Üldine kinode teema

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Forzelius » 16. Jaanuar 2016, 01:25

Rassu kirjutas:Asukoha suhtes võidutseb loomulikult Plaza, kuna Kosmos jääb muust tsivilisatsioonist tüütult kaugele.


Jah, whopping 3 trammipeatust..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Defka » 21. Jaanuar 2016, 14:55

Palju õnne Solarise sõbard ja Mustamäelased - http://www.apollokino.ee/info/club
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Rasmus » 21. Jaanuar 2016, 23:43

Defka kirjutas:Palju õnne Solarise sõbard ja Mustamäelased - http://www.apollokino.ee/info/club#KinoKingituseInfo

Hõissa! Solarise sõbardiks ma ennast enam ei pea, aga hetkel hüppan mugavuse ja võrdlemisi soodsa hinna mõjutusel küll korraks apollo-rongi peale tagasi.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas tuusla » 22. Jaanuar 2016, 14:57

Oh sa sade, kui vigaselt kirjutatud tekst @ Apollo. Häbi-häbi.

Uus nn klubi tähendab, et tihedate kinokülastajate jaoks, kellel enne olid seal mingid tasemed, läheb pilet mõnuga kallimaks. Palju õnne tõesti! :)
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas JazZ- » 28. Jaanuar 2016, 02:06

Minu arvates võiks kinoetiketi rikkumise kriminaalkorras rangelt karistatavaks teha; isiklikult poleks mul sellel rindel isegi surmanuhtluse vastu absoluutselt mitte midagi. Mõrvarite suhtes tunnen ma veel mingit kaastunnet, sest ilmselt on suurema enamuse neist just mingi ebardist kinokülastaja viimase piirini viinud, kellele nad seejärel on üritanud kirvega pisut õpetust jagada. Igal juhul on TÄIESTI EBANORMAALNE, et inimesed arvavad, et on okei, kui nad terve filmi valjuhäälselt vatravad, enda telefoniga vilgutavad, naeravad, kui pole õige hetk naerda, ja boonusena ehk ennast veel enne kinno ilmumist mingi ilge lõhnaõliga üle valavad. Soovin, et kõik seesugused lontrused oma töökoha kaotaks ja seejärel kodutuks jääks ja loodetavasti pole neil siis enam raha kinno oma koledat häält ja Samsung Galaxyt demonstreerima tulla.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Kickflick » 28. Jaanuar 2016, 11:23

Rassu kirjutas:
Defka kirjutas:Palju õnne Solarise sõbard ja Mustamäelased - http://www.apollokino.ee/info/club#KinoKingituseInfo

Hõissa! Solarise sõbardiks ma ennast enam ei pea, aga hetkel hüppan mugavuse ja võrdlemisi soodsa hinna mõjutusel küll korraks apollo-rongi peale tagasi.


Oleksin kindlasti suurem Solarise ja Apollo sõber kui nende garderoobi ainult toakaunistusena ei rakendaks. Sel talvel olen iga kord kinno tulles pidanud saalis hauduma, sest pean kaks tundi või kauem oma mantlit süles hoidma.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas eerik » 28. Jaanuar 2016, 11:41

Solarise Apollo Kino ooteala uus sisekujundus mulle meeldib aga...
Uus koduleht on sitt.
Uus lojaalsusprogramm on pealt näha sitt.
Uus Androidi rakendus on sitt ja ei toeta Tele 2 mobiilimakseid. (Solaris Kino ajastul polnud kordagi sellega probleeme.)
Detsembris käies öeldi, et garderoobi pole, on ainult pakihoid. "Mida vittu?" Nädal tagasi käies oli garderoob täiesti olemas. "Mida vittu?"
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas eerik » 28. Jaanuar 2016, 12:33

Eesti inimesed on enim rahul apteekide, kinode ja tanklate teenusega

TNS Emor viis Eesti elanike seas 2015. aasta detsembris läbi soovitusindeksi uuringu, millest ilmnes, et kõrgeima soovitusväärtusega teenindusvaldkonnad on apteegid, kinod ja tanklad.

„Parima soovitusindeksiga ettevõtete tabelit troonivad võrdse tulemusega Südameapteek, Ülikooli apteek ja BENU apteek, neile järgnevad Neste tanklad ja Cinamoni kino Tartus,“ sõnas TNS Emori uuringuekspert Katrin Vaisma. „Esikümnesse mahuvad veel Coca-Cola Plaza, Statoil, Apotheka ja Alexela. Apteegid saavad kõrgeid hinnanguid tänu sellele, et klientide jaoks on nõustaval müügitegevusel suur väärtus ning Eesti apteekides töötavad hea ettevalmistusega klienditeenindajad. Apteegid ja tanklad on alati näidanud stabiilselt kõrget tulemust.“

TNS Emori uuringuekspert Agne Kinksi sõnade kohaselt tegid sel aastal hea tulemuse ka kinod, kes keskenduvad eeskätt emotsioonide pakkumisele. „Võrreldes eelmiste aastatega on soovitusindeks enim kasvanud toiduaine- ja esmatarbekaupluste puhul, kahanenud aga panganduses ning telekommunikatsiooni valdkonnas,” märkis Agne Kinks. “Langeva trendiga panganduses eristub vastuvoolu ujuv Danske Bank, kelle positsioon on kahe aastaga üle valdkondade enim kasvanud. Kõige suurem kukkuja üle sektorite on Nordea pank.”

TNS Emor intervjueeris 1682 Eesti elanikku vanuses 15 ja vanemad. Inimesed hindasid oma teeninduskontakte viimaste reaalsete kogemuste ja kokkupuudete põhjal – näiteks vahetu kontakt ettevõtte esinduses, kontoris, kaupluses; suhtlus telefoni või e-maili teel; kodulehe või iseteeninduse külastamine vms. Ettevõtted reastati nii soovitusindeksi (NPS) kui üldise rahulolu alusel. Mõõdeti seitset erinevat valdkonda.

TNS Emor (ärinimi AS Emor, http://www.emor.ee) on 1990. aastal loodud teabe-ja uuringuteenuste pakkuja. Alates 2001. aasta algusest kuulub Emor üleilmsesse turundusteabe kontserni TNS. TNS on osa Kantar`ist, mis on maailmas suuruselt teine teabeteenuste kontsern.

Lisainformatsioon:
Agne Kinks, TNS Emori uuringuekspert
Tel: + 372 626 8533, e-mail: agne.kinks[at]emor.ee

http://www.emor.ee/eesti-inimesed-on-en ... teenusega/
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas tuusla » 28. Jaanuar 2016, 13:55

JazZ- kirjutas:/.../boonusena ehk ennast veel enne kinno ilmumist ja/või istmele maandudes mingi ilge lõhnaõliga üle valavad /.../isiklikult poleks mul sellel rindel isegi surmanuhtluse vastu absoluutselt mitte midagi


Aamen

Pilt
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Rasmus » 28. Jaanuar 2016, 17:40

Olen Jaziga täiesti nõus. Õudusfilmide puhul koosneb publik silma järgi hinnates vähemalt 90% ulatuses täielikest debiilikutest, kellest enamik ei saa absoluutselt aru, et mingit etiketti või viisakustavasid järgima peaksid. Ma mõistan, et kinoleviõudukate seas on üsna tihti ka konkreetselt halbu filme ja nende puhul ei pane ehk alati pahakski, kui keegi midagi tõsist natukene humoorikaks peab, aga see häirivalt ülevoolav naermine ja kõvahäälne kommenteerimine paistab vaadatava filmi kvaliteediga hoopis võrdelises seoses olevat. "The Boy" ajal mõtlesin korduvalt, et peaksin esidebiilikute peale karjuma, kuid vaevalt see 12-aastaste peal erilist efekti omanud oleks. Kõige hullem on see, et ei saa isegi töötajat appi kutsuda, kuna probleemi lahendamine eeldaks mitmekümne inimese saalist kõrvaldamist ja seda ilmselgelt nii naljalt ei tehta.

Nii et ma ausalt öeldes ei teagi, kuidas edaspidi õudusfilme vaatama peaks. Kinos peaks need iseenesest ju kõige efektsemad olema, aga kui iga seansiga käib kaasas mingi kari väikeseid värdjaid, siis oleks vist õigem mõte potentsiaalselt paremad õudukad koduseks vaatamiseks jätta. "The Boy" oli õnneks liiga hea film, et kinotardid mu arvamust sellest otseselt mõjutanud oleks, aga nii mõnigi õudukas nõuab vaikset keskendumist ja seda pole kinosaalist kahjuks võimalik leida. "The Conjuring 2" suhtes olen näiteks täiesti reaalse dilemma ees, kuna see on täpselt selline film, mida tahaksin suurelt ekraanilt ja korraliku helisüsteemiga näha, kuid paar viimast kogemust teevad mu väga ettevaatlikuks.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Forzelius » 28. Jaanuar 2016, 18:19

Õudusfilmide ajal ei häiri sellised asjad (kuigi nii tihti neid kinos ei käi vaatamas ka).
Pigem filmide puhul, kus on rohkem loomulikke pause ja vaiksemaid kohti. Siis on küll ilgelt tobe, kui mingid 2-minuti attention spaniga jorsid telefonis on või omavahel vadistavad. Olen ka paar korda lähedal olnud, et midagi öelda, aga ma tean, et kui seda teeksin, siis ma alateadlikult mõtleksin terve ülejäänud linastuse, et mida nad minust nüüd mõtlevad ja see rikuks mu kinoelamust ära. Mingi tobe kiiks, aga pigem võtan sellises olukorras parima ja naudin kallist kinopiletit ning filmi.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Ronet » 28. Jaanuar 2016, 18:34

Animasari "We Bare Bears" tegi selle kinoetiketi teemal ühe hea episoodi.

http://www.dailymotion.com/video/x34ixqn (11:12)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. Jaanuar 2016, 13:48

Level kirjutas:http://www.dailymotion.com/video/x34ixqn (11:12)

Tihti põhimõtteliselt nii ongi, nagu selle episoodi alguses. :|

tuusla kirjutas:Uus nn klubi tähendab, et tihedate kinokülastajate jaoks, kellel enne olid seal mingid tasemed, läheb pilet mõnuga kallimaks. Palju õnne tõesti! :)

Jah, nii palju siis sellest, et (püsi)kliendi jaoks ei muutu midagi (halvemaks), soodustused ja püsikliendiprogramm jääb jne-jne.

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Solarise uued piletihinnad on kohal.

Läks lausa 3 kuud aega, et hindu veelgi tõsta. :) :) :)

Kickflick kirjutas:Oleksin kindlasti suurem Solarise ja Apollo sõber kui nende garderoobi ainult toakaunistusena ei rakendaks. Sel talvel olen iga kord kinno tulles pidanud saalis hauduma, sest pean kaks tundi või kauem oma mantlit süles hoidma.

Tõsi ta on, see oli kunagi ammu-ammu üks Solarise eeliseid. Enam pole neil sedagi.

Nägemist!
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Forzelius » 31. Jaanuar 2016, 03:23

Ulti tuleb Plaza patsaanide perre?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Üldine kinode teema

PostitusPostitas Rasmus » 08. Veebruar 2016, 00:37

Pistke põlema see Apollo. Ostsin viis piletit ja nemad arvavad ikka, et olen teinud täpselt NULL külastust.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron