uuele trendile selles zhanris. Ja pakkus vaheldust 1980date buddy-politseifilmidele
Kuidas vältida seda, et DH4 ei oleks lihtsalt üks järjekordne hästi tehtud action, nagu neid Hollywoodist igal aastal niikuinii juba mõttetult palju välja tuleb?
chillin' da movies
natural born chiller
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 04. Märts 2005, 11:55

PostitusPostitas kuu67 » 13. Juuni 2005, 21:43

film on hea
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 86
Liitunud: 09. Juuni 2005, 21:09
Asukoht: vÃĩru

PostitusPostitas Taavi » 18. Juuni 2005, 13:32

Esimene "Visa hing" on põnevusfilmiklassika.. Nii kiiret põnevikku pole mina rohkem näinud .. ei olnud kõrvalisi elemente mis lihtsalt sisu täiteks on tehtud.. mitte ainsatki ..
Mõtetuid dialooge oli samuti minimaalselt .. Teine osa ei old enam niihea .. kolmas on teisest etem .. minu arust ..

Aga neljanda osa kohta .. kui see tuleb..
Poliitika tuleb välja jätta!!! See rikub kohe ju poolte inimeste jaoks üht-teist ära .. Iraagist peaks igal juhul eemale hoida.. ja põhja-koreast
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 18. Juuni 2005, 15:54

teile kõigile teadmiseks, neljanda osa filmimised on juba lõpukorral. sisu on midagi sellist, et see john mclaine on pensil, edasi ei räägi
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Mihkel » 18. Juuni 2005, 21:00

Film ise on jah väga hea
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron