Filmide tuvastamise teema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Uku » 26. September 2006, 16:23

a kui suke teema, on, siis ma kirjutan siia...

mingi superaction kangelase film, kelle oli keep, millega sai end nähtamatuks muuta, ja siis kui mootorrattaga sõitis, tegi oma keebist miski kõva asja... ja vahepeal oli pms surnud aga miski pool kõdunenud kodukas puhus talle elu sisse vist, vmingi koll vms...ja kuskil aiaotsas rippus vahepea, traat ja teras läbi kere...
Uku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 25. Juuni 2006, 22:57

PostitusPostitas Ralf » 26. September 2006, 17:07

Võin rängalt eksida, aga äkki "The Wraith"?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Cochrane » 26. September 2006, 17:28

Äkki oli tegu selle sümpaatse tegelasega http://www.imdb.com/title/tt0120177/
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Uku » 27. September 2006, 17:40

tänan, on spawn.. kunagi nägin ja nüüd looda nveel vadata, kõva vilm oli..
Uku
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 47
Liitunud: 25. Juuni 2006, 22:57

PostitusPostitas Forzelius » 27. September 2006, 17:52

Spawni mäletan väga vähe. Mäletan, et käisin seda vist 1997 Kosmoses vaatamas. Mäletan, et film mulle tollal eriti huvi ei pakkunud, kuna tundus sünge. Nüüd vb meeldiks...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas meinteil » 27. September 2006, 21:25

ma olen juba pikemat aega üht õudusžanri alla kuuluvat filmi otsinud ent tulutult... loodan et äkki saan siit abi. filmi sisukokkuvõte siis järgmine:

pereisa toob kojju uue pendliga seinakella.pärast seda kella toomist kodusse hakkab pereliikmetel igasugu imelikke asju juhtuma (halbu).lõpuks saavad nad aru et see on seotud selle uue kellaga..mis neil seinal seal aega näitab(mai oskagi nüüd täpselt seletada et kas sel kellal oli mingi nõiduslik jõud vms... igaljuhul tõi ta ainult halba nendele inimestele seal kodus). filmi lõpupoole siis üritab keegi pereliikmetest (ei mäleta täpselt kes) seda kella seinalt maha võtta et minema visata ent ta ei saa seda kuidagi enam seinalt maha.lõpuks lööb ta mingi asjaga tüki seinast maha ja näevad et terve maja seina sees on suuri kella mehaanilisi osi täis (ma ei oska nüüd seda paremini sõnastada ...ausalt ka.. no kui te teate enam-vähem milline on mehhaniline kell seest kus kõik need kettad liiguvad jne.. et ühesõnaga maja seina sees olid täpselt samad asjad ainult mingi 20 korda suuremad. nagu see pendelkell oleks terve maja enda alla neelanud/haaranud).
filmi lõpp on eriti sürr... filmilõpus kordub see sama asi mis oli filmi alguseski(et ühesõnaga kõik algab algusest peale.see mis enne oli polnud juhtunudki veel)... pereisa tuleb koju koos selle sama uue kellaga... kuid siis võtab naine kirve (või haamri..mai mäleta) ja lööb selle kella täiesti puruks (justkui ta oleks tulevikku näinud ette et mis hakkab juhtuma kui see kell siin majas on) ja võtab selle puruks löödud kella selga ning viib välja prügikasti (teised pereliikmed on hämmingus). ja vot niimoodi see film lõppebki.

ma olen lapsepõlves seda vähemalt 2 korda näinud ja minu jaoks jättis see tol hetkel väga sügava mulje ... tahaks väga väga seda uuesti näha kuid ei tea filminimegi..
kui ma nüüd ei eksi siis minu meelest peaks film mahtuma kuskile 1980-ndatesse.. olen 70% kindel et kuskile sinnakanti... 30% olen arvamusel et äkki juba 1970-ndatel sai see film tehtud..ent kahtlen sügavalt.
minu teada polnud seal ühtegi tuntud näitlejat...siis oleks mul meelde jäänud.... aga krt seda teab...
igaljuhul jään lootma kellegi abile see filminimi teada saada
"No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore I am no beast."
meinteil
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 163
Liitunud: 21. Märts 2006, 09:58

Aidake!

PostitusPostitas Hipp017 » 16. Oktoober 2006, 20:49

Selline asi, et oleks vaja ühe filmi pealkirja teada, kuna see kummitab mind juba pikemat aega.

Niisiis, tegemist on jõulufilmiga, jõuluvana peab pensionile jääma ning ta saadetakse põhjapooluselt "päris maailma" endale asendajat leidma. Ta jääb seal haigeks, teda koheldakse halvasti (eriti hästi on meeles stseen, kus ta näeb vaateaknal mannekeeni käes piimaklaasi, milles pole muidugi päris piim sees, tema aga arvab, et on ja läheb seda sealt siis võtma). Lõpuks leiab kuskilt restoranist ühe mehe, kes talle süüa annab ja ta enda juurde vist võtab ja lõpuks saabki temast uus jõuluvana.

Niiet palun aidata, kui keegi teab selle filmi pealkirja, ei tea, kas sisu oli mul täpselt meeles, aga enam-vähem.
Ette tänades...
:pööritus:
-No one's perfect-
Hipp017
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 16. Oktoober 2006, 20:44

PostitusPostitas CyberRax » 01. November 2006, 14:19

CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hipp017 » 01. November 2006, 16:28

Jah, seesama, suured tänud! :)
-No one's perfect-
Hipp017
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 16. Oktoober 2006, 20:44

Mis film?

PostitusPostitas Fännu » 13. November 2006, 22:28

Et nagu sellest filmis on nii,et poiss läheb oma tüdrukust lahti, ja ta naabritüdruk tuleb mõttele, et ajaks selle tüdruku kadedaks, ja siis see tüdruk tahab teda tagasi. siis see naabritüdruk teebki mingi totaalse muutumise, ja siis see ekstüdruk saab kadedaks, nad poiss ja eks lepivad ära, aga poiss saab ikka aru, et armastab seda naabritüdrukut. vms. ja siis mingi nende vanemad ka armuvad üksteisesse vms, ja siis seal on veel mingi lõpuball, või mingi pidu, kuhu naabritüdruk ja poiss lähevad.
Nagu mis selle filmi nimi on?
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49

PostitusPostitas Fännu » 13. November 2006, 22:45

Leidsin.
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49

PostitusPostitas lostinthemist » 13. November 2006, 22:50

Vahest ütleksid ka filmi nime. Pärast sisututvustuse lugemist hakkas see mind huvitama. :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Fännu » 19. November 2006, 17:20

"Drive me crazy" on nimi. :D http://www.filmiveeb.ee/index.php?leht= ... loe&id=517
Suht vana film tegelt. :D
Kasutaja avatar
Fännu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 15
Liitunud: 26. Juuni 2006, 12:49

PostitusPostitas Priit » 13. Veebruar 2007, 17:39

Oli siis mingi õuduka tüüpi film. Mees tappis vist oma naise ära ja siis hakkas hallutsinatsioone nägema, samal ajal kui mendid jne käisid teda küsitlemas. Ehk keegi teab?
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas crackhead » 13. Veebruar 2007, 18:17

Ega see ometi "Salajane aken" ei ole?
Viimane vaadatud film: On Golden Pond 9/10
Viimane ostetud DVD: Blood Diamond 10/10

Pilt
Kasutaja avatar
crackhead
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1135
Liitunud: 04. Aprill 2005, 08:49
Asukoht: Hirvepark/Siselinna kalmistu/Varblane/Harju mägi

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist

cron