Kiiksuga armastusfilmid

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Kiiksuga armastusfilmid

PostitusPostitas Kadii » 15. Aprill 2013, 19:15

Armastusliit romantilise The Silence' tüübi ja inimese poolt oleks küll täpne kogus kiiksu, et seda arvesse võtta :D
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Re: Kiiksuga armastusfilmid

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Aprill 2013, 02:22

Tegelikult nüüd ma pole enam kindel, mis värk selle "Pained"iga on. Üks hetk mõtlesin, et pigem kriipsuta nimekirjast maha, sest elamus polnud sellest enam nii elav, siis teine hetk vaatasin mydramalisti ning nägin, et olen sellele andnud hindeks 8/10. Muuhulgas avastasin ka, et "Pained"is mängib naispeategelast sama näitleja "Castaway on the Moon"ist.

Võid iseenesest vaadata, aga "Pained"i asemel soovitaks parema meelega nüüd eelmisel aastal linastunud "A Werewolf Boy"d, mis mõni nädal tagasi jättis mulle unustamatu elamuse - NOT your typical werewolf film.

Ning kindlasti julgen veel soovitada "3-Iron" ja "My Sassy Girl", mida mainiti enne. "3-Iron"ile andsin hindeks koguni 10/10.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Kiiksuga armastusfilmid

PostitusPostitas Kadii » 05. Veebruar 2017, 22:56

Kui nüüd tulla üle saja aasta siia teema juurde tagasi, siis vahepeal on "Before ..." triloogia ära vaadatud ja see oli tõesti väga hea vaatamine. Teine jäi lemmikuks, aga ükshaaval neid eraldi hinnata on ikkagi halb idee.
Pilt
Kasutaja avatar
Kadii
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 452
Liitunud: 03. Juuni 2010, 19:58

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist