Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Zinera » 21. September 2008, 20:15

The Mutant Chronicles 8/10
väga hea film :)

Zoom Academy For Superheroes 5/10
Suht tavaline noortefilm/lastefilm, mis nagu on hea vaadata, nagu puhkaksid, sest tegevust küll on, aga väga mõtlema ei pea, sest enamus asju tead ette, ikkagi igav ei hakka :P

A Nightmare Man 0.1/10
See tahab õudukas olla??? Nii palju porri :)) Ja suht igav oli ka, ei meeldinud. 0.1 sellepärast, et vahepeal oli vist üks mitteniiigav koht :))

Zombie Strippers! 3/10
Ei teagi, mis see tahtis olla, aga paras soperdis oli küll, vahepeal tekkis tunne, et kas tõesti ei ole enam millestki filmi teha? Tahtis küll olla mingisugune pila-komöödia, aga lihtsalt nii jama oli, et karju appi....
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Cagefactor » 21. September 2008, 20:22

roheline peletis (2008)

huvitav film oli , eriti lõpp 6/10
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas tharts » 21. September 2008, 23:23

Surmaralli.
Kasutaja avatar
tharts
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 19. Detsember 2007, 15:41

PostitusPostitas LiveForThis » 21. September 2008, 23:51

X-Files I Want To Believe

Täpipealt sarja vaimus. I Want To Believe hõlmas endas kõike, mis oli omane sarjale ja see tegi sellest vägagi nauditava teose.

Ei kurda ka roheliste mehikeste puudumise üle. Alati võib ju hoopiski midagi muud pakkuda.

Eriti minu puhul, sest olen sarja huviline tatist saati olnud :)

10/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 22. September 2008, 05:07

10/10 ?

Pole ise veel näinud, aga kui kuramus 10/10, siis tuleb ikka ära vaadata. Kuidas eelmine film oli sellega võrreldes ?
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas RockabillySarin » 22. September 2008, 10:43

LiveForThis kirjutas:X-Files I Want To Believe

Täpipealt sarja vaimus. I Want To Believe hõlmas endas kõike, mis oli omane sarjale ja see tegi sellest vägagi nauditava teose.

Ei kurda ka roheliste mehikeste puudumise üle. Alati võib ju hoopiski midagi muud pakkuda.

Eriti minu puhul, sest olen sarja huviline tatist saati olnud :)

10/10


10/10 ?

3/10 Uimane, igav, tobe. Nagu mingi odavat krimisarja vaataks telekast.
Ei soovita kellegile seda filmi. Võibolla sellepärast oli saast, et läksin kohe peale batmani seda vaatama.

Ei soovita aega raisata sellise pasaga.
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Spellbound » 22. September 2008, 19:50

RockabillySarin kirjutas:
3/10 Uimane, igav, tobe. Nagu mingi odavat krimisarja vaataks telekast.
Ei soovita kellegile seda filmi. Võibolla sellepärast oli saast, et läksin kohe peale batmani seda vaatama.

Ei soovita aega raisata sellise pasaga.


Pask ? Mitte kellelegile ei soovitaks? Vaidlen vastu. Tegemist oli ikkagi X-Filesiga. Kui tegelased meeldivad siis film meeldib ka.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cagefactor » 22. September 2008, 20:24

Italian Job 1969

vot see on hea meelelahutus film. lõpp oli eriti lahe. 8/10
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas LiveForThis » 22. September 2008, 23:07

Hülss kirjutas:10/10 ?

Pole ise veel näinud, aga kui kuramus 10/10, siis tuleb ikka ära vaadata. Kuidas eelmine film oli sellega võrreldes ?


Noh, mu enda arvates on I Want To Believe igati 10/10 väärt. Ei leidnud mitte ühtegi laitmisväärt külge kogu filmi ajal. Täpselt nagu X-Files vanasti. :)

Eelmise filmiga võrreldes jäädi uue puhul ühe juhtumi juurde, mitte ei mindud suurejooneliseks nagu eelmises. Suurim erinevus nende kahe puhul oligi roheliste mehikeste puudumine.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 22. September 2008, 23:11

LiveForThis, vaatasin veits su blogi ja tekkis küsimus, et kas sa üldse 9-st väiksemat arvu tunned? :D
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 22. September 2008, 23:49

eerik kirjutas:LiveForThis, vaatasin veits su blogi ja tekkis küsimus, et kas sa üldse 9-st väiksemat arvu tunned? :D


Mulle meeldib kirjutada headest filmidest ja tavaliselt kui midagi vaatama hakkan, siis on ka eeltöö tehtud. :) Nii ei satu igast jama silme ette.

Seetõttu mul blogis praegu jah enamjaolt 7-10 punkti väärilised filmid :))
Aga küllap satub ka väiksema hinnaguga filme. Kõigest ei jõua ka kirjutada.


Head enne halbu ikka ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 23. September 2008, 02:08

LiveForThis kirjutas:
eerik kirjutas:LiveForThis, vaatasin veits su blogi ja tekkis küsimus, et kas sa üldse 9-st väiksemat arvu tunned? :D


Mulle meeldib kirjutada headest filmidest ja tavaliselt kui midagi vaatama hakkan, siis on ka eeltöö tehtud. :) Nii ei satu igast jama silme ette.

Seetõttu mul blogis praegu jah enamjaolt 7-10 punkti väärilised filmid :))
Aga küllap satub ka väiksema hinnaguga filme. Kõigest ei jõua ka kirjutada.


See kõik suhteline muidugi, mida meist igaüks peab heaks filmiks, aga mida eerik mõtles tõenäoliselt on see, et sa hindad enamus filme liiga kergekäeliselt või heldelt. Ja kui aus olla, siis ma olen temaga samal arvamusel. Ma usun, et X-Files 2 võib olla täiesti vaadatav film, kuid kahtlen, et ta 10 punkti väärib. Küsiksin siis kohe, et mis on kõige parem film, mida sa oled näinud ja kuidas ta on võrreldes I Want To Believe'iga ? Kas hindaksid endiselt mõlemat filmi 10-ga, kui neid võrdlema hakkaksid ? ;-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 23. September 2008, 15:00

Hülss kirjutas:
LiveForThis kirjutas:
eerik kirjutas:LiveForThis, vaatasin veits su blogi ja tekkis küsimus, et kas sa üldse 9-st väiksemat arvu tunned? :D


Mulle meeldib kirjutada headest filmidest ja tavaliselt kui midagi vaatama hakkan, siis on ka eeltöö tehtud. :) Nii ei satu igast jama silme ette.

Seetõttu mul blogis praegu jah enamjaolt 7-10 punkti väärilised filmid :))
Aga küllap satub ka väiksema hinnaguga filme. Kõigest ei jõua ka kirjutada.


See kõik suhteline muidugi, mida meist igaüks peab heaks filmiks, aga mida eerik mõtles tõenäoliselt on see, et sa hindad enamus filme liiga kergekäeliselt või heldelt. Ja kui aus olla, siis ma olen temaga samal arvamusel. Ma usun, et X-Files 2 võib olla täiesti vaadatav film, kuid kahtlen, et ta 10 punkti väärib. Küsiksin siis kohe, et mis on kõige parem film, mida sa oled näinud ja kuidas ta on võrreldes I Want To Believe'iga ? Kas hindaksid endiselt mõlemat filmi 10-ga, kui neid võrdlema hakkaksid ? ;-)


Enda arvates ma küll kergekäeliselt ei hinda :pööritus:
Muidugi maitsed on erinevad ja kui miski väga meeldib ei saa ju mingil teatud survel vähem punkte anda, või mis?

Minu arust väärib X-Files 2 10/10. Omas zanris ikka tõsiselt hea. Täiesti samas võtmes nagu sarigi. Kogu film oli sama hea kui mõni X-Filesi osa. Eks selle tõttu 10 andsingi.
Aga noh see on jälle mu enda arvamus. ;-)

Minu silmis on üsnagi palju "kõige paremaid filme". Nii et jah. Green Mile-i näiteks X-Files 2-ga võrrelda ei saa. Aga samalaadsete filmide hulgas on nad mõlemad "kõige paremad".
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 23. September 2008, 16:07

LiveForThis kirjutas:Minu silmis on üsnagi palju "kõige paremaid filme". Nii et jah.


Tõsi, pole aus küsida kelleltki "kõige paremat filmi", mida nad näinud, sest kes see oskaks ainult ühte filmi valida kõikide oma lemmikute seast ?!

LiveForThis kirjutas:Green Mile-i näiteks X-Files 2-ga võrrelda ei saa. Aga samalaadsete filmide hulgas on nad mõlemad "kõige paremad".


Loomulikult saab, see on ju kritiseerimise üks eesmärke. Kõikidel filmidel on teatud ühisnimetajad: näitlemine, stsenaarium, dialoog, lavastus, muusika, jne. Nende tegurite põhjal saab filme omavahel võrrelda. Ma mõistan, et sa hindad filme žanri piires, kuid Green Mile ja X-Files 2 on kahtlemata võrreldavad ka omavahel, neid ühisnimetajaid meeles pidades.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 23. September 2008, 17:01

Menace II Society
Üks lemmikuid ghettodraamasid üldse. Polnud pikka aega näinud ja film oli see kordki sama liigutav, kui esimest korda vaadates.
9/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist