Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Falconic » 05. Veebruar 2017, 02:45

Wilde (1997)- 6/10
Kasutaja avatar
Falconic
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 09. Märts 2014, 20:39

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Forzelius » 14. Veebruar 2017, 16:09

Life on the Road (2016) - was ok, natuke liiga ühe karakteri materdamine, aga oli naljakas ka. Mõnus watch
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Ralf » 23. Juuni 2017, 01:26

Pilt

Hästi tore film täis muhedat dialoogi ja suurepärase Matthew Perryga peaosas. (Y) Meeldiv üllatus.

"You have depersonalization disorder."
- "Well, I know that. How do I get rid of it?"
"We don't know at this time."
- "You have to. There's a great girl involved here."
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Kickflick » 26. Juuni 2017, 12:40

Pilt
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuli 2017, 15:52

Pilt

"The Founder"

Ikka nautisin, sest kui viimane väga mõjuva dialoogiga stseen saabus, olin üllatunud: "Ongi läbi juba?".
Natuke pealiskaudseks ehk jäi kokkuvõttes, aga Ray Kroci sisemaailm laotakse põnevalt vaataja ette ja mulle meeldis, kuidas ta võimu kasvades vaikselt vampiiriks muutub. Michael Keaton mängib väga hästi seda taiplikku külmaverelist haid. Näitlejatest tooks veel julgelt välja John Carroll Lynchi ja Nick Offermani, kelle poolt mängitud McDonaldi vendadele Kroc läbi kavaluse ja moraalse kuritöö üks-null teeb. Ja see mainitud viimane stseen, kus Kroc selgitab Dick McDonaldile, mis teeb McDonald'si eriliseks, paneb filmile tugeva punkti. Üsna lihtne, aga hästi jutustatud lugu. Ja ajastupilt tundus hiiglama ehe.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Ralf » 31. Juuli 2017, 17:36

Pilt

(jah, see on Godzilla)

"Shin Godzilla" aka "Godzilla: Resurgence"

Et...
Mulle meeldis, mida teha üritati, aga mulle ei meeldinud, kuidas seda tehti.
Kiidan heaks, et Toho otsustas teha Godzilla rebooti ja alustada massiivse monstrumiga puhtalt lehelt (ja piirduda ühe monstrumi ehk mõistagi nimitegelasega). Samuti kiidan heaks, et tegemist on tõsisema Godzilla filmiga, mis vaatleb põhjalikult valitsuse tegevust Godzilla saabumisel. Kuidas selline seninägematu monstrum kõrvaldada? Suur osa tegevusest toimub laudade taga, kus helged pead üritavad koos jõuda kõige adekvaatsema lahenduseni. Samal ajal korraldab Godzilla radikaalset hävingut, mis mõistagi on filmi magusaim osa. Minu jaoks oli probleemiks, et Godzilla ja inimtegelaste liinid seisid nii eraldi teineteisest, et ei moodustunud sujuvat tervikut. Väga kohmakalt kokku pandud film. Enamus ajast ootad, et midagi pingelist juhtuks.
Ja ok, ma saan aru, et Tohol ei olnud kulutada roppe rahasummasid, et Gareth Edwardsi "Godzilla" sugune spektaakel luua, ja ma ei arvanudki, et eriefektid on "Avatari" tasemel, aga CGI oli ikkagi parimal juhul keskpärane ja need Godzilla "arengufaasid" võõrastasid natuke. Jõulupuuks muutumine oli cool!
Pettumus ühesõnaga. Väga ebalevalt mõjus kogu ettevõtmine.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Ralf » 22. August 2017, 23:26

Pilt

"Ninja Scroll"

Pealkiri sellist muljet ei jäta, aga täiesti kreisi film! Nii palju seksi ja vägivalda ning ülivinge tume maailm :irw:

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Ralf » 08. September 2017, 02:22

"SiREN"

Täispikk spin-off esimese "V/H/S"-i rabavaimast lõigust "Amateur Night", mis mulle alati meeldinud on. Eelkõige seepärast, kui terav seksi ja vägivalla ühendus see on. Ja Hannah Fiermani saatanlik naisolevus Lily on lihtsalt hirmuäratav.
Film kahjuks suurt midagi ei pakkunud. Polnud väga kaasa elada kahjuks kellelegi. Pole vist ühtegi bachelor party gone wrong tüüpi õudukat, mis mulle väga korda läheks. See oli veel eriti kahtlane.

Aga paar stiilset hetke leidus...

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Kickflick » 19. September 2017, 19:49

Pilt

Päris 10/10 elamust ei paku, kuid muiduIgatpidi tugev draamateos, millel on haarav stsenaarium, head näitlejatööd ja vallatu huumor. Eriti kiiduväärt osatäitmised teevad Christoph Waltz ja Dane DeHaan. (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Rasmus » 05. Oktoober 2017, 14:36

Pilt

"Triassic Attack"

Daenerys Targaryen vs dinosaurused.
2010. aasta SyFy omatoodang, valdavalt fun, aga lõpuks ikkagi kohutav kräpp.
Vähemalt nüüd Emilia esimene mängufilm nähtud.

Spoiler :
Pilt


2/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Rasmus » 15. Oktoober 2017, 20:54

Pilt

"Never Hike Alone"

Pea tunnine "Reede 13" fännifilm, mis katab hetkeks tühimiku kinofilmide vahel. Vändatud olematu raha eest, aga näeb välja, kui mõned ebaõnnestunumad kaadrid välja arvata, nagu korralik ja kallis produktsioon. Eks ta fännidele kallis olegi, nii ägedat sissekannet pole seerias juba aastaid olnud. Jason on täiesti super, kindlalt parem kui nii mõnigi "päris" Jason, võitlus- ja tagaajamisstseenid põnevad ning film tervikuna igati vahva vaatamine.
Spoiler :
Ainuke asi, mille kallal mina nuriseks, oleks Tommy roll ja kasutus. Jah, muidugi vinge, et Thom Mathews, minu lemmik Tommy ja üldse sümpaatne vend, osalema saadi, aga ma olen täiesti kindel, et sama ekraaniajaga oleks ta võinud midagi märksa vingemat korda saata.

Ootan ja loodan järge! Fännidele praktiliselt kohustuslik.

7/10

Täispikk film
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas rauls » 24. Oktoober 2017, 22:33

Good Time - 10/10

Väga raju thriller. Kindlalt selle aasta parim kinoelamus. Midagi teistsugust, kui tavalised kinno jõudvad põnevusfilmid. Film on toores, realistlik, intensiivne ja naha alla pugev. Väga palju ootamatuid keerdkäike ja pinge on kogu aeg üleval. Mind võlus väga visuaal (kohati meenutas isegi "Enter the Voidi"). Sünge atmosfäär oli kuidagi lummav. Robert Pattinson, keda vist kiidavad kõik, teeb tõesti ülihea rollisoorituse. Respect talle, et osales sellises veidi kahtlases mitte mainstream filmis. Meeldis väga ka muusika.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas rauls » 26. Detsember 2017, 01:07

"Teströl és lélekröl" ("On Body and Soul", 2017) - 7/10

Tegu siis tänavuse Berliini filmifestivali võidufilmiga. Kentsakas, kuid ilus ja maagiline armastuslugu kahest katkise hingega inimesest. Film on rahulik ja omanäoline (tavalistest armastusfilmidest täiesti erinev) ning ilusa pildikeelega. Vahelduseks hea midagi teistsugust näha. Midagi jäi siiski vajaka, et päris joovastusse oleksin sattunud, aga vaadata tasus küll.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas CM-Girl » 29. Jaanuar 2018, 19:40

Ralf kirjutas:Pilt

"Ninja Scroll"

Pealkiri sellist muljet ei jäta, aga täiesti kreisi film! Nii palju seksi ja vägivalda ning ülivinge tume maailm :irw:

Pilt

Pilt


Hankisin selle filmi kohe kui seda postitust lugema sattusin. Eile vaatasin lõpuks ära. Väga meeldis. Kui keegi veel midagi sellist soovitada oskaks, oleks väga viis. ;-)

Nüüd lõpetasin Bright (2017) vaatamise. Toibun veel. Lühidalt öeldes GARBAGE! Ja kuskil nädal tagasi sai üv käigus vaadatud Ninja Terminator (1985) 1/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas barton fink » 30. Jaanuar 2018, 02:12

CM-Girl kirjutas:
Ralf kirjutas:Pilt

"Ninja Scroll"

Pealkiri sellist muljet ei jäta, aga täiesti kreisi film! Nii palju seksi ja vägivalda ning ülivinge tume maailm :irw:

Pilt

Pilt


Hankisin selle filmi kohe kui seda postitust lugema sattusin. Eile vaatasin lõpuks ära. Väga meeldis. Kui keegi veel midagi sellist soovitada oskaks, oleks väga viis. ;-)

Nüüd lõpetasin Bright (2017) vaatamise. Toibun veel. Lühidalt öeldes GARBAGE! Ja kuskil nädal tagasi sai üv käigus vaadatud Ninja Terminator (1985) 1/10


Kui "Ninja Scrollis" sümpatiseeris eelkõige fantaasia ja stiil, siis soovitaks sama lavastaja (Kawajiri) hilisemat tööd - "Banpaia hantâ D" (2000) aka "Vampire Hunter D: Bloodlust".
Kui aga meeldis ajastu ja samuraiteema, siis tuleks kindlasti ära kaeda anime "Mukô hadan" (2007) aka "Sword of the Stranger". ;-)
Kasutaja avatar
barton fink
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25. Veebruar 2012, 02:04
Asukoht: viljandi

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist