Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Aprill 2012, 03:08

Pilt

The Taoist Wizard - 8/10

Vot see on selline veider ja lõbus film, mida oleks ideaalne seltskonnas vaadata. Sisuliin on küllaltki intrigeeriv, et silmad ekraanil hoida, tegevus toimub kahel erineval ajastul ja film töötab nii hästi meelelahutuslikul tasandil. Süžee pakub paar üllatust, dialoogid on nutikad ja üsna tihti leidsin end kõvasti naermast ning action oli üllatavalt hea. Kohati goblinite CGI oli üsna labane, aga teistel juhtudel olid eriefektid väga muljetavaldavad. "OH SNAP" mindblown elemendid olid olemas. Võitlusstseenide koreograafia oli lahe ja hüppamised läbi õhu nööride abil oli tugev noogutus "House of the Flying Daggers"ile. Kaks tundi ja 15 minutit möödusid väga kiiresti.
Tegelased on päris nutikad ja ei jäta külmaks, kui see näitlejannast mõrd välja arvata. Peategelase karakter oli üle kõige - naistemees, teeb igasugu vigurdusi ning mil iganes läks kakluseks, hoolitseb sõrmenipsuga selle eest, et kuskil hakkaks muusika mängima. Mulle aga täiesti meeldis selle maailma võlurite idee, kuidas nende võimed olid ära piiritletud. Üsna põnev oli vaadata, milleks selle maailma võlurid olid võimelised - läbi õhu kaugustesse hüppamine (nöörid), tuule valitsemine, vihma esile kutsumine keset põuda, tulega manipuleerimine, läbi aja ning ruumi hüppamine (nagu see Nightcrawler selles "X-Men 2"s), sealhulgas gravitatsiooni eiramine (mööda seina jooksmine nagu "Matrixis") ning rääkimata kiirest ja osavast võitluskunstist. Aajah, kui võlur oli tänapäeval, siis üsna tihti, kui ta nägi tänaval ahvatlevat reklaami näiteks õlust, veinist või söögist, siis tal piisas ainult käsi pista reklaami sisse kui võisse ja see välja tõmmata ehtsal kujul. Oleks mul ka selline võime... :irw:
Kindlasti soovitan. Omamoodi muhe ja lahe film. Kõige tähtsam - meelelahutuslik.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 19. Aprill 2012, 21:54

Pilt

Detective K: Secret of Virtuous Widow - 7/10

Trailer oli üsna corny ja samas võidust tehtud, aga film sai vaadatud ning oli palju parem elamus. See oli justkui korea versioon Sherlock Holmesist. Peategelasest detektiiv oli ülemeelik, taibukas, nutikas, tormakas ja peitis end maskeeringute taha. Doktor Watsoni asemel oli sidekickiks kohmakas koeravaras. Küllaltki mõnus seiklusfilm, kus on vaja juhtum lahendada. Kaklusstseenid olid usutavad, tagaajamised mööda Joseoni ajastu külalinnasid olid väga põnevad ning kaameratöö üsna meeldiv ja värskendav. Huumor oli kõige parem komponent filmis ja töötas hästi. Muusika oli sealhulgas ka üsna meeldejääv ja energiline. Tekkis huvi OST läbi kuulata. Selle ajastu atmosfääri suudeti väga hästi kujutada.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 21. Aprill 2012, 01:50

Pilt

71: Into the Fire - 8/10

Põhineb tõesti sündinud lool, mil Korea sõja ajal 71 koolipoisist sõdurit kaitsesid oma posti 2500 põhjakorealase vastu tervelt 11 tundi järjest. Artistiliselt oli see silmapaistvalt hästi tehtud, sõjastseenid olid väga võimsad, laastavad, julmad ja mitmel korral nähtu vajutas suu põrandani. Sõjafilmina töötas väga hästi, ning melodraama oli ka täiesti omal kohal - paljud stseenid näitasid, et sõda on laastavalt kurb. Seda õõvastavam oli vaadata, sest filmi keskmes on 71 noort koolipoissi, kes langevad üksteise järel nagu kärbsed. Big Bangi (väga kuulus Lõuna-Korea kpopi bänd) liige T.O.P. teeb peaosas suurepärase rollisoorituse, peategelase arengut on näha tema enda silmis, kui kõrvutada filmi esimesed ja viimased stseenid. Muusika, montaaž ja kaameratöö on tasemel. Filmi lõpus oli erakordselt võimas stseen, mis jääb mulle kindlasti pikaks ajaks meelde. Isegi paar pisarat pigistati välja..
Väga soovitan.

Kõige meeldejäävam tsitaat filmist:
Mother, I killed a North Korean soldier today. I thought the enemy soldiers were monsters with horns. But they cried out for their mothers just like us.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas CM-Girl » 21. Aprill 2012, 12:32

Sabata 9/10 Lee Van Cleef (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas Trash » 22. Aprill 2012, 01:39

Kolme viimast lostinthemisti poolt vaadatud korea filmi olen ka ise näinud. Maitsed on...

The Taoist Wizard 5/10
Detective K 3/10
71 : Into the Fire 4/10

Viimati vaadatud:

Pilt

ja väga hea oli 9/10
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 22. Aprill 2012, 02:21

Tõepoolest, maitsed on üpris erinevad. :irw:

Pilt

Sympathy for Lady Vengeance - 8/10

Nüüdseks on lõpuks kogu Vengeance'i triloogia nähtud. Lady Vengeance intrigeeris mind kraadi võrra rohkem kui Mr Sympathy ja selle puhul ei häirinud ka filmi aeglane tempo. See selleks, Oldboy on minu silmis vaieldamatult mõlemast üle. Kõigi kolme filmi puhul võlus mind väga kinematograafia. Isiklikult see triloogia on selline, mida ma ei soovitaks vaadata filmiõhtutel. Samuti ei tahaks ma väga soovitada seda sõpradele, kes pole suuremad filmisõbrad. Sest ennekõike, Vengeance'i triloogia on pigem kunst kui meelelahutus. Igas kaadris peegeldub ilu.
Lady Vengeance'i viimane kolmandik - vau. Tõesti vau.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Aprill 2012, 23:08

Adiós, Sabata (1971) 6/10 No Lee Van Cleef (N)

Return of Sabata (1971) 8/10 Lee Van Cleef is back (Y)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 24. Aprill 2012, 05:18

Väike paus Lõuna-Korea filmimaastikul ja tegin Jaapani õudusfilmide õhtu.

Pilt

Rinne - 6/10
Õudusfilmina enam-vähem kõlbas. Paar kohta ehmatas küll korralikult ära. Aga tegelastele väga kaasa tunda ei suutnud. Arvasin esimese poole tunni jooksul, et tean, kuidas see kõik lõpeb. Tegelikult oli lõpp hoopis üllatav ja erinev sellest, mida ma ette kujutasin.

Pilt

Retribution - 7/10
Kõigepealt ma tahan öelda seda, et mind on väga lihtne hirmutada üheks korraks, silmapilguks. Surnud tšikk ilmub eikusagilt välja, ehmun ja unustan äsja kogetud hirmu niipea ära. See on üsna tavaline. "Rinne" vaatamisel juhtus niimoodi paar korda ja samuti paljudes teistes õudusfilmides.
Küll aga äsja vaadatud "Retributionis" suudeti minu hirmu hoida üleval mõnda aega, vahepeal koguni paar minutit järjest. See oli vahepeal nii õõvastav, et mul käisid külmavärinad korduvalt läbi. Ma oleks kindlasti Kinder Bueno pudruks pigistanud, kui see oleks mu käes olnud. Kurosawa Kiyoshi käsitlus õudusest on väga paeluv ja ta tunneb seda asja. Vaadake kas või "Kairot." Peab olema kogenud, et hirm püsiks üleval ka pärast jump scare'i, mitte ei libise sõrmede vahelt läbi nagu liiv. Samalt lavastajalt on nähtud "Kairo" ja "Bright Future." Tema käekirja on selgelt ära tunda juba. Aga "Retributioni" lõpp jäi küllaltki lahtiseks ja segaseks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 24. Aprill 2012, 09:53

LiveForThis kirjutas:
lostinthemist kirjutas:Windstruck - 8/10


Teatud mõttes on "Windstruck" eelugu/prequel 2001. aasta L-Korea hitile "My Sassy Girl"(see on Wikipedia link ja ei soovita sul esimest lõigust kaugemale lugeda, sest rikub muidu elamuse ära). Mõlemal filmil on sama režissöör ja sama naispeaosatäitja. "Windstrucki" ei ole ise veel näinud, aga "My Sassy Girl" on vaatamata hype`ile küllaltki kobe tükk melodramaatilist komöödiat.


Pilt

My Sassy Girl - 8,5/10

Möödus pisut vähem kui kaks nädalat, aga sai vaadatud ka "My Sassy Girl." Kui tuua nüüd võrdlus prequeliga, siis.. ma ei teagi. Selles mõttes, et "Windstruck" oli väga mitmekülgne - seal oli romantikat, draamat, märulit ja fantaasiat. Selline kooslus ei pea paljude filmide puhul vett ja on suur oht laiali valguda, kuid "Windstrucki" puhul see töötas hästi. Kõik oli omavahel tasakaalus. See-eest "My Sassy Girl" teab, mis ta on - romantiline komöödia, ja selle piires ta püsibki. Ja üks asi veel - "Windstruckis" oli kaameratöö andekamalt ja meeldejäävamalt lahendatud. Ja taaskord, ma ei mäleta, millal ma nii palju naersin filmi vaatamise ajal. "Windstruck" oli ka üsna naljakas, aga "My Sassy Girl" oli tõesti.. nutikama huumoriga.

Selle tüdruku karakter on ikka tõsiselt äge. Juba "Windstruckis" võlus ta mind täiega, aga siin filmis ma armusin temasse lõplikult ära. Sa vaatad teda, kuulad, mida ta ütleb ja saad aru, et ta on nii nunnu.... omas võtmes muidugi, vaatamata sellele, et ta on hästi ebaviisakas, isekas, ähvardab lõputult ja peksab aeg-ajalt. Kuid see ongi tüdruku šarm - teda ei saa lihtsalt mitte armastada.

Ja kõige tipuks - film põhineb täiesti reaalsetel sündmustel, mis teeb asja ägedaks. Uurisin pisut filmi kohta ja leidsin IMDB foorumist selle (lingis on suht spoilerid filmile, olge valmis, kui pole filmi näinud.) Seal on allikas ka koreakeelsele blogile. Nüüd on seda enam motivatsiooni korea keelt õppida, et ma päriselt saaksin aru sellest jutust. :3 Pärast filmi vaatamist hakkas mul teatud mõttes isegi kahju... vaene noormees, et elas seda kõike päriselt läbi. :irw:

Absoluutselt armas film. Vastandid tõmbuvad. Meespeategelase näitleja hakkab vaikselt kujunema ka üheks mu lemmikuks, tema roll "Hello Ghostis" oli fantastiline. Ja tüdruku näitleja kui ka rolli karakter oli adorable. Pärast filmi lõppu oli tõeliselt rõõmus tuju nagu pärast "Castaway on the Moon"i vaatamist. Võib-olla aitas mu happy-go-lucky tujule kaasa ka selle loo kuulamine, mis pole filmiga mitte mingit pidi seotud, aga sobib suurepäraselt filmi lõppeva meeleoluga.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas lostinthemist » 26. Aprill 2012, 00:56

Pilt

Hindsight - 6/10

Erru läinud gängsterbossil on plaanis asutada oma restoran ja uue alguse nimel hakkab ta kokandust õppima, kus ta tutvub salapärase tüdrukuga. Tüdruk on aga palgatud tapma teda, sest teised kõrgemad juhid maffias soovivad mehest lahti saada, sest ta teab liiga palju ja on maffia jaoks potentsiaalne turvarisk.

Selles filmis on head näitlejad, hea muusika, korralikud võitlusstseenid (mida oli reaalselt üsna vähe) ja visuaalselt oli väga ilus. Värvitoonid olid väga mõnusad ja päikeselised. Aga... see on taas lihtsalt üks keskmine gängsterifilm, kus ei pakuta mitte midagi uut ja aeglane tempo töötas selle kahjuks. Teostuselt on üpris hea, aga sisu jäi nii nõrgaks. Isegi Song Kang-Ho ei suutnud filmi päästa. Ja Shin Se-Kyung ka mitte, kes on jalustrabavalt ilus näitleja ja ma ilastasin kogu aeg vikerkaari, kui ta ekraanil oli. Romantika kahe peategelase vahel polnud samuti usutav. Ma sain aga tõsiselt palju avastamisrõõmu, kui peategelased läksid kinno vaatama filmi, mida ma olen juba kaks korda näinud ja pean isiklikult ka üheks eelmise aasta parimaks Lõuna-Korea filmiks. ^^

Pilt

World of Silence - 7/10

Kuulsal fotograafil palutakse enda tiiva alla võtta väike tüdruk nimega Su Yeon, kes on tehniliselt orb - isa hukkus aastad tagasi autoavariis ja ema on sellest ajast saadik koomas. Samal ajal leitakse üksteise järel kolm surnud tüdrukut, mis on tõenäosusega sarimõrvari töö. Neil kõigil oli üks ühine omadus - nad on pärit samast orbudekodust. Üsna pea selgub, et Su Yeon on tulnud samast lastekodust ja võib olla tõenäoliselt sarimõrvari järgmine sihtmärk.

Siin oli midagi juba algusest peale väga lummavat. Kulges meeldivalt ja ja filmi areng oli väga kena, et ma tahtsin näha, kuidas see kõik lõpeb. Stseenid fotograafi ja tüdruku vahel olid armsad, kuigi neid oli vähe, ning nende vahel tekkivat sidet oli sama mõnus näha nagu filmis "Man on Fire." Tegelased olid huvitavad ja näitlejatööd soliidsed. Sisu on samuti lahe. Filmi lõpus avaldatakse üks väike saladus, mis pole sisu osas küll teab-mis-nüüd kui suur twist, aga paneb kogu filmi järgmisel korral hoopis teistsuguse pilguga vaatama.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas Defexer » 28. Aprill 2012, 23:51

Pilt

Kunagi sai siis trailerit vaadatud ning nüüd mõnda aega tagasi tuli ka film dvdna välja. Igaljuhul lootsin paremat, kuna trailer oli tõesti huvitav kuid kuid, trailerisse olidki pandud filmi põnevamad kohad ainult. Halle Berry on ka üldjuhul ikka meeldinud kuid siin filmis oli ta ikka vastukarva, just selle rolliga arvatavasti. Filmi esimesed 30 minuti jooksul oli ka soundtrackid üldiselt veidralt pandud ja hakkas kohe häirima. Samas huvitav oli jälgida haisid ja veealust maailma kuigi filmis mingisuguseid kannapöördeid ei toimunud, mis pinget juurde lisaks.
4/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas brixxx » 10. Mai 2012, 12:54

Eile vaatasin Liam Neesoniga peaosas filmi ''Under Suspecion'' (1991), film meenutas filmi ''The Fugitive'' (1993), kuigi ''Under Suspecion'' oli karim karistus ja napim pääsemine süüdi mõistmisest.

Film oli ausalt öeldes igav, hindeks annan 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas CM-Girl » 24. Mai 2012, 16:51

Bad Ass (2012) Liiga vähe Perlmani (N) 6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas Pixie » 12. Juuni 2012, 00:35

Pilt

:irw: Paras sasipundar ja täis randoomseid digi-muutumisi. Sari ikka parem.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Viimane film, mida vaatasite! (mis pole FV andmebaasis)

PostitusPostitas CM-Girl » 17. Juuni 2012, 07:26

Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline