Filmide tuvastamise teema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 16. Märts 2007, 00:35

Hmm, libahuntidest ei öelnud sa küll sõnagi, aga tuli "Dog Soldiers" meelde.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Buratino » 16. Märts 2007, 18:02

ei ole ka see, ameerikas on tegevus, mingis imelikus osariigis, kus on loodus vihmametsale sarnane, kahtlsutan ohiot
Viin?.... te tulete ausat kassi solvama, see on puhas piiritus
Kasutaja avatar
Buratino
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 20. November 2005, 16:52
Asukoht: Revala

PostitusPostitas ringooo » 07. Aprill 2007, 12:59

Nägin kuskil selle filmi teaser trailerit ja äratas väga huvi.
Film ei olnud inglise keelne.
Igatahes teaseri sisu oli selline,et suur hulk mehi moodustasid ringi,teineteise seljataga seistes ja kõik mehed hoidsid oma ees oleval mehel püssi kuklal.Toa laes kus nad seisid rippus juhtmega alla lambipirn ja kui pirn põlema süttis lasid selle peale kõik mehed enda ees oleva mehe maha,ehk siis kõik lasid teineteist maha.
Keegi teab mis filmiga on tegu?
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Storm » 08. Aprill 2007, 00:01

On siis 1 film, mida ma ausalt6eldes olen otsinud v2ga pikka aega. Kuna olin v2ga noor,~4-5 aastane, siis ei m2leta sellest filmist eriti midagi. Film r22kis yhest grupist, kes l2ksid kuhugile jzunglisse gorillasid(olid mnu arvates gorillad) otsima, ning nad avastasidki mingi m2e, kus oli h2sti palju gorillasid, kes vist hakkasid neid tapma:/. See on nii h2gune pilt mul meeles ning ma ei ole tegelikult 100% kindelgi, et see v6is film olla (kuigi PEAKS ikka olema), kuid kui kellegile tundus see koht tuttavana oleksin v2ga t2nulik. Btw see film v6ib olla kuskil hilistel 80'ndatel v6i varadel 90'ndatel tehtud, umbes nii.
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 08. Aprill 2007, 08:01

Stormi otsitav film on ehk "Kongo"?
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas -DS- » 21. Aprill 2007, 21:47

ET oli mingi saksa õudukas näidati kunagi TV3 -t seal oli mingi mutt biene ks oli selline paks, kes tahtis popularne olla ja siis kõige popimaid poisse ahistas ja siis tappis selle poisi koera ära jaa siis lõpupoole läksid kõik koos mingi matkama (see biene ja need 2 poissi)siis biene kukkus kuskilt kaljult alla ja pärast kui need 2 poissi majja jõudisid tuli välja et see biene oli elus ja pani selle maj põlema ja edasi ma ei mäleta mis sai.
-DS-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 107
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 19:06

PostitusPostitas Forzelius » 21. Aprill 2007, 23:29

DS-i otsitud filmi olen näinud, kuid ei mäleta pealkirja, siis oli seal veel mingi selline värk, et kui nad ennem majas olid, siis oli seal mingi ese olemas, pärast tagasi tulles polnud, selle järgi saingi teada, et ta veel elus...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 22. Aprill 2007, 14:20

Ma olen ka näinud. Need Saksa thrillerid ja põnevikud on ikka klass omaette minu arvates... Vaadata kõlbavad iga kell ja on väga juustused. Veel parem oli see "Käärimõrtsukas". :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

aidake meenutada filmi pealkirja ja/või näitlejaid

PostitusPostitas triinis » 15. Juuni 2007, 20:51

film on tõestisündinud loo järgi vändatud, nägin seda mõned aastad tagasi. järgmisel kolmapäeval on "Ellujääjates" selle filmi "algmaterjal" noorest perekonnast väikese lapsega, kus minnakse läbi mägede sugulaste juurde, kui jäädakse lumevangi ja siis nad seiklevad oma pisikese lapsega ja eksivad lõputult ära, et mees jätab naise lapsega ühte varjulisse koopasse üksi ja hakkab tagasiteed leidma. leiab lõpuks mingi lumemaisina ja nad päästetakse ära. naine sai kõige raskemaid kahjustusi lülmast ja jäi ratastooli. kuid lapse esimesel sünnipäeval jalutavad nad kõik kolmekesti rannas.
triinis
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 15. Juuni 2007, 20:45

aidake palun tuvastada filmi

PostitusPostitas Will Turner » 25. Juuni 2007, 09:02

Ralli film põhimõtteliselt.

oli siniste meeskond,kollaste meeskond(veel oli aga ma ei mäleta mis värv oli)ja kes teatud kohta jõudis oli võitja.neil oli autod seda värvi aj särgid ka.
Lõppu jäi võistlema ainult siniste meeskond ja kollaste meeskond.Film sarnaneb veel sellisele filmile "Kahurikuuli ralli"Kunagi väga ammu oli see tv3 kanali peal.
Sorry kui segaselt seletasin aga see oli ammu ja see on kõik mis ma mäletan.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas Lazerest » 25. Juuni 2007, 16:27

Mäletan ka seda filmi (nime ei mäleta :S) sinistel oli mingi superauto mille pardaarvuti tegi ise kõik ülesanded (mida oli järgmise sihtkoha teadasaamiseks vaja) ise ära, aga siis mingi tüsemar peitis oma toiduvaru girlfriendi eest ära just sinna kasti kus arvuti raudvara asus ja arvuti oligi katki.
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 65
Liitunud: 04. Mai 2007, 17:12

PostitusPostitas Ralf » 25. Juuni 2007, 19:14

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Will Turner » 26. Juuni 2007, 11:50

Ralf kirjutas:"Midnight Madness"!


jah, see


Tänud
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

Aitake tuvastada filmi

PostitusPostitas reemuz » 06. Juuli 2007, 21:28

Film on toodetud kuskil 80 aastate algul

Lugu järgmine:

Teise maailmasõja aegu kukub kullakange vedav lennuk MD kuskil mägede vahel olevasse järve. Aastaid hiljem leiab selle lennuki metsa eksinud joodikust jahimees kes räägib sellest lennukist oma pojale. Järgneb action kus seda kulda proovivad kättesaada nii isa ja poeg kui ka kurikaelad. Toimub tagaajamine nii kaatritega kui kopteriga. Filmi lõpus vajub mainitud lennuk järvepõhja jättes kogu seltskonna tühjade kättega.
reemuz
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 06. Juuli 2007, 21:12

Filmi nimi?

PostitusPostitas kellyx12 » 19. Juuli 2007, 20:47

Tere,vabandan ette segase seletuse pärast,kuid tahaksin teada ühe filmi nime.Filmis on üks tüdruk kes tahab minna muusika akadeemiasse vms. Ta saabki sisse ja seal kohtab ta palju sõpru.Seal filmis näitab igasugu tunde mis neil on ja ma mäletan et vahepeal on selline koht kus ta sõber palub tema abi.Sellele sõbrale meeldib üks mustade juustega tüdruk kes oskab väga hästi klaverit mängida..nad saavadki kokku.Filmi lõpus on võistlus stipendiumi peale.Sealt ma mäletan üht viiuldajat.lõpuks tulid nad kõik lavale ja teatati et tüdruku toanaaber(oli vist tumedanahaline) sai selle stipendiumi.Tüdruku vanemad olid ka seal ja tüdruk oli sõbranna üle õnnelik.Kui ma ei eksi siis seal oli ka üks kutt kes talle meeldima hakkas ja üks õel tüdruk kellele see kutt samuti meeldis.
Väga hea kui saate natukenegi aidata ja pakkuda välja filme mis võiksid selle kirjeldusega sobida.Tänan ette abi eest!!! :pööritus:
Kasutaja avatar
kellyx12
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 19. Juuli 2007, 20:40
Asukoht: Türi

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron