2011 oodatuimad

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 16. Jaanuar 2011, 13:58

Kui nüüd mõelda, siis ma olen alati olnud selline, kes ei vali kunagi oodatuimaid ära, vaid lihtsalt läheb vaatama kõige rohkem siin teemas ja mujal oodatuid filme. Või siis vaatab hiljem ära. Ma lihtsalt ei oska välja valida nende kõigi hulgast midagi, mida kõige enam ootan jne.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Jaanuar 2011, 15:03

Pean tõdema, et ootan täiega "The Thing"i eellugu, kuid kõige rohkem kardan selle puhul ainult seda, kui visuaalefektide teostamiseks kasutatakse ainult (ja üleliigselt) CGI-d.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Ralf » 16. Jaanuar 2011, 15:27

AvP_75 kirjutas:Pean tõdema, et ootan täiega "The Thing"i eellugu, kuid kõige rohkem kardan selle puhul ainult seda, kui visuaalefektide teostamiseks kasutatakse ainult (ja üleliigselt) CGI-d.

Producer Marc Abraham:

"We've tried to make sure we've honored Rob Bottin's original thing where there's a lot of real monsters. We've got two great guys, A.D.I., those guys are so talented. We've got real monsters. I don't know if they've showed you any of this, I guess they sent them off now. We have real monsters in this movie. This is not a CGI movie. There's going to be CGI to actually help us animate them, but we built them. It's very practical. It's shockingly practical in this day and age."

Lead Actress Mary Elizabeth Winstead:

"Sometimes we're dealing with a huge animatronic puppeteer creatures. And sometimes it's only half there and the rest will be CGed. It's interesting to see all the different ways they've been working this out. It's been really great to have something there to act to, it's not just a green screen, it's actually moving, and something actually set on fire. So it's been fun."

- http://www.bloody-disgusting.com/news/21919

Ma olen muidugi õppinud seda tüüpi juttu mitte usaldama, aga väike lootusekiir püsib ikka.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hülss » 20. Jaanuar 2011, 06:13

2012:

Jaanuar 20: Underworld 4
Märts 9: Prometheus
Mai 4: The Avengers
Mai 25: Men In Black III
Juuni 29: Star Trek 2
Juuli 3: Spider-Man Reboot
Juuli 20: The Dark Knight Rises
August 3: The Bourne Legacy
November 2: Monsters Inc. 2
November 9: Bond 23
Detsember: The Hobbit Part 1
Detsember: Superman Reboot

USA kuupäevad muidugi.

Päris haige aasta tulemas, ainuüksi big-budget stuffi näol.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sten » 24. Jaanuar 2011, 14:59

lostinthemist kirjutas:Pean tõdema, et ootan täiega "The Thing"i eellugu, kuid kõige rohkem kardan selle puhul ainult seda, kui visuaalefektide teostamiseks kasutatakse ainult (ja üleliigselt) CGI-d.


Loodan filmilt parimat..
mingi kahtlane traileri variant on ka lekkinud.. see küll juba vana uudis, aga siiski

http://www.flicksnews.net/2010/10/leake ... equel.html
Kasutaja avatar
Sten
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 516
Liitunud: 12. September 2010, 20:48

PostitusPostitas adi » 18. Märts 2011, 01:30

Hanna

http://trailers.apple.com/trailers/focu ... res/hanna/

nagu ma aru saan siis kergelt üle võlli teenage girl-Bourni teema, traileri põhjal igatahes minu numero uno ootus see aasta. saaks põmsti juba nagunii seda aastat rokkivale tüdrukute rokkimisele veel edulisema lisa.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist