Plaza 3D vs Solaris 3D

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas Rasmus » 18. Märts 2012, 23:13

Mul on probleem pigem nina valutamisega ja viimaste 3D filmide ajal olen terve aeg prillidest kinni hoidnud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Märts 2012, 07:37

Rassu kirjutas:Mul on probleem pigem nina valutamisega ja viimaste 3D filmide ajal olen terve aeg prillidest kinni hoidnud.


Tsiteerin ennast:
lostinthemist kirjutas:Protip kõigile, kelle nina hakkab valutama - rebige pehmest salvrätikutest mingi jupp välja, voltige kokku ja pange see nina peale, et prillid toetuvad sellele. Ma olen nii praktiliselt iga kord teinud Forum Cinemas'i raskete prillide puhul ja asi on täiesti efektiivne. Solarise/Cinamoni omad on see-eest nii kerged.


Ralf proovis ära ja ütles, et nendest oli täiega kasu.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas Rasmus » 19. Märts 2012, 13:36

lostinthemist kirjutas:Ralf proovis ära ja ütles, et nendest oli täiega kasu.

Eks ma proovin ka järgmine kord ära, aga nagu ma enne ütlesin, siis üritan neist 3D filmidest eemale hoida, nii et ei tea, millal järgmine kord tuleb.
Usun, et su nõuanne võib täitsa töötada. (Y)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. Märts 2012, 14:17

Kickflick kirjutas:Kas viga on vaid minus või hakkab ka teistel kohe 3D filmi vaadates silmad kipitama?

Kuivad, väsinud, valutavad, kipitavad... yeah.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas Ralf » 19. Märts 2012, 14:21

Päris kipitama ei hakka, aga tihti osutub 3D kurnavaks ja väsitab silmi, justkui vaataks keset suvepäeva tükk aega taevasse. Minul takistab see harilikult filmi nautida, rääkimata ebamugavate prillide kandmisest.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 20. Märts 2012, 12:00

nii palju kui mul on kogemusi nende kahe vahel siis Solarise 3D on jätnud kõvasti parema mulje. Solarise kasuks kohe see, et nende 3D tehnika kasutab palju kergemaid/mugavamaid prille ning et prillid ei muuda pilti tumedamaks.
CCP 3D puhul häirib jah prillide kohmakus, kuid suurimaks miinuseks jäi omal ajal see, et pilt on konkreetselt tume. Kas see on siiamaani keiss? Mäletan, et kui omalajal käisin üht oma lemmik 3D'd vaatamas seal (kaasfoorumlaste närvide peale mõeldes, jätan selle filmi nime mainimata), siis öö stseenid olid nii pimedad, et vahepeal oluliselt palju elemente ekraanil ei näinud. Sama filmi Solarises vaadates oli teema hoopis teine.

Igatahes default valikuna eelistaks Solarist siiani.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

PostitusPostitas Zinera » 20. Märts 2012, 12:32

DaydreamDiamond kirjutas:Nii palju kui mul on kogemusi nende kahe vahel siis Solarise 3D on jätnud kõvasti parema mulje. Solarise kasuks kohe see, et nende 3D tehnika kasutab palju kergemaid/mugavamaid prille.


Täiesti nõus. Solaris on 3D kvaliteediga kõvasti Plazast üle.

Ralf kirjutas:Päris kipitama ei hakka, aga tihti osutub 3D kurnavaks ja väsitab silmi, justkui vaataks keset suvepäeva tükk aega taevasse. Minul takistab see harilikult filmi nautida, rääkimata ebamugavate prillide kandmisest.


Enne ei saanud ka vaadata 3D filme, silmad kipitasid ja valutasid ja jooksid vett, pea hakkas ka valutama, kuid siis sain prillid ja nüüd on korras. Silma väsitavad natukene ikka, aga eks see ole see 3D "võlu".
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist