Minu unelmate film

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 26. Aprill 2010, 02:33

Pealkiri: "Forza — Sina ju ei julgeks Anubisega tehingut sõlmida?!"
Žanr: tragikomöödia
Lavastaja-operaator: Sten-Johan Lill
Peaosalised: Sten Leesmann, Matt Dillon, Harry Potter, väike cameo Adolf Hitlerilt
Võtteplats: Eesti
Sisu: biograafiafilm senjoor Forza teismeliseeast. Kui see on edukas, saab teha ka eelloo ja mitu järge. KolmDEEs.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Minu unelmate film

PostitusPostitas Soprano » 26. Aprill 2010, 03:08

Ralf kirjutas:Nimi: "Trash Days"
Žanr: Dokfilm
Lavastaja: Michael Moore (Jr.?) :D
Peaosalised: Isiksused päriselus
Võtteplats: Tänav
Teema: Dokfilm prükkari elust.

Trash Can Dance? :P

seeru1980 kirjutas:Filmi nimi: Armastus võidab kõik.
Zanr: Draama/Sõjafilm
Lavastaja: M.Freeman
Peaosalised: A.Tatou, L.DiCapro, M.Freeman, J.Connely. Brad Pitt, Johnny Depp
Võtteplats: New York, Bagdad
Millest räägiks: Jack(L.DiCapro) satub kogematta filmipoodi et filmi laenutada, seal kohtub ta imekaunist Maryit(A.Tatou), kes on ühtlasi seal poes müüja, nende vahel tekib tugev sõprus. Sellest ajast peale hakkab Jack seal poes koguaeg käima et rääkida ja näha imekaunist Maryit. Paraku tuleb Jackile koju sõjaväe kutse, mis kutsub ta Iraaki sõdima. Jack ei taha minna, kui Mary ütleb talle et, kui pead minema siis mine. Jack sõidab siiski Iraaki, seal kohtab ta oma väeosa ülemat Col. Mike Mackride(M.Freeman), kes on lõbus ning lahke inimene, ta ülendab Jacki Seersandiks, ning ühtlasi jaoülemaks, ta saab oma poistega hästi läbi, nad on lahutamatud.
Jack mõtleb kogu aeg Mary peale, ta saab aru et ta hakkanud Maryit armastama. Samal ajal kui Jack on Iraagis, kohtab Mary seksikat Michaelit(Brad Pitt), kes võrgutab Mary ära, Maryil on ikka Jack meeles, aga kippub unustama teda. Tuleb Jack Iraagist koju, läeb otsib Maryi ülesse, kuid leiab ta Michaeli kätte vahelt, Jack on rahulik, kuid sees valitseb temas torm.
Jõuab siis ta oma koju, hakkab mõtlema kuidas maryile kätte maksta, kuid ta isa Mike(J.Depp) ütleb talle et kui Mary sind tõesti armastab siis ta tuleb sinu juurde tagasi. Jack kõnnib mööda New Yorgi tänavaid, kui ta kohtab Mary parimat sõbrannat Jane-i(J.Connely), siis saab Jack hea idee kuidas Maryile kätte maksta,petta maryit tema parima sõbrannaga.Paraku juhtub aga nii et Jane armub Jacki. Samal ajal saab Mary aru et ta on koguaeg armastanud Jacki. Jane näeb Jacki ja Maryit koos klubis tantsimas ja suudelmas, ning ta on marus, ta tahab kätte maksta petmise eest. Siis kohtab ta Michealit, kellese ta armub, kuigi ta on marus, aga lõpuks ta rahuneb maha. Ja nii kõik leiavad oma õige elu armastuse.

Kommentaare?

Peaksid seepe kirjutama. :P

KULD teema!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 26. Aprill 2010, 14:33

Nimi: Keegi jälgib meid!
Žanr: Ulme/Thriller
Lavastaja: Richard Kelly
Peaosalised: Edward Norton, Kate Winslet, Vince Vaughn.
Võtteplats: Los Angeles, kauge avastamata planeet.
Millest see räägiks: Ülikooli õppejõud(Edward Norton) avastab, et inimkonda kontrollivad kaugel avastamata planeedil humanoidid arvutimängu kaudu. Nad otsustavad, millised inimesed välja näevad, kuidas käituvad, määravad nende saatuse jne. Kuid seda juttu ei usu keegi ja mees pannakse kinni hullumajja. Hullumajas kohtab ta hullumeelset patsienti(Kate Winslet), kes usub teda ja on valmis aitama meest peatamaks neid humanoide. Kuid sellel teel tuleb neil ette palju takistusi ja pole kindel, kas nad saavad selle võimatu missiooniga hakkama.

Film tuleks triloogiana.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 21. Märts 2011, 00:42

Bump

Tore teema on. Sain kõvasti naerda, kui oma '06 aasta postitust lugesin :D
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Minu unelmate film

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 27. Juuli 2011, 22:51

Kõik pole veel päris täpselt paigas, aga pealkiri peaks olema "Kõrvaharkide kättemaks".

iDEE Reiu rand 2011'
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Minu unelmate film

PostitusPostitas Rasmus » 16. Märts 2012, 21:42

Nimi: Rebellion
Žanr: Krimi, action
Lavastaja: Q. Tarantino
Peaosalised: A. Banderas, K. Knightley, P. Guilfoyle, A.J. Buckley, L. DiCaprio, D. Trejo, R. Atkinson, M. Freeman, J. Aniston, J. Carrey, B. Stiller, J. Travolta, M. Streep, S.L. Jackson, S.W. Scott jt
Sisu: Meistervaras Rex Cordon (A. Banderas) peab tegema koostööd oma vihavaenlase Nicolas Darlinguga (M. Freeman), kui riik on otsustanud importida kõikidesse poodidesse kõrgkvaliteedilise tehnika varaste kinninabimiseks. Rex proovis küll plaani nurjata juba enne tehnika riiki jõudmist, kuid ebaõnnestunult - ta mõistis, et tal on vaja abi ja selleks oli tal vaja kaasata Nicolas.
Esimene pood, kuhu tehnikat kavatseti viia oli Nord Market ning Rex ja Nicolas otsustasid tehnika tee peal varastada. Vaenlaste vaheline koostöö aga ei toiminud ning Nicolas seadis Rexile lõksu. Rex sattus 16 aastaks vangi.
16 aasta jooksul sepitses Rex vanglas kindla plaani. Ta kavatses kätte maksta. Välja pääsedes helistas ta oma sõbrale Gregile (L. DiCaprio), kes oli vahepeal röövimise jätnud - temast oli saanud suure internetiportaali juht. Gregi tutvuste abiga kutsus Rex kokku riigi ohtlikeimad kurjategijad, et hävitada järgemööda kõik riigi suuremad poed.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Minu unelmate film

PostitusPostitas brixxx » 11. Mai 2012, 11:17

Mina pean tunnistama, et mul ei ole unelmate filmi, on filme mida mulle meeldib korduvalt vaadata, nt. lemmik filmid on ''Face/Off'' ja ''Air Force One'', aga kõikides filmides jääb minu puhul midagi puudu, mulle meeldib filmides vaadata kui inimesed on haiged või haavada saanud ning siis nende ja teiste inimeste emotsioone vaadata ning pigem ma ei taha, et inimesed vigastustesse ja haigustesse surevad, aga mulle meeldib jälgida inimeste emotsioone sel ajal.

Toon kaks filmi välja, kus on sisuks vähi haigest meestest,
Spoiler :
paraku mõlemates filmides surevad mehed ära
, kuigi nendes filmides jääb ka milleski puudu, kuigi ''Bucket List'' on suht lähedane unelmate filmile, eriti kurb film on ''My Life''.

Film: ''My Life''
Aasta: 1993
Žanr: Draama
Lavastaja: Bruce Joel Rubin
Peaosad: Michael Keaton (Bob Jones) ja Nicole Kidman (Gail Jones)
Sisu: Bobil diagnoositakse vähk, ta hakhab võitlema, isegi tundub, et saab jagu. Samal ajal saab ta isaks. Kui laps on mõned nädalad või kuud vana,
Spoiler :
jääb Bob veel haigemaks ning mõne aja pärast sureb.


Film: ''Bucket List''
Aasta: 2007
Žanr: Draama, komöödia ja seiklus
Lavastaja: Rob Reiner
Peaosad: Jack Nicholson (Edward Cole) ja Morgan Freeman (Carter Chambers)
Sisu: Multimiljonär Edward Cole (Jack Nicholson) ja automehaanik Carter Chambers (Morgan Freeman) on veetnud kogu oma elu otsekui eri planeetidel. Elu pöördepunkti jõudes satuvad mehed aga samasse haiglapalatisse ning avastavad, et neil on midagi ühist. Kumbki tahab kasutada allesjäänud aega selleks, et teha asju, millest seni ainult unistanud on. Üheskoos ette võetud rännakul õpivad nad nautima iga hetke, kriipsutades järgemööda nimekirjast maha ettevõtmisi ja seiklusi, milleks seni kunagi aega või võimalust ei olnud.

Veel meeldivad lapse kaotanud vanemate filmid, lemmikud on ''Ordinary People'' ja ''The Greatest''.

Film: ''Ordinary People''
Aasta: 1980
Žanr: Draama
Lavastaja: Robert Redford
Pesosad: Timothy Hutton (Conrad Jarrett), Donald Sutherland (Calvin Jarrett), Mary Tyler Moore (Beth Jarrett) ja Jude Hirsch (Dr. Tyrone Berger)
Sisu: Calvin ja Beth kaotasid paadi õnnetuses oma vanema poja Bucki, kellega koos oli õnnetuses ka nende noorem poeg Conrad. Conrad süüdistab ennast oma venna surmas ning ta üritab enesetappu selle tagajärjel. Haiglast koju saades Conrad üritab elada sisse igapäeva ellu. Conradil on suured probleemid emaga ning ema ükskõikne olek, viib Calvini ja Bethi lahkuminemiseni.

Film: ''The Greatest''
Aasta: 2009
Žanr: Draama ja romatika
Lavastaja: Shana Feste
Peaosad: Carey Mulligan (Rose), Pierece Brosnan (Allen Brewer), Susan Saradon (Grace Brewer) ja Johnny Simmons (Ryan Brewer)
Sisu: Allen ja Grace Brewer (Pierce Brosnan, Susan Sarandon) on leinav paar, kelle elu on pärast nende vanima poja Bennetti (Aaron Johnson) surma autoõnnetuses kokku varisemas. Paar kuud hiljem ilmub nende ukse taha noor naine nimega Rose (Carey Mulligan), kes teatab, et ootab Bennetti last. Breweritel ei jää midagi muud üle, kui naine vastu võtta. Esmalt ähvardab Rose’i olemasolu süvendada peres valitsevat lõhet veelgi, kuid lõpuks on just tema läbikäimine kõigi pereliikmetega see, mis ühendab Brewerid taas üheks perekonnaks.

Pean tunnistama viimased neli hooaega seriaalis ''24'' oli seda rasket elu Jack Baueri elus liiga palju isegi minu jaoks, et üle liia ei ole ka hea.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Minu unelmate film

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 11. Mai 2012, 13:49

Kas sa oled asjast ikka õigesti aru saanud?

Meeldetuletuseks veel kord esimene postitus:
Kaido kirjutas:Kui sul oleks võimalus teha film, siis milline see välja näeks?

Mis oleks sinu filmi...
-Nimi
-Zanr
-Lavastaja
-Peaosalised
-võtteplats (koht)
-Millest see räägiks? (teema)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Minu unelmate film

PostitusPostitas brixxx » 11. Mai 2012, 15:03

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Kas sa oled asjast ikka õigesti aru saanud?

Meeldetuletuseks veel kord esimene postitus:
Kaido kirjutas:Kui sul oleks võimalus teha film, siis milline see välja näeks?

Mis oleks sinu filmi...
-Nimi
-Zanr
-Lavastaja
-Peaosalised
-võtteplats (koht)
-Millest see räägiks? (teema)

Okei, teen kunagi hiljem uue postituse.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist

cron