Vanemate filmieelistused

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Vanemate filmieelistused

PostitusPostitas Rasmus » 31. Detsember 2015, 04:17

Mu vanemad on filmide suhtes enamasti üsna pohhuistlikud, valik jääb tavaliselt pidama kuhugi põnevike, draamade ja komöödiate vahele. Vaatavad seda, mida telekast näidatakse, enamasti ilma filmide pealkirju teadmata, ja mõnel paremal päeval seda, mida mina neile mälupulgal ette söödan. Ema kahtlustab alati, et tahan neile mingit õudukat näidata, nii et ta suhtub minu filmivalikusse juba eos suhteliselt skeptiliselt, aga isaga kattub mu maitse rohkem. "Visa hinge" seeriat vaatame alati perega ja isale meeldib see ilmselt umbes sama palju kui mulle, teine osa on ta lemmik. Lisaks märulitele istuvad talle kenasti ka lollid noortekomöödiad, sellised "American Pie" stiilis asjad. "Star Wars" talle samas väga ei meeldinud. Mäletan, et kui rääkisin kunagi isale, et lähen Katusekinno esimest "Rambot" vaatama, tulid tal sellega seoses mingid soojad mälestused meelde. Mis on iseenesest irooniline, kuna minul oli selle kinoseansi ajal õudselt külm. Emaga on pisut keerulisem, sest ta kipub alati enne filmi lõppu magama jääma. Kunagi oli ta lemmiknäitleja Nicolas Cage, aga pole kindel, kas see ka praegu nii on. Jim Carrey talle ei meeldi. Peeter Volkonski ka mitte, aga see ei seostu enam absoluutselt teemaga. Lapsepõlves vaatasid nad mõlemad igatahes Soome kanalitelt "Knight Riderit" ja "Battlestar Galacticat".
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist