Solaris Kino / Cinamon

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas rauls » 10. Oktoober 2009, 18:09

rauls kirjutas:Cinamoni kodulehel on täna üles pandud selline uudis:
Veebipiletite ostmine on hetkel häiritud.

Vabandame ebameeldivuste pärast!

Lõpuks saadi asi korda. Nüüd olen ka mina "Püha Tõnu" seansi pileti omanik. Ostsin siis läbi veebi ja printisin kodus välja.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Hülss » 10. Oktoober 2009, 18:31

Ja maja saigi valmis, mis paneb siiralt imestama, sest mõned päevad enne reedet nägi olukord veel suhteliselt lootusetu välja. Kõva tööga saadi hakkama, selles pole kahtlust. Avapidu, mis küll ilgelt juustune oli (kui soomlaste rattahüpped välja jätta), õnnestus ka päris hästi.

Siga hea meel, et saab lõpuks puhata. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jolt » 10. Oktoober 2009, 20:06

Solaris vajab peale valmimist mingit sorti remonti. See tähtajaks tegemine küll normaalset kvaliteeti ei taga. Debiilne kuidagi... vist suuresti ehitaja süü siiski. Kuni augustini võeti asja liiga rahulikult. Ära ma ei taba, et miks seda aega iialgi arvestada ei osata.

Mul endal pole kodus printerit ja kuna sms'i ei tulnud ja ostunumbrit ma ka ei tea, siis pean ostukorralduse kodus paberile kirjutama. Ehm, peaasi et film saab nähtud.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Hülss » 11. Oktoober 2009, 14:45

Kuidas oli suure saali heli- ja pildikvaliteet võrreldes Plaza'ga ?

Reedel nägime väikest lõiku Püha Tõnu kiusamisest, aga sellest ei osanud järeldusi teha seal ukseavas seistes hetke.

To Jolt:

Mingisugune remont tuleb kindlasti, ainuüksi meie seal oma tõstmistega viimastel päevadel tegime omajagu auke kipsplaatidesse, värvituid pindu sai mustatud, jne. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 11. Oktoober 2009, 18:50

Saal 1-s oli helikvaliteet küll väga hea, parem kui Plazas. Pildi kohta veel raske midagi öelda. Tahaks ka värvilist fimi näha.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Spellbound » 11. Oktoober 2009, 18:57

Cinamoni ainuke kinokogemus veel Püha Tõnu näol, aga saal on küll super. Sama võib ka heli kohta öelda. Toolid on ideaalsed. Antinihelemistoolid :))
Ekraan on aga suur nagu maja. Ainult, et lina oli vasaku külje pealt natuke vist kortsus või oli asi filmilindis?. Igatahes "Tõnu" must-valge pilt tõi seda kortsu pidevalt silme ette. Cinamon näeb nii ideaalne välja, et kahju hakkab kohe, et paari kuu pärast on võib-olla need ilusad näitsikud piletikontrollist kadunud ja asendatud millegi muuga. Plaza sai kõva konkurendi ;-)

P.S Apollo on suur küll, aga pisike ajakiri nagu seda on Geo, sinna ikka ära ei mahtunud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 11. Oktoober 2009, 22:37

Cinamon suutis ühe päevaga korralikult mu närve kulutada:
Internetist pileti ostmine ei toiminud korralikult. Boonuskaardile järele minnes küsisin, et mis värk on. Vabandati ning paluti väljaprinditud maksekorraldusega tagasi tulla. Tegin seda ning sain pileti kätte. Õhtul jõudsin umbes 30 minutit varem kohale ning lootsin, et saan veidi varem sisse. Öeldi, et 10 minutit enne seanssi saab üles. Istusin 20 minutit niisama seal akende all ja kui üles tahtsin minna vabandati ja öeldi, et seanss on 30 minutit edasi lükatud (ja vist ka väiksemasse saali üleviidud). Mulle see ei sobinud, sest tegelikult pidin üldsegi juba kell 22 (oleksin niigi poolteist tundi hilinenud) sõbranna sünnipäeval olema. Pealegi tahtsin ma just esimesse saali minna, kuna väiksemaid sai päeval omasilmaga juba ära näha. Kassast sain pileti õnneks ilusti ära vahetatud.

Esimese saali kvaliteet oli korralik ning helivõimas. Pilt tundus veidi defektne olevat. Ei tea, kas tegu oli tolmuse projektori, määrdunud ekraani või hoopis millegi muuga. Artises oli sama jama. Pilt oli umbes meetri jagu ekraani alumisest äärest üle. Artises oli just vastupidi, pilt oli üle ekraani vasakult, paremalt ja ülevalt.

Negatiivse küljena saan välja tuua veel selle, et praegune flmivalik oli kesine ning vilets. "Püha Tõnu" oligi ainus, mis huvi pakkus. Nad oleksid võinud ikka viimase paari kuu parimad filmid kavva panna, nagu seda Tartu kino avamise puhul tehti. Meelsasti oleksin ära vaadanud ka "Inglourious Basterdsi", "Zombielandi", "District 9" ja veel mõned filmid.


PS: Spellbound, kas see ajakiri üldse ilmubki enam? Minu teada lõpetas koos FHM'i ja veel mõne teise ajakirjaga ilmumise.

PS2: Remondist rääkides tuleks ära mainida, et Artisesse viival trepil on mõned astmed katkiste äärtega/nurkadega.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 11. Oktoober 2009, 22:53

eerik kirjutas: PS: Spellbound, kas see ajakiri üldse ilmubki enam? Minu teada lõpetas koos FHM'i ja veel mõne teise ajakirjaga ilmumise.


Septembrikuus veel ilmus :pööritus: Täitsa võimalik, et enam ei ilmu. Ega väga kahju ka pole. Lugemist nagu oli, aga ajakiri polnud eriti mahukas ja teemad polnud alati teps mitte need kõige huvitavamad.

eerik kirjutas: PS2: Remondist rääkides tuleks ära mainida, et Artisesse viival trepil on mõned astmed katkiste äärtega/nurkadega.


Cinamoni esimesest saalist väljudes oli treppidel näha nii kokkukortsutatud suitsupakke kui ka muid liiste ja ehitusdetaile, aga see on muidugi täiesti arusaadav ka, kui arvestada, et ehitus pms. alles lõpetati.

Järgmine nädal plaan Artist külastada ja seda läbi Lars von Trieri silmade 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 11. Oktoober 2009, 23:00

Kuidas sinna artisesse üldse pääseb? Pean Cinamoni kassast pileti ostma v
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 11. Oktoober 2009, 23:07

eerik kirjutas:Negatiivse küljena saan välja tuua veel selle, et praegune flmivalik oli kesine ning vilets. "Püha Tõnu" oligi ainus, mis huvi pakkus. Nad oleksid võinud ikka viimase paari kuu parimad filmid kavva panna, nagu seda Tartu kino avamise puhul tehti. Meelsasti oleksin ära vaadanud ka "Inglourious Basterdsi", "Zombielandi", "District 9" ja veel mõned filmid.
Minu arust võiksid nad hoopis pigem midagi uut pakkuda (peale "Tõnu"), mida Plazas pole, näiteks Ameerika independent või Euroopa omi.

Spellbound kirjutas:Järgmine nädal plaan Artist külastada ja seda läbi Lars von Trieri silmade 8)
Sama siin 8)
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Spellbound » 11. Oktoober 2009, 23:09

hau kirjutas:Kuidas sinna artisesse üldse pääseb? Pean Cinamoni kassast pileti ostma v

Sakala torni poolt sisenedes sai vasakult mööda treppe minnes kohe Artise juurde minna, aga piletite kohta ei oska öelda, kuna sinna korruseni ei jõudnud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 11. Oktoober 2009, 23:32

Artise kassa on sisenedes kohe vasakul. Kasutavad sama piletisüsteemi, mis FC kinodki (Markus Cinema Systems vms.) ning saali ukse peal kontrollitakse piletid pihuarvuti abil.

Kui hästi läheb saab läbi Apollo minna Artise trepikotta aga kui uks on lukus tuleb pika ringiga läbi esimese korruse minna.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Oktoober 2009, 15:06

Cinamoni kassa oli nagu McDonaldsis.
Kino seespoolt oli igati meeldiv ja üllatav. Saali ja ekraani suurus panid imestama ning ka toolide mugavus tuli meeldiva üllatusena.
Kinopilet on ka palju originaalsem kui tavaline õhuke paber, kuhu on must plönn peale prinditud(CCPlaza).
Naeratavad noored inimesed on arvatavasti 2 nädala pärast kadunud ja minnakse võib-olla automaatsele süsteemile üle. Kas see pole soodsam?
Ainuke miinus on minu arust kassa, mis oma kiirsöögikoha hõnguga ei meenutanud kino ning see oli kuidagi väga pressitud teiste poodide vms vahele.
Aga uhke oli saali poole minna. Seda peab tunnistama.
Nii et enam mul CC Plazasse asja pole. Pandorumi pärast veel lähen, aga muidu, kui valida, siis loomulikult Cinamon.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 12. Oktoober 2009, 15:11

LiveForThis, osta pilet veebist - odavam ja mugavam.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 12. Oktoober 2009, 18:35

eerik kirjutas:LiveForThis, osta pilet veebist - odavam ja mugavam.


Tõsi mis tõsi.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron