Video/DVD ostmine, müümine ja laenutamine!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Video/DVD ostmine, müümine ja laenutamine!

PostitusPostitas Robert » 07. August 2005, 10:14

Siia teemasse võiks tulla juttu Videode ja DVDe laenutamisest, müümisest ja ostmisest.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. August 2005, 11:52

robert, ega sa ei tea, kust saaks judgement night dvd laenutada või osta, kunagi ammu-ammu nägin nüüd tahaks uuesti näha, aga pole mitte kuskilt leidnud
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 08. August 2005, 13:01

Jah, ma ei ole seda kuskil laenutuses näinud ja internetist otsides ei tule kah mingeid kohti, kust saaks laenutada..Muidu ma olen näinud, et ta tuleb vahel telekast kah. Põhimõtteliselt ta võiks ikkagi kuskil müügil olla. Näiteks mine Viru Keskusesse ja seal peaks olema 2 DVD poodi. Ma läheks kah praegult sinna asja uurima, aga nii plärts ilm on:/
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 08. August 2005, 13:06

oot, oot, sa vist mõtled seda terminaator 2 :judgement day'd, mul oli enne valesti, tegelt peaks olema judgement night, ma muutsin ära ka, see on see film, kus tüübid tahavad poksivõistlusele sõita, aga näävad mõrva pealt, ja siis saab sellest ööst nende elu kõige ohtlikum jne. seal mängib cuba cooding jr., nii, et ma tahaks selle filmi kohta infi saada
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas uussaabas0 » 12. August 2005, 00:58

kas keegi oskaks õelda kus koha pealt saab osta Star Wars´i 4-1 filme. Olen vist terve pärnu läbi otsinud ja tulemuseks leidsin ainult Star wars´i teise osa ning see oli ka ainult laenutamiseks.Ütelge kohti kus neid võiks müügil olla, aga palun et need kohad ei oleks välismaal.
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Cochrane » 12. August 2005, 01:43

Tallinnas Stockmannis jäid paar kuud tagasi mingid StarWarsid silma, aga ei süvenenud. Aga välismaa all mõtled ilmselt ka internetipoode?
Igatahes... Stockmannis näikse mõnikord ka asju olema, mis muidu vähem saadaval on.

http://www.gutenberg.ee lehel on mingi Star Wars. Gift Set nimeline asi.

Videoplanetis on vist ainult laenutuses?
http://www.vp.ee/otsing.php?kust=all&qu ... rs&x=0&y=0

Nojah, Star Wars: II OSA - Kloonide rünnak on pea kõikjal saadval, endalgi riiulis. Aga muudega on natuke jama tõesti.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Forzelius » 12. August 2005, 13:28

kkssuur kirjutas:oot, oot, sa vist mõtled seda terminaator 2 :judgement day'd, mul oli enne valesti, tegelt peaks olema judgement night, ma muutsin ära ka, see on see film, kus tüübid tahavad poksivõistlusele sõita, aga näävad mõrva pealt, ja siis saab sellest ööst nende elu kõige ohtlikum jne. seal mängib cuba cooding jr., nii, et ma tahaks selle filmi kohta infi saada


cochrane, sama küsimus sulle, ja teised, kes sest filmist midagi teavad, andke ka teada
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 12. August 2005, 14:04

Eesti Internetipoodides silma ei hakanud. Aga kaupluste kohta ei oska öelda.
Amazon.comis on 13.48 USD
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Robert » 12. August 2005, 17:02

uussaabas0 kirjutas:kas keegi oskaks õelda kus koha pealt saab osta Star Wars´i 4-1 filme. Olen vist terve pärnu läbi otsinud ja tulemuseks leidsin ainult Star wars´i teise osa ning see oli ka ainult laenutamiseks.Ütelge kohti kus neid võiks müügil olla, aga palun et need kohad ei oleks välismaal.


Jah, kahjuks ma ei ole kah kuskil neid näinud. Aga samas, neid tuleb kord aastas telekast kah.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 13. August 2005, 22:15

Cochrane kirjutas:Eesti Internetipoodides silma ei hakanud. Aga kaupluste kohta ei oska öelda.
Amazon.comis on 13.48 USD


aga vp-st või kuskilt poleleidnud we?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cochrane » 13. August 2005, 23:21

Netilehekülgedel küll silma ei hakanud. Tegelikult pole seal (vp lehel) isegi mitte Terminator 2: Judgement Day, ja see on pisut rohkem tuntud film.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas uussaabas0 » 14. August 2005, 18:44

Robert kirjutas:
uussaabas0 kirjutas:kas keegi oskaks õelda kus koha pealt saab osta Star Wars´i 4-1 filme. Olen vist terve pärnu läbi otsinud ja tulemuseks leidsin ainult Star wars´i teise osa ning see oli ka ainult laenutamiseks.Ütelge kohti kus neid võiks müügil olla, aga palun et need kohad ei oleks välismaal.


Jah, kahjuks ma ei ole kah kuskil neid näinud. Aga samas, neid tuleb kord aastas telekast kah.



no siis kasetid valmis ning lindistama :P Mul on tegelt küll 4-6 film olemas mingi väga vana makkika lindistatud, kuid jah mingi roheline triip on keskel ja film ise väriseb et teksti on üsna raske lugeda.
Ja kui Järgmine kord peaks telekasse tulema siis võiks kõik kuus osa ära tulla ning ilust järjest 1-6.
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Robert » 16. August 2005, 01:06

uussaabas0 kirjutas:
Robert kirjutas:
uussaabas0 kirjutas:kas keegi oskaks õelda kus koha pealt saab osta Star Wars´i 4-1 filme. Olen vist terve pärnu läbi otsinud ja tulemuseks leidsin ainult Star wars´i teise osa ning see oli ka ainult laenutamiseks.Ütelge kohti kus neid võiks müügil olla, aga palun et need kohad ei oleks välismaal.


Jah, kahjuks ma ei ole kah kuskil neid näinud. Aga samas, neid tuleb kord aastas telekast kah.



no siis kasetid valmis ning lindistama :P Mul on tegelt küll 4-6 film olemas mingi väga vana makkika lindistatud, kuid jah mingi roheline triip on keskel ja film ise väriseb et teksti on üsna raske lugeda.
Ja kui Järgmine kord peaks telekasse tulema siis võiks kõik kuus osa ära tulla ning ilust järjest 1-6.


Aga ei usu, et kolmas osa nii pea tuleb.. Aga IV - II osa on nad kõik ära näidanud. Äkki ca. 3. aasta pärast tuleb 3. osa.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uussaabas0 » 16. August 2005, 19:51

olen tähele panud jah. sest kui telekas oli 1 osa siis reklaamis et 2osa on kinos.Kui 2 osa oli telekas siis oli 3osa kinos. Kuskilt lugesin et George Lucas plaanid teha 7-9 osad. Nii et kui 3 film telekas on 7film kinos :P :P :P no need on kuulujutud aga ma loodan et need saavad teaoks.
Okei ma ei tahtnud sellest rääkita, aga kesse oskab ennustata millal tuleb 3film müüki??
Ning lõppude lõpuks üle suure jahtimise leidsin cd poest müügil Star Warsi 2osa. Jepppiiiiii :D :D
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Robert » 16. August 2005, 23:16

uussaabas0 kirjutas:olen tähele panud jah. sest kui telekas oli 1 osa siis reklaamis et 2osa on kinos.Kui 2 osa oli telekas siis oli 3osa kinos. Kuskilt lugesin et George Lucas plaanid teha 7-9 osad. Nii et kui 3 film telekas on 7film kinos :P :P :P no need on kuulujutud aga ma loodan et need saavad teaoks.
Okei ma ei tahtnud sellest rääkita, aga kesse oskab ennustata millal tuleb 3film müüki??
Ning lõppude lõpuks üle suure jahtimise leidsin cd poest müügil Star Warsi 2osa. Jepppiiiiii :D :D


Ma ennustan, et ta tuleb umbes aasta lõpus.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist