Mubi.com - online kvaliteet kino

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Hülss » 19. Mai 2010, 11:22

http://mubi.com/

Komistasin Kotaku kaudu sellise saidi otsa ja esmapilgul näib päris lubav teine. Mõtlesin enne küsida siin kas kellegil on Mubi'ga varasemaid kogemusi, enne kui konto loon. Filmide vaatamine maksab kas 1 või 2 Eurot filmi kohta, aga leidub ka tasuta filme. Lisaks saab vaadata ka telekast, kui selleks vastav stuff olemas. Filmi peab ära vaatama 7 päeva jooksul (nii mitu korda kui tahad), aga nagu aru sain on ka kuumakse võimalus olemas.

Siit saab lisainfot...
http://mubi.com/faq

Meie regioonis saadaval olevad filmid...
http://mubi.com/films?view_format=expan ... popularity

Filme saab browsida ka festivalide programmide järgi...
http://mubi.com/festivals/cannes?viewab ... &year=2010 (näiteks)

Loodan, et nad SEB virtuaal krediitkaarti aktsepteerivad. :P
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 19. Mai 2010, 21:22

Filmide vaatamise eest peab maksma? Kus see plusspool on?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 19. Mai 2010, 22:57

Forza kirjutas:Filmide vaatamise eest peab maksma? Kus see plusspool on?
Pluss on see, et asi on legaalne. Mõne jaoks on see oluline.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Hülss » 20. Mai 2010, 06:59

Forza kirjutas:Filmide vaatamise eest peab maksma? Kus see plusspool on?


Ega mingit hingehinda ei küsita ju, maksimum 2 eurot ühe filmi vaatamise eest. See on ümardatult 31,5 eeku, millele lisandub ilmselt kerge VAT tasu. Kokkuvõttes maksad umbes odavaima kinopileti hinna, ma eeldan.

Ma mõistan, et tänu piraatlusele see koht üldse elutseb, aga kinos te ju kõik aegajalt käite ja maailm liigub niivõiteisiti digitaalse levitamise suunas, seega on ainult aja küsimus, kui legaalse teenuse lihtsus ja kvaliteet ületab illegaalse teenuse lihtsuse ja kvaliteedi. Sinna suunda peabki asi liikuma.

Steam on näiteks mind täielikult välja ravinud arvutimängude piraatversioonide allalaadimisest, kuna pakutakse lihtsamat, vähem vaevalist teenust. Hind on muidugi teine teema, aga Midweek Madness, Weekend Deal, Publisher Week ja Holiday Sale pakuvad hulgaliselt häid soodustusi aasta läbi.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 18. August 2010, 10:51

Mubi tuleb PlayStation 3'le...
http://www.gametrailers.com/video/gc-10 ... ork/703015

Pole siiani kasutanud veel, aga hea et see asi levib. Mida rohkem vanu filme ja võõrfilme tuleb digitaalsel kujul suuremale publikule kättesaadavaks, seda parem.

EDIT:

Liitusin lehega, aga türaki, ainult 43 filmi (millest 7 on tasuta) on avatud meie regioonile, mis on võrreldes USA 19,491 filmiga lihtsalt naeruväärne. Digital distribution võtab endiselt beebisamme. Steam'il võttis ka mitu mitu aastat enne kui kataloog küündis tuhande mänguni ja kuigi seda enamus regioonides, siis kindlasti mitte kõigis.

EDIT:

Hakkan just vaatama 10-minutilist Alice In Wonderlandi (1903). :-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kbong » 18. August 2010, 16:37

http://www.youtube.com/movies

Vaadake end surnuks... ning seda tasuta.
Kuigi tean, et Trash ei approve'i.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 19. August 2010, 12:17

awesome.. nii palju kung fu stuffi (Y)
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Hülss » 13. Jaanuar 2012, 11:54

Mubi's on nüüd odavamad hinnad ja 14-päevane free trial. Valida on 775 filmi seast, võrreldes 35077 filmiga tervest Mubi kataloogist. Fuckin' region restriction, man.

Forza kirjutas:Filmide vaatamise eest peab maksma? Kus see plusspool on?


Pluss on see, et saab filme vaadata. Vana tsitaat, aga idiootne suhtumine pani natuke pead kratsima.

Nende teenuste mõte, on siis tegemist iTunesi, Netflixi, Amazoni, Mubi või millega iganes, on filmide levitamine. Filme, mida sa võibolla kinolevis ei näe, rääkimata DVD/Blu-rayst, kohalikest festivalidest või torrentitest. Kui neid teenuseid ei toetata, ega siis ka midagi muutu tulevikus. Stuudiod ei näe asja mõtet, levitamisõigusi ei müüda ja filmid saabuvad endiselt 1-4 kuud hiljem kinolevisse, kui üldse.

Legaalne või mitte legaalne, tasuline või tasuta, tähtis on, et film leiaks üles oma vaataja ja seda aja jooksul kuni film veel vaatajale korda läheb.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas kbong » 13. Jaanuar 2012, 13:52

Ma eile vaatasin, et peab vist krediitkaardiandmed sisestama, et seda prooviperioodi alustada ehk siis peab meeles olema asi ära canceldada enne prooviaja lõppemist, kui ei taha rahast ilma jääda... :)

Hea koht on see Mubi küll muidu, neil vahepeal (mingite filmifestivalide ajal, näiteks) on seal mingi osa filme isegi tasuta vaatamiseks.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Forzelius » 13. Jaanuar 2012, 14:07

Hülss kirjutas:
Forza kirjutas:Filmide vaatamise eest peab maksma? Kus see plusspool on?


Pluss on see, et saab filme vaadata. Vana tsitaat, aga idiootne suhtumine pani natuke pead kratsima.


Sinu jaoks võib see idiootne suhtumine olla, aga kui ma olen vaene tudeng, siis anna andeks, aga ei kavatse maksta filmide vaatamise eest arvutis. Vahetame kohad ära, kratsi siis pead palju tahad.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Hülss » 13. Jaanuar 2012, 16:36

Forza kirjutas:Sinu jaoks võib see idiootne suhtumine olla, aga kui ma olen vaene tudeng, siis anna andeks, aga ei kavatse maksta filmide vaatamise eest arvutis. Vahetame kohad ära, kratsi siis pead palju tahad.


Andestust, kui liiga otsekohene olin, aga vaadates kuidas sa seda sõnastasid, jäi mulje nagu peaksi sellised teenused tasuta olema. Vaene tudeng või mitte, plusse leidub Mubi juures enam kui küll.

Kohti pole tarvis vahetada, kuna praegusel ajal kõigil müntide lugemine käsil. See, et ma positiivsel noodil Mubi't reklaamin, ei tähenda veel et ma sinna raha sisse olen paigutanud. Ma sama rott nagu paljud teisedki, aga kui midagi väga head silma jääb ja ma kuskilt mujalt seda ei saa, siis see 2 euri välja käia ei tapa veel, eriti kui ainuüksi bussipilet euro maksab.

Ja neid filme saab ka telekast vaadata, kui vajalikud augud ja juhtmed olemas. Tõenäoliselt on ka pildi kvaliteet selline, mida häbenema ei pea, nagu paraku tihti torrentite puhul. Pead siiski ei anna, kuna proovinud veel pole (teleka kaudu).
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Defexer » 13. Jaanuar 2012, 17:14

Kuna sa siin mainid juba torrentist tõmmatud filmi ja kõlas nagu oleks kvaliteet alla arvestuse siis paraku sa eksid. 720p bluerayd on väga edukalt saadaval ja tänapäeval on meil kõigil kiired internetid saadaval soodsa rahaeest.
Aga kui mul kuhugi mujale investeerda ei oleks siis arvatavasti kasutaksin samuti võimalust, kasvõi proovipärast. Samas tekib küsimus, et kui kiiret interneti see vajaks, et ilma bufferdamata saaks vaadata?
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Hülss » 15. Jaanuar 2012, 19:49

Defexer kirjutas:Kuna sa siin mainid juba torrentist tõmmatud filmi ja kõlas nagu oleks kvaliteet alla arvestuse siis paraku sa eksid. 720p bluerayd on väga edukalt saadaval ja tänapäeval on meil kõigil kiired internetid saadaval soodsa rahaeest.


Ei seda küll, aga isiklikult ei saa oma ühendust kiita. Ja mis kellele soodne on muidugi teine küsimus.

Defexer kirjutas:Samas tekib küsimus, et kui kiiret interneti see vajaks, et ilma bufferdamata saaks vaadata?


Kui õigesti mäletan, siis nende player ei ole bufferdavat tüüpi, et laeb filmi ette ära. Lasin näiteks ühe tasuta lühifilmi ära laadida ja siis hakkasin vaatama.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

Re: Mubi.com - online kvaliteet kino

PostitusPostitas Hülss » 07. Oktoober 2012, 21:38

Kataloog on nüüdsest 913 filmi ja tasuta filmide seas leidub ka Põhjamaade kino: Black's Game, Volcano, Brothers, The Inheritance ja Easy Money. Vaatan hetkel Black's Game'i.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn


Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron