Naljakad surmastseenid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Naljakad surmastseenid

PostitusPostitas Mannavaht » 20. Mai 2007, 14:56

Leidsin sellise video- http://www.youtube.com/watch?v=38Y3hvd0bFQ

Nojah...suht naljakaid surmastseene on filmides esinenud :D
Kasutaja avatar
Mannavaht
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 49
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 16:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 20. Mai 2007, 15:49

Kui enda omi muidu järjest loetlema hakata, siis naernud olen nende peale:

* Ajakirjanikku tabab suur kivirohmakas kirikukatuselt, mis lööb tema pea sodiks. Ajakirjanik ise tuigerdab verd igale poole laiali pritsides ringi ja lendab siis pikali. ("Hot Fuzz")
* Naisele lüüakse hekikäärid kõrri. ("Hot Fuzz")
* Dylan Moran ehk David rebitakse zombide poolt lõhki. See, kuidas tema jalad teda päästa üritavatele tegelastele kätte jäävad, oli küll purunaljakas. ("Shaun of the Dead")
* Väga ootamatul hetkel tabab kohalikku šerifi pähe vibunool. ("Wrong Turn")
* Suurem osa surmadest filmis "From Dusk Till Dawn", eelkõige koht, kus koerataoliseks peletiseks muutunud tegelane lüüakse jalgadega läbi õhu minema ja lastakse siis ammuga. Samuti ka see, kuidas Harvey Keitel sihib püssiga ühe vampiiri poole ja too sulab iseenesest ära.
* Filmis "Gwoemul" ehk "The Host" oli palju naljakaid surmastseene, aga ühtegi detailsemalt meelde ei tule.
* "Ichi the Killeris" tegelase Kakihara surm oli päris koomiline, kui ma ikka õigesti mäletan. Kukkus kõrghoone otsast alla ja ütles samal ajal: "Wow, this is great!" või midagi analoogset.
* "Little Miss Sunshine'is" oli Alan Arkini mängitud vanaisa surm üsna naljakas.
* "House of 1000 Corpsesis" oli koht, kus üks tütarlaps oli riietatud jänkukostüümi ja maniakid tahtsid ta maaalustesse kambritesse saata, pistis ta plehku. Pussitati surnuks suht jooksu pealt. Naljakas oli. Naersin ikka väga. Ma olen haige, mis teha. : D
* "Seed of Chuckys" oli räppar Redmani surm väga koomiline.
* "American Psycho", kui Bale võtab kirve ja paneb läbipaistva vihmamantli selja, taustaks käib Huey Lewis & the News. Bale hakkab hüsteeriliselt Jared Letot kirvega nüpeldama, verd pritsib igale poole ja Bale karjub: "Try getting a reservation at Dorsia now, you son of a bitch!"

...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 20. Mai 2007, 20:10

Hahaha, super video ikka... kurat see Troll 2 on ikka kuld film, peakski ära vaatama!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 27. Mai 2007, 22:38

Hea video. :D
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Will Turner » 18. Juuni 2007, 14:38

irw
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 55 külalist