Filmide tuvastamise teema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas simpson » 19. Juuli 2007, 22:07

See peaks olema Raise Your Voice.
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

Re: Filmi nimi?

PostitusPostitas LadyBug » 19. Juuli 2007, 22:08

kellyx12 kirjutas:Tere,vabandan ette segase seletuse pärast,kuid tahaksin teada ühe filmi nime.Filmis on üks tüdruk kes tahab minna muusika akadeemiasse vms. Ta saabki sisse ja seal kohtab ta palju sõpru.Seal filmis näitab igasugu tunde mis neil on ja ma mäletan et vahepeal on selline koht kus ta sõber palub tema abi.Sellele sõbrale meeldib üks mustade juustega tüdruk kes oskab väga hästi klaverit mängida..nad saavadki kokku.Filmi lõpus on võistlus stipendiumi peale.Sealt ma mäletan üht viiuldajat.lõpuks tulid nad kõik lavale ja teatati et tüdruku toanaaber(oli vist tumedanahaline) sai selle stipendiumi.Tüdruku vanemad olid ka seal ja tüdruk oli sõbranna üle õnnelik.Kui ma ei eksi siis seal oli ka üks kutt kes talle meeldima hakkas ja üks õel tüdruk kellele see kutt samuti meeldis.
Väga hea kui saate natukenegi aidata ja pakkuda välja filme mis võiksid selle kirjeldusega sobida.Tänan ette abi eest!!! :pööritus:




Peategelane oli Hilary Duff?
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas kellyx12 » 20. Juuli 2007, 11:35

jah oli küll hillary duff..ja film oli raise your voice..Tänan väga abi eest!! :))
Love music. Love dancing.
Love life..
Kasutaja avatar
kellyx12
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 19. Juuli 2007, 20:40
Asukoht: Türi

Filmi pealkiri?

PostitusPostitas Hea Aasta » 20. Juuli 2007, 23:42

Filmi pealkiri oleks mul justkui keele peal, kuid hetkel ei tule kuidagi meelde, tee mis tahad! Seega peab siit abi küsima... :pööritus:

Oli vist midagi sellist, et mees sai autoõnnetuses surma vms. kuid taassündis koerana, mäletades oma eelmist elu, ning läks oma inimperekonda otsima vms. :?

Oli vist midagi sellist, tõesti ei mäleta. Võimalik, et kujutan asja täiesti valesti ette (mul on luulud? :D ).
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas seeru1980 » 21. Juuli 2007, 00:09

no ma tean seda filmi aga ka filmi peal kiri ei tule meelde. No ma üritan välja vaimutada selle pealkirja.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Hea Aasta » 21. Juuli 2007, 10:13

OK, tänud.
Kui ka ei saa teada, siis pole hullu. Lihtsalt mul tuli meelde, et kunagi nägin mingit sellist filmi, aga siis jäi mulle hinge kripeldama, mis film see üldse oli.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas LadyBug » 21. Juuli 2007, 11:42

Pole kindel aga ehk "Fluke" Megahea film kusjuures!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Hea Aasta » 21. Juuli 2007, 11:44

Täpselt nii! Tänud! :)

Meenub mulle küll kui väga hea film, kuid nägin seda ammu-ammu. Peab siis uuesti vaatama.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas LadyBug » 21. Juuli 2007, 11:46

Hea Aasta kirjutas:Täpselt nii! Tänud! :)

Meenub mulle küll kui väga hea film, kuid nägin seda ammu-ammu. Peab siis uuesti vaatama.



Palun^^
On jah hea film:) Ma olen seda paar korda näinud ja vaatks veel heameelega:D See on siin filmiveebis ka olemas:)
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

Mis filmist?

PostitusPostitas albski » 03. September 2007, 20:11

mis filmist on see gif?

Pilt
albski
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 20. Jaanuar 2007, 23:34
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas kigents » 03. September 2007, 20:23

ei teagi kas see on mingit filmist, sest õige film on selline kus Jim Carrey't ei ole "A Night at the Roxbury"
Aga koos Jim Carreyga on klipp selline aga ma ei tea kust seda leida olen ise ka otsinud!!
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas -sander- » 03. September 2007, 20:33

See ei ole film tõesti, Carrey tegi oma sõpradega sellele laulule muusikavideo vms. Minu teada pole tegemist filmiga.
http://www.youtube.com/watch?v=bfu0xAkEVOQ
Pilt
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 219
Liitunud: 19. Aprill 2006, 13:02

PostitusPostitas Cochrane » 03. September 2007, 20:50

See muusikavideo on üks paljudest, ja ma mõtlen PALJUDEST Saturday Night Live sketšidest. Huumorisaade on USAs eetris juba aastast 1975 alates ja kestab ka praegu. Paljud koomikud ja teletähed on seal esinenud, mõned regulaarselt, teised külalisesinejatena. Eks nii mõnigi ole ka sealt USAs laiemalt tuntuks saanud.

Trükkige Youtube'i otsingusse SNL (levinud lühend) või kirjutage pikalt välja ja hakake vaatama.

Siin üks mu lemmik: Eddie Murphy valgena... ei see pole järjekordne kahvanäost Michael Jacksoni paroodia
http://youtube.com/watch?v=18-29rqMoLc

http://www.imdb.com/title/tt0072562/
http://en.wikipedia.org/wiki/Saturday_Night_Live
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas mart » 11. September 2007, 03:09

Tean küll mis filmi silmas pead,käisin seda pôrsana nôukogude ajal kinos vaatamas.Sorin natuke mälus,peaks see nimigi varsti meelde tulema.
mart
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 11. September 2007, 03:00

Väike küsimus!!

PostitusPostitas suslike » 26. September 2007, 16:15

Kas keegi oskab öelda, mulle ühe filmi nime. See film kummitab mind juba tükk aega, aga ma ei tea selle nime. Film on aasia keeles, kas siis jaapani või....

Seal filmis oli üks pime naine ja siis oli millegi varjamine. Sprry aga ei oska paremini seletada.
Oleksin niii õnnelik kui saaksin selle filmi nime teada. palun. :!:
"Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."
Kasutaja avatar
suslike
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 89
Liitunud: 12. Oktoober 2006, 20:41
Asukoht: Tartu

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist