Dokumentaalfilmid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas ringooo » 05. Detsember 2005, 18:10

Ei dokumentaal filmid on täitsa head.
Üks minu lemmikuid on kindlasti üks mingi vene režisööri poolt tehtud film,mis on filmitud venemaal ja ainult selle režisööri toa aknalaua peal filmitud.Sealt paistab vene väike küla pood.Ja selle taga toimub igasuguseid tegevusi.Küll mingi prükkarid joovad viina ja hakkavad teineteist musitama,lapsed lasevad väljaheiteid igausuguseid poe taha ja pärast kukub poemüüa sinna sisse jne.
Hästi koom film.
Kahjuks ei mäleta ma mis selle filmi nimi on.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Buratino » 24. Jaanuar 2006, 17:29

nägin mingi sati kanalipealt "Louis and the nazis" , ehehe, suht ok dok, sellised kaamera õlal ringi käimised mulle meeldivad,
Viin?.... te tulete ausat kassi solvama, see on puhas piiritus
Kasutaja avatar
Buratino
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 20. November 2005, 16:52
Asukoht: Revala

PostitusPostitas delete » 30. Juuni 2010, 14:07

Väga hea vaatamine ka, "Fall of the Republic: The Presidency of Barack H. Obama" , "The Union: The Business Behind Getting High (2007) " , "Religulous (2008)" ja muidugi "Zeitgeist" mõlemad osad
Kasutaja avatar
delete
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 24. Detsember 2009, 23:17

PostitusPostitas lendav » 30. Juuni 2010, 23:45

minu meelest kaks kohustuslikku dokumentaalsarja on:

Connections - Alternative View of Change. Mitte geeniuste heureka-leiutised, vaid paljude kokkusattumuste tulemus. Kuidas jõuti kaminast vesilennukini, laevade tõrvamisest nailonsukkadeni, Alexandria raamatukogust tuumarelvadeni jpm. Sama vana tegi kolm erinevat setti erinevatel kümnenditel ja nähtavasti märkas vigu oma teooriakäigus, aga hilisemad Connections remake-d püüavad liiga palju koondada ühte osasse ja muutub raskestijälgitavaks ja pingutatuks. Seetõttu jääb 1978. aasta originaal isegi oma ebatäpsuses kõige nauditavamaks.

Cosmos - Carl Sagani mõnus populaarteaduslik ja olgugi 1980. aasta sari, siis just selle aja kohaselt eriti optimistliku tulevikunägemusega kulgemine Suurest Paugust intelligentse elu otsinguteni.

ei teagi, kas saab neid dokkideks nimetada, aga väärt vaatamine igal juhul. Connectionsi 70ndate tuumahirm ja Cosmose 80ndate kosmoseõhin balansseerivad üksteist hästi :)
lendav
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 14
Liitunud: 04. Juuni 2010, 02:35

PostitusPostitas seeru1980 » 03. Juuli 2010, 23:43

Minu põhiline dokumentaalfilmide valik tuleb siiski ETV-st. Peamiselt "Välisilma" dokid.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Ronet » 04. Juuli 2010, 02:03

seeru1980 kirjutas:Minu põhiline dokumentaalfilmide valik tuleb siiski ETV-st. Peamiselt "Välisilma" dokid.

Pean lugu igast inimesest, kes ei vaata K2 ja TV3 "dokke". Teleka-wise on ETV ja YLE dokid ftw siiski. K2 ja TV3 on ainult katastroofid or miskid puudega inimesed. No offense (mulle or kellegile teisele).
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Ralf » 07. Juuli 2010, 20:38

Need Kanal2 dokumentaalfilmid on kurjast. On juhtunud, et klõpsin kanaleid ja järsku näen, kuidas mehel kirurgiliselt peenis küljest lõigatakse. SOOVAHETUSOPERATSIOONID ÖISELE AJALE, PALUN! Viimasel ajal pole nad õnneks selle juraga tembutanud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron