Koomiksifilmid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Priit » 22. Juuni 2006, 19:18

Btw, mu sõbra GameSpot'i ajaveebis käib nn voting "Marvel vs. DC".

http://www.gamespot.com/pages/profile/i ... idepresant

St 15 raundi ja teised hääletavad tema blogis. Näiteks esimene raund oli Spiderman (marvel) vs. Batman (dc), kus Batman võitis ülekaalukalt. Nüüd käib teine raund, X-Men (Marvel) vs. Justice League (dc)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 23. Juuni 2006, 18:03

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Mihkel » 23. Juuni 2006, 19:36

Kõik need superkangelased on väärakad :D (minu avatar ei ütle seda, et ma fännan supermani :P)
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Priit » 23. Juuni 2006, 19:47

Mihkel kirjutas:Kõik need superkangelased on väärakad :D (minu avatar ei ütle seda, et ma fännan supermani :P)


Aga miks nad väärakad on? Ütle siis juba, et sulle ei meeldi nad.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Mihkel » 23. Juuni 2006, 20:07

Ega ma neid ei vihka, aga enamasti on superkangelased kiiksuga (superman on tulnukas teda on kuhugi natuke raskem liigitada) ja kurjad kangelased omavad mingit viga ainult oma psüühikas ja on tavaliselt hoopis geeniused.
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas CyberRax » 23. Juuni 2006, 20:19

V kirjutas:aah,vastus Hulki kohta oli juba esimeses postis imdbs,mida ene postitasin.Kuid siiski ei taha uskuda,et Batman teeb 'ra Captain Americale.never.Captain on siiski laboris tehtud ja batman on lihtsalt mees,kel igasugu vidinaid ja kung-fu shit.

Isiklikult kahtleks Supermani võitmatuses. See et koomiksis ära olevat teinud pole IMO eriline näitaja (SM on koomiksimaailma ülim, see oleks lihtsalt ebaesteetiline kui ta Hulkilt tappa saaks). Nagu mainisid on Hulk väga tugev, aga IIRC oli tema peamine omadus see et mida vihasemaks ta läheb seda tugevamaks ta saab. Seega, erinevalt SMist, ei väsigi ta ära (just tänu sellele ta ka Thingile ära tegi IIRC). Captan vs Batman ei jagaks kah sinu arvamust. On's koomiksites täpsustatud kui palju too supersõdurivalem teda tavainimesest tugevamaks/kiiremaks tegi? Batmani kujutatakse ju kah kui veidienamat kui lihtlabane treenitud inimene. Kui selle juurde veel tema lisavidinad panna (ning on ainult aus kui ka neid arvestada) siis IMO on küll täiesti võimalik et Batman ära teeb (lisaks: BM valdas kõikvõimalikke idamaiseid võitlusviise, IMO ei kehtinud sama asi CA kohta, seega mis kiiruses/tugevuses puudu jääb võib tehnika tasa teha ;))
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas V » 23. Juuni 2006, 21:15

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 23. Juuni 2006, 21:24

V kirjutas:
CyberRax kirjutas:
V kirjutas:aah,vastus Hulki kohta oli juba esimeses postis imdbs,mida ene postitasin.Kuid siiski ei taha uskuda,et Batman teeb 'ra Captain Americale.never.Captain on siiski laboris tehtud ja batman on lihtsalt mees,kel igasugu vidinaid ja kung-fu shit.

Isiklikult kahtleks Supermani võitmatuses. See et koomiksis ära olevat teinud pole IMO eriline näitaja (SM on koomiksimaailma ülim, see oleks lihtsalt ebaesteetiline kui ta Hulkilt tappa saaks). Nagu mainisid on Hulk väga tugev, aga IIRC oli tema peamine omadus see et mida vihasemaks ta läheb seda tugevamaks ta saab. Seega, erinevalt SMist, ei väsigi ta ära
Hulk VÄSIB,nii koomiksites,kui ka multikas.Ja ka filmis.1 supermani tugevaim löök või lasersilmad ja hulk on surnud.Teda saab maa relvadega tappa,sp mitte.


Minu arust ei väsinud ta. Ainult see Bruce Banner väsis, kui ta tagasi moonutati seal koopas. Aga ma pole neid hiljemaid osasi lugenud kah.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Mihkel » 23. Juuni 2006, 22:52

Superkangelased saavad kah endale varsti ühe paroodiafilmi Superhero!

Lootsin, et selles filmis on Batman'i paroodiliseks kehastuseks Buttman, aga on hoopis Beakman :D (juhul kui ma ei eksi. plot outline ütleb, et see on mix fantastilisest nelikust ja batmanist. ühe tegelase nimi on beakman ja kuna ta nimi alab b tähega, siis järeldan seda, et tegemist on batmani koomilise batmaniga.)
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas V » 23. Juuni 2006, 23:10

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 23. Juuni 2006, 23:45

Lol selle Fred and Barney meet the thing kohta. Jaburdus.


Mudu Fantastic Four'i olen näinud küll, see tuleb präägagi vist Jetix'ilt. Ja kas see on see Spiderman multikas, kus ta veel ühes osas megamuutub hiigelämblikuks? Vist on küll I guess. :) Siis olen näinud tõesti.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas V » 23. Juuni 2006, 23:53

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Priit » 23. Juuni 2006, 23:56

V kirjutas:spiderman on mu lemmik suht,kuna seal astuvad üles pea,et kõik marveli kangelased,sealhulgas ka blade,punisher,x-men ning ka captain america.
Ning kuuldavasti isegi daredevil,keda siiani pole kohanud,kuid pole ka kõiki osasid näinud.


Jah, ma isegi näinud osa Daredevil'iga. Daredevil päästab mitu korda Spidey naha ja vice versa.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 24. Juuni 2006, 00:05

Olen enamus multikaid vaadanud, mis puudutab koomiksikangelasi. Ka Ultramani, kuigi see vist siin eriti tuntud pole.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Priit » 24. Juuni 2006, 00:09

Btw, ma tahaks küsida. Mulle 3-aastasena meeldis mingi valget värvi superkangelane, kes lasi nn skeitboardi peal ringi (õhus).
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist