Anime

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas IlseV » 21. November 2008, 20:57

Howli liikuv kindlus täitsa kodus olemas.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas kiq » 24. November 2008, 14:58

ohhoo aitähh....lapsele jõulukink olemas :))
kiq
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 21. November 2008, 14:00

PostitusPostitas null » 24. November 2008, 18:44

kas eestikeelset hentaid ka on :))
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14

PostitusPostitas kbong » 09. Detsember 2008, 22:38

Hotaru no haka on kindlasti parim anime, mida mu silmad veel näinud on. Sarnase temaatikaga Hadashi no Gen ei jää kaugele maha. Üldiselt eelistan siis reaalsema sisuga animesid, kuid korralikult kokku pandud muinasjutust ka ära ei ütle (ala Miyazaki looming).

Olen proovinud ka neid animeseriaale vaadata aga tavaliselt lõppeb jaks kuskil poole peal, ainuke vist, mis lõpuni sai vaadatud oli Wolf's rain aga see läks ka üle kivide ja kändude, lõpuga jäin siiski rahule.

Proovin siin veel meenutada häid tükke: Metroporisu, Vampire Hunter D (uuem versioon, vanem nägemata), Ninja Scroll ja igast muud paska...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 19. Detsember 2008, 17:16

noh, mis ma näinud olen.... Howls Moving castle, Princess Mononoke, Castle in the sky, Nausicaa of the valley of the wind, Spirited Away, seda tulikärbeste hauda samuti. üldiselt Ghibli stuudio omi pea kõiki va. Tales of Earthsea mis on seedimatu soust, eelmine aasta käisin mingit actionanimet vaatamas sõpruses ei mäleta mis ta nimi oli...

nähtud ka Paprika... ei mäleta neid kõiki. visuaalselt huvitavamad on siukeste pealkirjadega et ma ei oska neid ära tuua.
üldiselt on loo jutustamine anime puhul tugevam külg kui visuaalne pool. need on minu jaoks suti ebahuvitavad.

ja üldse olen ma nukufilmide fänn rohkem.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Detsember 2008, 23:08

Kuna ma olen Jaapani fänn, olen ka suhteliselt aktiivne anime vaataja. Mis ma siis näinud olen - Spirited Away, Princess Mononoke, Nausicaa of the Valley of the Wind, The Girl Who Leapt Through Time, Akira (mille Ultimate Edition DVD'd ka oman) jne.
Ma vaatan enamasti rohkem anime seriaale, vaieldamatu lemmik nendest on Death Note, teisel kohal on Code Geass. Anime seriaalidest olen veel näinud Wolf's Rain'i. Siinkohal nimekiri vist ilmselt lõpeb, kuid praegu on vaatamise järjekorras Code Geass'i R2, Final Fantasy Unlimited ja Paranoia Agent.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Cochrane » 21. Detsember 2008, 01:03

Death Note seriaale pole näinud, koomiksid on küll loetud ja filmid vaadatud. Muudest IMDB hinnete ajaloo alusel järgmised (kuigi kindlasti olen ka unustanud mõnele häält anda):
Appleseed, Vexille, Barefoot Gen, Howls Moving Castle, Ghost in the Shell 1 ja 2, Cobwboy Bebop: The Movie, Spirited Away, Vampire Hunter D, Wonderful Days
Samuti on ühes vanemas vaadatud filmide nimekirjas film Lily C.A.T., mida kunagi mingilt saksa telekanalilt vaatasin. See on ka kõik, mida ma sellest mäletan.
Junji Ito loomingut vaataks vist meelsasti ka anime kujul, aga seni on ainult filme tehtud ja nendest olen näinud ainult Uzumakit, mis oli suht ebapiisav versioon algsest mangast. Siiski on tegu vist ühega pareminihinnatud filmidest tema loomingu ekraniseeringute hulgast. Üks animeseriaal Uzumaki või Gyo alusel võiks huvi pakkuda küll.
Uzumaki ise asub siin:
http://pics.livejournal.com/kc_anathema ... y/000664sc
Kuigi paberkujul lugemine on kordades mõnusam, on see loost ülevaate saamiseks üsna hea võimalus.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas kbong » 21. Detsember 2008, 17:26

Jah, kaasfoorumlased tuletasid meelde veel mõned pärlid. Wonderful Days ja Appleseed olid mõnusad silmakommid, kuid veits kesise looga. Paprika see-eest on võitja mõlemal rindel, hingematvalt kauni pildikeelega ja sügava ja põneva taustalooga. Kindel soovitus!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 22. Detsember 2008, 10:02

Paprika on siiani nägemata, treiler oli amazin'. Peab teise ette võtma lähiajal.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Cochrane » 22. Detsember 2008, 11:14

Endal esialgu veel nägemata, aga seninähtu-kuuldu järgi tasub vist Afro Samuraid ka vaadata. http://www.imdb.com/title/tt0465316/
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas kbong » 22. Detsember 2008, 14:38

Afro Samurai on tõesti päris cool, omapärase visuaalse küljega ja post-apokalüptilise maailmaga, kus omavahel samuraimõõkadega ja bazookadega mõõtu võetakse. Omab muidugi anime-seriaalile (olgugi, et 5 episoodi, kui õigesti mäletan) kohaseid vigu nagu näiteks venimine. Afro Samuraile häält pealelugev Samuel L. Jackson muidugi omakorda tõstab cool-faktorit mitme pügala võrra, ega see anime midagi muud pole kui lihtsalt üks laheduse etalon.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 22. Detsember 2008, 14:52

Afro Samuraist arvan minagi hästi... RZA theme on kõva, action on väga stiilne, maailm on mõnus blend westernist ja samurailoost (Idee kahest peapaelast on andekas. Esimest kannab nr 1 ja teist kannab nr 2. Nr 1'le saab väljakutse esitada vaid nr 2. Viimase kompetentsi võib, duelli läbi, kahtluse alla seada aga kesiganes.), revenge on just parajalt twisted ja kõik ja kõik. Lõpp vaid pöörab veidi imelikuks - giant swordwielding teddybears, tentacles and sht.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas kbong » 22. Detsember 2008, 18:53

Jolt kirjutas:Afro Samuraist arvan minagi hästi... RZA theme on kõva


Afro Samurail on üldse üllatavalt meeldiv OST ja see tuleb inimese suust, kellel on räpi vastu minimaalne sümpaatia.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gang-pae » 02. Jaanuar 2009, 22:31

Vaatan vähe anime't, aga täna vaadatud Strait Jacket on... sweet. Võlukunst, deemonid, big guns ja veri. Selline oleks pidanud Resident Evil: Degeneration olema.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas kbong » 02. Veebruar 2009, 06:01

Uus Afro Samurai: Resurrection oli enda eelkäijast peajagu üle - ootan hambad ristis varsti ilmuvat Director's Cut'i...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron