Batmani uus vastane selgunud - Eric Roberts!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Batmani uus vastane selgunud - Eric Roberts!

PostitusPostitas Cagefactor » 26. Juuni 2007, 14:17

Selgunud on Batmanit uues filmis "Dark Knight" kimbutama hakkav kurikael - nimelt hakkab selles julma maffiabossi kehastama viimasel ajal uue hingamise saanud kultustegelane Eric Roberts. See on viimasel ajal juba teine kaalukas roll Robertsi resümees, sest Ameerikas on mees kuulsust kogunud ka rolliga seriaalis nimega "Heroes".

Roberts tunneb viimase aja mahlakatest pakkumistest üksnes heameelt, kuid samas pole mees kunagi tööpuuduse all kannatanud. "ma ei lõpeta töötegemist hetkekski. Olen töönarkomaan. Olen unistused superstaari staatusest ammuilma peast visanud ja seega tunnen täit rahuldust sellest, et teenin iga päev näitlemisega leiba," räägib mees, kelle tütreks on tõusev täht Emma Roberts ja kes on ka tõelise superstaari Julia Robertsi vanem vend.

Roberts on teinud oma karjääri jooksul palju "kaheldava väärtusega" filme, kuid sekka on sattunud ka mitmeid mahlakaid rolle. Ennekõike käib jutt rollist 1985. aasta põnevusfilmis "Runaway Train", mille eest sai mees ka kõrvalosa Oscari nominatsiooni.

"Pärast seda muutsin oma tööfilosoofiat," räägib Roberts. "Pärast seda, kui minu oscar anti valele inimesele, helistasin oma agendile ja ütlesin, et nüüdsest nõustun iga rolliga, kui selle projekti juures on kasvõi üks asi, mis mulle meeltmööda. Kui mulle meeldib tegelaskuju, siis võtan rolli vastu. Kui mulle meeldib lavastaja, võtan rolli vastu. kui mulle meeldib võttepaik, võtan rolli vastu."

Christopher Nolani filmi "Dark Knight" juures on Robertsile meeltmööda olevaid komponente ilmselt rohkem, kui üks. Eric Roberts on tagasi kaardil!
The Dark Knight (2008)
(ei taha allikat paljastada:)) kuigi usun et k6ik teavad kust see on v6etud)
http://imdb.com/gallery/ss/0468569/Ss/0 ... ey=0468569
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist