Filmipläma!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 20. Veebruar 2008, 17:38

Forza kirjutas:Ma põhimõtteliselt ei vasta sellisele küsimusele, either way hakatakse mind ründama...

Haha.. :)) See kõlas nii lahedalt, minu pani küll muigama.. :)
Agajah, tegelt nõustun.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas LauraOlen » 26. Veebruar 2008, 02:35

Mis te arvate, tõmbaks filmi ''I, Robot'' ?
Tundub tõsiselt hea film (mulje hea), ning muidu ka. Vaatasin muljeid ka ja üpriski kiidetud film. Kindlasti on parajalt ulmet (mis mulle meeldib) ja tundub ikka väga hea.
Will Smith on ka vaid plussiks.
Soovitaksite? :))
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Soprano » 26. Veebruar 2008, 16:10

LauraOlen kirjutas:Mis te arvate, tõmbaks filmi ''I, Robot'' ?
Tundub tõsiselt hea film (mulje hea), ning muidu ka. Vaatasin muljeid ka ja üpriski kiidetud film. Kindlasti on parajalt ulmet (mis mulle meeldib) ja tundub ikka väga hea.
Will Smith on ka vaid plussiks.
Soovitaksite? :))

Tõmba tõmba!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LauraOlen » 26. Veebruar 2008, 17:24

Soprano kirjutas:
LauraOlen kirjutas:Mis te arvate, tõmbaks filmi ''I, Robot'' ?
Tundub tõsiselt hea film (mulje hea), ning muidu ka. Vaatasin muljeid ka ja üpriski kiidetud film. Kindlasti on parajalt ulmet (mis mulle meeldib) ja tundub ikka väga hea.
Will Smith on ka vaid plussiks.
Soovitaksite? :))

Tõmba tõmba!

Okei, eks ma siis lähiajal kindlasti tõmban. :))

Siis ma tahaks ühte asja veel küsida, ning ma arvan et see on parim koht siin selleks, kuigi et see pole film, aga kindlasti teatakse siin foorumis rohkem vastust.

Et kas seriaalile Rooma ei tehta kolmandat hooaega sellepärast, et see võtteplats või see koht neil suvel ära põles? Hullult huvitaks et kas sellepärast lõpetatigi ära... :pööritus:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. Veebruar 2008, 20:48

LauraOlen kirjutas:Et kas seriaalile Rooma ei tehta kolmandat hooaega sellepärast, et see võtteplats või see koht neil suvel ära põles? Hullult huvitaks et kas sellepärast lõpetatigi ära... :pööritus:

Sarjale "Rooma" ei tehta kolmandat hooaega, kuna selle tootmine on liiga kallis. Võtteplatsi põlenguga pole see seotud.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Forzelius » 28. Veebruar 2008, 18:37

Täna ostsin Rambole 14:30 ja Darjeeling Limited 16.20 050308 piletid
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LauraOlen » 04. Märts 2008, 01:48

Äkki keegi hea inimene seletaks ära mulle selle tegelase loo :D :
Pilt
Nimelt tahaks meeletult spiderman'i kolmandat osa vaadata, aga lihtsalt tahaks tutvuda nende nn. pahadega.
Üldiselt sellest teooriast saan aru, et seal on mingi bad spiderman jne, aga just täpsemalt. :D

See suu on suht scary, samas see uus must imago on kena. Neljas film tehakse vist ka, ta (Venom) on selles filmis ka kindlasti?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Priit » 05. Märts 2008, 17:08

Arvestades kui hiiglaslik Spidermani universum on, on raske kindlat taustalugu anda. Tegelikult on see Venom lihtsalt miskine tulnukast eluvorm, selline "lima" moodi asjavärk, mis võtab inimese keha üle, olles sümbiont. Ma ei tea kuidas filmiga lugu on, kuid see Venom peaks olema vist Peteri sõber, Eddie vms. See sümbiont muudab inimese ka agressiivsemaks.

Ehk mõni teadjam seletab lähemalt, minu teadmised piirduvad lapsepõlve, animeeritud seriaaliga ja viimasel ajal loen digitaalsel kujul kui ka paberkujul koomikseid (digitaalselt loen 60ndate omi, paberkujul neid mis parajasti Eestis kioskites vedelevad). Muidugi loen ma suhteliselt harva ning kui kunagi mõtlesin, et suudan need 450 koomiksi osa ära lugeda, siis nüüd pean seda võimatuks (ma ei kaasa siia Ultimate Spidermani jms, kuigi viimane on päris vahva, vähemalt samanimeline mäng oli). Mudu ainus koomiks, mida viitsin üldse lugeda (no va Miki Hiir, mis pigem traditsioon kui puhas huvi).
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2008, 00:02

Käisin täna siis nelja filmi vaatamas.

No Country For Old Men - 11:50
Rambo - 14:30
Darjeeling Limited - 16:40
Cloverfield - 21:15

Lahe päev oli. Tasuta nänni sai ja kelle 2:15 alates olid kõik seansid päeva lõpuni CC Plazas välja müüdud...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Lowra » 06. Märts 2008, 00:07

Kinost tasuta nänni ,mis on kino tasuta nänn :D see võib huvitav olla
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Shotgun » 06. Märts 2008, 01:51

Lowra kirjutas:Kinost tasuta nänni ,mis on kino tasuta nänn :D see võib huvitav olla


Mina nägin seal tasuta pakutavaid komme, kommipakke ja jooke. 2 Dumlet võtsin ja ühe joogi ka (mingi Cappy mahl), rohkem ma ei tea, võib-olla sai miskit veel.
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 06. Märts 2008, 10:55

Piima ja piimakõrsi sai ka...

Lahe oli ka see, et kell 14:00 olid absoluutselt kõik piletid välja müüdud sellele päevale.
Kõva käive nad said igatahes...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kidd » 06. Märts 2008, 12:35

Forza kirjutas:Lahe oli ka see, et kell 14:00 olid absoluutselt kõik piletid välja müüdud sellele päevale.
Kõva käive nad said igatahes...


Kui arvestame, et ainuüksi CC Plaza kinos peaks olema u 2000 kohta ja pilet 15 kr so. 30000 kr, lisaks on seansid terve päev, kui film kestab keskmiselt 2h siis jõuab publik vahetuda u 5 korda (5*30000=150000 kr). Kui veel lisada sinna popcorn jms kraam, siis on käive päris ok. :)) :))
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas LauraOlen » 06. Märts 2008, 14:38

Priit kirjutas:Arvestades kui hiiglaslik Spidermani universum on, on raske kindlat taustalugu anda. Tegelikult on see Venom lihtsalt miskine tulnukast eluvorm, selline "lima" moodi asjavärk, mis võtab inimese keha üle, olles sümbiont. Ma ei tea kuidas filmiga lugu on, kuid see Venom peaks olema vist Peteri sõber, Eddie vms. See sümbiont muudab inimese ka agressiivsemaks.

Ehk mõni teadjam seletab lähemalt, minu teadmised piirduvad lapsepõlve, animeeritud seriaaliga ja viimasel ajal loen digitaalsel kujul kui ka paberkujul koomikseid (digitaalselt loen 60ndate omi, paberkujul neid mis parajasti Eestis kioskites vedelevad). Muidugi loen ma suhteliselt harva ning kui kunagi mõtlesin, et suudan need 450 koomiksi osa ära lugeda, siis nüüd pean seda võimatuks (ma ei kaasa siia Ultimate Spidermani jms, kuigi viimane on päris vahva, vähemalt samanimeline mäng oli). Mudu ainus koomiks, mida viitsin üldse lugeda (no va Miki Hiir, mis pigem traditsioon kui puhas huvi).
'

Aitäh! Sain ka natuke targemaks (;
Lugesin ise ka varem miki hiirt, nüüd enam ei viitsi.
Aga ma küsiks veel seda, et kas filmis on see Venom väga õudne? Vahepeal oli seal selline koht, kus see.. Peter kiskus ta vist ära (?), see koht tundub just suht õudne.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Shotgun » 06. Märts 2008, 15:30

Filmis Venom ja Spider-man sõbrad ei ole. Kuna Peteril esineb iga kandi pealt mingeid muresid ka tavaelus, siis ei võitle ta alguses Venomile vastu, vaid tunneb temast head rahuldust midagi kurja korda saata. Pärast muidugi asjalood muutuvad ja ta asub ta vastu võitlema, eelkõige siis iseenda vastu ka, kuna kes siis suudaks Venomile ei öelda :)
A mis multikasse puutub, siis nii ammu sai vaadatud, mitte ei mäleta. Seal nad võisid ehk sõbrad olla :D
A ja see ka et, Spider-man 3 praegu kõige rohkem meeltmööda (mulle vähemasti)..
Kasutaja avatar
Shotgun
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 376
Liitunud: 03. Detsember 2007, 02:59
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron