Filme tuleb vaadata kinos!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Juuni 2009, 18:34

Adveńtureland tundub maru lahe olevat :P

Aga eks vaatag Transformerid siiski esimesena ära. Juuli alguses vist ongi minek. Mul võiks rahapuu aias olla :?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 29. Juuni 2009, 18:36

Kas Eestis on ka selline võimalus, et kui film üldsegi ei meeldi ja poole seansi pealt saalist lahkud saad kassast raha tagasi nõuda?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Jolt » 29. Juuni 2009, 18:40

Ei ole kuulnud, et oleks ja kahtlen.

Ühel filmil, mida vaatamas käisin, oli heliga mingi ületamatu probleem ja peale 5 min kõrvakile peenestamist pakuti kaht võimalust: kas mingi teine film, samal päeval või sama film, teisel päeval. Mõned küsisid, et kas saaks raha tagasi ja keelduti, viisakalt.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 29. Juuni 2009, 18:42

eerik kirjutas:Kas Eestis on ka selline võimalus, et kui film üldsegi ei meeldi ja poole seansi pealt saalist lahkud saad kassast raha tagasi nõuda?

Võin pea panti panna, et pole võimalik. Võib-olla kui hästi räägid siis 5-10 min? Pool seanssi ikka juba palju.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 29. Juuni 2009, 18:42

eerik kirjutas:Kas Eestis on ka selline võimalus, et kui film üldsegi ei meeldi ja poole seansi pealt saalist lahkud saad kassast raha tagasi nõuda?


Kas viimatine kogemus oli siis nii hull? ;-)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 29. Juuni 2009, 19:00

Ei, lihtsalt tunnen huvi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 29. Juuni 2009, 19:10

Pilt

Olgu neetud need, kes homme mu kinoelamuse ära rikuvad! 8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Six-Fo » 29. Juuni 2009, 19:23

Ise enam ei käi kinos, siin kaotati kohalik kino ära mõni aeg tagasi. Enne seda ei tegelenud peaaegu üldse piraatlusega. Ei hakka nagu teise linna filmi pärast sõitma ja kui on film mida tahaks nii ruttu kui võimalik vaadata siis piraatlus on tore asi :pööritus: .
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas Soprano » 29. Juuni 2009, 19:39

Mida arvate kinos plaksutamisest?
Kogesin seda viimati Transformers 2 ajal. Täiesti kohatu. Saan aru, kui on tegu nt. PÖFFi linastusega ja filmitegijad on ise saalis, aga lihtsalt niisama pöördesse minna ühe blockbusteri peale... Milleks? Kellele?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Luc » 29. Juuni 2009, 19:58

Pole õnneks ise kogenud, aga ei arva sellest kah midagi. Ega see mingi teater pole. Film on film. :pööritus:
Kasutaja avatar
Luc
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 272
Liitunud: 08. September 2008, 18:53

PostitusPostitas Ralf » 29. Juuni 2009, 20:07

Milles probla? Mulle küll meeldib kui filmi lõppedes aplaus vallandub ja olen seda isegi alustanud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 29. Juuni 2009, 20:15

LOTR 3-e lõppedes oli aplaus nii tugev, et ei tahtnudki ära lõppeda. Pärast nii eepilist ja pikka filmi plaksutasid kindlasti paljud seal filmi headuse pärast ja kindlasti olid ka need, kes olid tänulikud, et see lõpuks läbi sai. Mäletan, et pidin enne püstitõusmist jalaharjutusi tegema, sest üllataval kombel oli 3 ja poole tunni pikkune istumine jalad tuimaks löönud, aga jah aplaus oli väärt filmile vähemalt.

Muidu pole nagu plaksutamist täheldanud. 300 lõpus vist oli ka väiksemat sorti aplaus. Sellega meenub ka see, et film pandi ligi 5-6 minutit varem kinni või isegi rohkem. Vaatasin üllatunud pilguga ringi, aga kuna rahvas juba saalist välja valgus, siis hakkasin ka ennast liigutama. Siis aga keegi ärkas lõpuks ja suutis need viimased minutid ikka ekraanile manada. Esimese rea juures seistes oli päris huvitav filmi jälgida, sest ma polnud varem nii lähedal ekraanile olles kinos filmi vaadanud.

On olnud ka olukordi filmi lõputiitrite ilmumisel kui mõni üksik inimene plaksutama hakkas, aga kuna kleegi teine tema eufooriahooga kaasa ei läinud, siis vaibus plaksutus sama kiiresti kui algas.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pikku My » 29. Juuni 2009, 20:31

Pole kinos plaksutamise vastu midagi, aga olen ise seda kogenud vaid eelmisel suvel kui TDK vaatamas käisin. Plaksutasin ise ka kaasa :))
Kasutaja avatar
Pikku My
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 99
Liitunud: 04. Aprill 2009, 19:00

PostitusPostitas KiiZ » 29. Juuni 2009, 22:51

Selline punnitatud plaksutamine ei meeldi, kui aga on siiras heameel ja film tõesti väga kõva oli, siis pole väikse aplausi vastu midagi.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Defexer » 30. Juuni 2009, 01:05

Kahjuks ise ei külasta üldse eriti kino va siis, kui mingi pundiga minek, mingi kümnekesi võinii. Esiteks mulle ei meeldi need toolid seal, alati poole filmipeal hakkan kella vaatama ja ootan, millal film läbi saab. Ma ei osta filme dvd-na ka, kuna selleeest ostan midagi muud. Ise tõmban filme, kuna miks osta kui saab ka tasuta.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist