Solaris Kino / Cinamon

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 23. Jaanuar 2010, 21:21

Piletihinnad on enam-vähem samad, toolide mugavus sõltub ilmselt inimesest, aga millega sa ekraani suurust võrdled?

Cinamoni pluss on siiski heli- ja piltikvaliteet ning mina olen selle nimel nõus 5 krooni rohkem maksma.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 23. Jaanuar 2010, 21:30

Cinamoni suurim eelis on kindlasti parem heli ja toolid on minu arust just mugavamad, kui Plazas.
Kurb on aga see, et Cinamon ei näita midagi muud, vaid täpselt samu filme. "Shrink" ja "Püha Tõnu" olid küll head erandid, aga tahaks veel teisi filme, mida Plaza pakub.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. Jaanuar 2010, 21:32

Cinamonis peab pileti ju veebist ostma, et 55 krooniga kätte saaks :?. Samas peab tegu olema ka tööpäevaga ja enne kella viite. Ja üldiselt (vähemalt mina) ei käi ka väga tihti üksi kinos, st kaotus on rohkem kui 5 kr. Aga Eerik on juba ammu selgeks teinud, et tema on CC Plaza vastane ;-).

P.S - Pildikvaliteedi hindamine tundub visuaalselt lihtsam olema kui ekraani suuruse hindamine :o.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas eerik » 23. Jaanuar 2010, 21:50

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Ja üldiselt (vähemalt mina) ei käi ka väga tihti üksi kinos, st kaotus on rohkem kui 5 kr.

Neljakesi minnes on pilet ükskõik mis päeval ja mis kellaajal 50.- krooni nägu (3D filmid 75.-).
P.S - Pildikvaliteedi hindamine tundub visuaalselt lihtsam olema kui ekraani suuruse hindamine :o.

Jah, nii see ongi. Mille järgi hinnata, kui suur peab üks kinoekraan olema? Kidd käis Cinamoni väikseimas 84-kohalises saalis, Plaza väikseim saal on 112-kohaline, nende ekraanide suuruste võrdlemine on mõttetu.
Kurb on aga see, et Cinamon ei näita midagi muud, vaid täpselt samu filme. "Shrink" ja "Püha Tõnu" olid küll head erandid, aga tahaks veel teisi filme, mida Plaza pakub.

Kino saab näidata vaid seda, mida levifirmad pakuvad. Veebruaris tuleb näiteks Jarmuschi "Limits of Control", mis ei paista Plaza kavas olevat.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. Jaanuar 2010, 22:00

eerik kirjutas:Neljakesi minnes on pilet ükskõik mis päeval ja mis kellaajal 50.- krooni nägu (3D filmid 75.-).

Mhmh ja kolmekümnekesi minnes saab Plazas ka kindlasti soodust. Samas ühest äärmusest teise liikumine ei anna midagi. Kes käib iga kord neljakesi, kes mitte ...

Kui saalide ja ekraanide võrdlemine ei anna midagi, siis miks peaks ka toolide ja heli võrdlemine midagi andma :)).
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas eerik » 23. Jaanuar 2010, 22:23

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Kui saalide ja ekraanide võrdlemine ei anna midagi, siis miks peaks ka toolide ja heli võrdlemine midagi andma :)).

Millest sa nüüd aru ei saanud? Plaza väikseim saal on suurem Cinamoni väikseim saal ja on loogiline, et suuremas saalis on ka suurem ekraan.

84-kohalise saali ekraani ja 112-kohalise saali ekraani suuruse võrdlemine on mõttetu. Sama hästi võib võrrelda ka Cinamoni suurima saali ekraani Plaza väikseima saali ekraaniga ning jõuda järeldusele, et Plaza ekraani on kordades väiksemad.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 23. Jaanuar 2010, 22:38

Ma sain kõigest aru: ei esitanud selle kohta ka ühtegi küsimust. Samuti ei võrdle ma suure ja väikse saali ekraane, ka kohtade arvu mitte. Kõik need numbrid ja suurused tõid sisse sina.

Samas, iga pileti pealt raha kaotamine häirib mind küll. Ja seda ka juhul, kui ma Cinamoni pileti enne juba netis ära peaksin ostma.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Kickflick » 23. Jaanuar 2010, 22:39

eerik, sa millegagi rahul ka kunagi oled või?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 23. Jaanuar 2010, 22:40

Kickflick kirjutas:eerik, sa kunagi millegagi rahul ka kunagi oled või?

Umm... millega ma praegu rahul ei ole?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Kidd » 23. Jaanuar 2010, 22:41

Nojah, ekraani võrdlemine võib olla ei ole tõesti kohane, aga point on selles, et saal oli nii väike ja tunne oli nagu vaataks suurt telekat, mitte et oleks kinno tulnud.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Kickflick » 23. Jaanuar 2010, 22:46

No sa vingud Cinamoni kallal ja ma olen nõus sinu jutuga, mis seal valesti on, aga samas CC Plaza, mis küll pole perfektne, kuid on kõvasti üle Cinamonist, tahad sa üldse ahju lükata. Küsiks sult, et kuidas sa üldse filme nautida saad, kui sa iga pisivea kallal vingud?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 23. Jaanuar 2010, 22:58

Tõesti ma ei saa praegu aru, millest sa räägid, Kickflick. Mille kallal ma praegu vingusin?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Defka » 24. Jaanuar 2010, 02:19

6nda ja 7nda saali scope maskid on tõesti väiksed(eeldan, et kidd käis Päevamurdjaid vaatamas), aga kuna saal laiuselt väike, ei anna ka suuremaks tõmmata. 5ndas, mis on pmst sama väike on aga jube suur flat mask minu arust :). Maitse asi.

Aga eks jah, suured filmid tuleks suurtes saalides ära vaadata. 1,2,3,4 saal ei tohiks kindlasti kodukino tunnet tekitada.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas JazZ- » 17. Veebruar 2010, 22:18

Jeptiduu, sai ka esimest korda Solarise Cinamon'is käidud ja elamused on -wait for it- võimsad! Nimelt umbes viis minutit enne filmi lõppu helises läbilõikavalt mingi kell. Esimene mõte oli, et nice, päris hea lõpp filmile, (milleks oli "Avatar")- terve Pandora maailm oli lihtsalt mingi tüübi unenägu, (mis oli, btw, täpselt selline asi, mida mu kuuenda klassi eesti keele õpetaja sundis jutu lõppu kirjutama, kui see reaalsuse piiridest väga välja läks). Anyways, kuna aga samal hetkel ka film ekraanilt ära kadus ja tuled põlema läksid, siis sain aru, et vist ei olnud see helin ikkagi filmiosa. Kõige naljakam oli see, et kuigi selleks ajaks oli see juba suhteliselt obvioosne, et tegu on häirekellaga, ei liigutanud keegi saalisviibijatest varvastki. Kõik olid nagu "Wat, võiks filmi edasi näidata." Vist kunagi näidati ka, aga pärast seda, kui terve Solarise keskus oli peaaegu evakueeritud ja inimesed kinosaalist välja aetud. Ja nii ma ei saanudki "Operatsioon kino" tõttu teada, kuidas "Avatar" lõppes. :(
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Defka » 22. Veebruar 2010, 11:36

JazZ- kirjutas:Ja nii ma ei saanudki "Operatsioon kino" tõttu teada, kuidas "Avatar" lõppes. :(
Oled vahepeal oma tasutapileti välja võtnud ja lõpuni vaadanud?
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist