Filmide otsimine netist

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Filmide otsimine netist

PostitusPostitas brixxx » 27. August 2015, 23:54

Kas keegi oskab öelda, kas netist on võimalik mingi filmi sarnaseid filme otsida nagu on võimalik lauljatega otsida?

Vaatasin täna ühte head draama filmi "Any Day Now" (2012) link, sooviks vaadata veel selliseid hingestatud ning tõsisemaid draama filme, aga ei suuda ühtegi leida. Kasutasin otsimiseks imdb inimeste koostatud liste, netflixi, hulud, googlist otsisin top draama filme - aga seal kõige populaarsemad nagu nt. "Fight Club".

Nädal aega tagasi hakkasin taas vaatama filme, esialgu vaatasin kõige uuemad ning nendest suutsin ka ainult 4 filmi leida - lemmikud olid "Ant-Man" (2015) link ning The Age of Adaline (2015) link.

Nüüd viimasel 3 päeval on 3 head draama filmi vaadanud - Still Mine (2012) link, Shining Through (1992) link ja Any Day Now (2012) link.

Nüüd oleks soov veel väga häid draamasid vaadata, mis oleks siiski peamiselt draama ikka, mitte mingi thriller draama.

Kuna mul võib sageli ikka tulla selliseid situatsioone ette, et ei suuda leida huvitavaid filme, kas siis keegi oskaks soovitada, mis meetodiga oleks hea leida sarnaseid filme - ükskõik, mis kriteeriumi alusel?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmide otsimine netist

PostitusPostitas Ralf » 28. August 2015, 01:59

IMDb Lists and Recommendations boardi saab kasutada. Ma olen vahel postitanud stiilis "Soovitage filme kirurgiast" või "Soovitage filme nagu see" ja ruttu saanud päris põhjalikke nimekirju.
http://www.imdb.com/board/bd0000122/threads/
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Filmide otsimine netist

PostitusPostitas brixxx » 28. August 2015, 09:50

Ok, selge, siis peaksin vist tegema ka endale imdb-sse konto. Kas rohkem soovitusi pole?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmide otsimine netist

PostitusPostitas Rasmus » 28. August 2015, 21:36

Ma arvaks ka, et IMDb on kõige lihtsam valik, eriti sealsed boardid. Keywordide järgi saab ka ilmselt midagi ära tehtud. Või siis lihtsalt guugeldada à la "best drama movies you've never seen" või mida iganes sa täpsemalt leida soovid.
IMDb-sse konto tegemine peaks igatahes kohustuslik olema, sealne statistika on suht hindamatu.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron