"Pulp Fiction" ja Travolta

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

"Pulp Fiction" ja Travolta

PostitusPostitas Kahn19 » 21. Märts 2007, 12:20

Tahaks nüüd avaldada oma arvamust selle väite kohta et "Pulp Fictionis" tegi Travolta oma parima rolli.Olen küll nõus sellega et Travolta mängis seal väga hästi ja et see on üks ta parimaid rolle,kuid ikkagi kui peaksin valima millises filmis ta paremini mängis kas "Pulp Fiction" või "Face/Off"("Face/Off-i" toon just see pärast näiteks sest minu meelest tegi Travolta seal oma parima rolli) siis pean tunnistama et Travolta meeldis mulle "Face/Off-is" rohkem...kuigi "Pulp Fiction" oli ise muidugi tugevam film.Aga ma mäletan et see oli mingi 4-5a tagasi kui nägin esimest korda Face/Off-i ja peale seda filmi sai Travolta mu lemmik näitlejaks aga kui nüüd mõelda et oletame et ma oleksin näinud hommikul "Pulp Fictionit" ja õhtul "Face/Off-i" siis oleks Travolta saanud mu lemmik näitlejaks ikkagi peale "Face/Off-i" vaatamist.Kuid kui mõlemas filmis oleks Travolta asemel keegi teine mänginud siis oleks ma täiesti nõus et "Pulp Fiction" oleks parem film aga "Face/Off-i" tegi minu jaoks üheks parimaks filmiks mida ma näinud olen just see Travolta tegi seal super rolli.
Aga "Pulp Fictionist" tahaks mina hoopis esile tõsta Bruce Willise kes tegi selles filmis minu meelest kõige parema esituse.
Aga see on kõigest minu arvamus ja ma tean et te pole sellega nagunii nõus aga tahtsin lihtsalt oma arvamust avaldada.Ja pealegi olen ma nii suur Travolta fänn et naudin ta kõiki filme..isegi selliseid nagu "Ingel nimega Michel" ja "Võitlus Tanner Maa" sest Travolta filmid on nii võrd nauditavad.
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 21. Märts 2007, 13:08

Fictionis on absoluutselt iga tegelane vinge. John Travolta ja Sam Jackson teevad oma coolimad rollid kui mitte parimad. Väga chillid ja ikoonilised tegelased. Enda lemmik on ikkagi Ving Rhamesi roll Marcellusena. Väga kõva tüüp. Dialoog super.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 21. Märts 2007, 13:25

"Pulp Fictionis" lemmik kindlasti Samuel L. Jackson, sest mulle niivõrd meeldib juba see, millise humoorika, kuid samas ka hirmuäratava tooniga Piiblit tsiteerib.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

Re: "Pulp Fiction" ja Travolta.

PostitusPostitas Jolt » 26. Detsember 2015, 22:15

Väga foorumi algusaja vaimus tehtud teema. Sattusin sellele üksnes seetõttu, et otsisin võimalust Rassu loodud foorumi metamänguga edasi liikuda (ilmselt märk sellest, et mäng täidab eesmärki).
Aasta 2015 lõikumispunkt tolle teemaga.
Pilt
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron