Filmisoovitused

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 14. September 2009, 00:37

rauls kirjutas:Täna TV3-s kell 21:30 "Gladiator". Pärast selle lõppu kell 00:30 "Monty Python's The Meaning of Life"!


ma armastan "Gladiator"'it..peaaegu iga kord lõpeb selle filmi vaatamine märja silmaga.. :'(
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas IlseV » 08. Oktoober 2009, 13:37

Vist on kõige õigem see küsimus siia postitada, sest uut teemat konstrueerida ei näinud mõtet.

Niisiis, ühe pisiprojekti jaoks oleks vaja valida film, mida suudaks vaadata ~15 liikmeline seltskond, kes tüübilt väga erinevad, aga saaksid sellest ka mingigi elamuse + pikkuseks oleks soovituslik jääda ~100 minuti piiridesse, kuigi välistatud pole ka kauemkestvad variandid + keel peaks olema good ol' English. Endal on küll paar mõtet, aga filmikogemus on lihtsalt niivõrd väike, et sobivad variandid ei tule kas lihtsalt meelde, või ei ole nende olemasolust aimugi.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 08. Oktoober 2009, 13:59

IlseV kirjutas:Vist on kõige õigem see küsimus siia postitada, sest uut teemat konstrueerida ei näinud mõtet.

Niisiis, ühe pisiprojekti jaoks oleks vaja valida film, mida suudaks vaadata ~15 liikmeline seltskond, kes tüübilt väga erinevad, aga saaksid sellest ka mingigi elamuse + pikkuseks oleks soovituslik jääda ~100 minuti piiridesse, kuigi välistatud pole ka kauemkestvad variandid + keel peaks olema good ol' English. Endal on küll paar mõtet, aga filmikogemus on lihtsalt niivõrd väike, et sobivad variandid ei tule kas lihtsalt meelde, või ei ole nende olemasolust aimugi.

Huvitav probleemike. 12 Angry Men oleks sobilik sellele seltskonnale, pärast vaidlevad, kui erinev arvamus kõigil filmist on vms. :P
Aga midagi IMDb top 250 hulgast? Pulp Fiction't, Fight Club'i jms. on vist paljud juba näinud... Mõni komöödia hoopis? Monty Python'i mõni film?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas IlseV » 09. Oktoober 2009, 16:29

Aitäh, et keegi ka vastata viitsis.
Monty Pythonit võiks isegi uurida ja see ideena ka välja käia, teiste variantide sobivusest vist juba mIRC'is midagi mainisin.
Täna mõtlesin ise veel Into The Wildi peale, mida oleks tore uuesti üle vaadata.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Jolt » 09. Oktoober 2009, 16:44

Oled kindel, et kogu 15-liikmeline seltskond on võrdväärselt huvitatud filmi jälgimisest? Minul enda sõpruskonnas tekivad ka kordi väiksema rahvahulgaga kohati probleemid. Piisab paarist jobust ja need ei lase mitte kellelgi teisel filme süveneda. Võibolla ma ise vaatan veidi liiga keskendunult. Ma üleüldiselt proovin vältida kõvahäälset kommenteerimistki.

Aga sul peavad ikka väga ülirahulikud sõbrad olema, kui Into the Wild on ka variandiks. Suht aeglase tempoga film, mis pealegi eeldab pidevat jälgimist.

Monty Python on minu arvates kind of tricky... iseendal on kogemused The Meaning of Life'ga. Ühele sõbrale oli see täpselt sama huvitav, kui vaadata värvi kuivamas. Seetõttu muutus ta suht ärritatuks ning ta kommenteeris kõige absurdsust (what's kind of the point). Rahunes maha vaid hetkeks, kui rindasid näidati.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas IlseV » 09. Oktoober 2009, 17:08

Whoahoo, kisub veidi küll OT'ks, aga siiski.

Ei, tegemist pole otseselt viieteistkümne sõbra koosviibimisega ja pigem jääb esmatähtsaks siiski filmivalik, mis jah, olen kindel, mitte ühelgi juhul ei saa kõigile meeldima.

Into The Wild sattus valikvõimaluste sekka rohkem subjektiivse arvamuse peale.

Ses suhtes olen siiski peaaegu kindel, et teistega arvestada osatakse ning film vaikselt lõpuni ka vaadatakse.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 09. Oktoober 2009, 18:17

Ma vaatasin Into the Wild'i esimesel korral sõbraga, kuid ei kujuta kuidagi ette 15-si seda vaatamas. Kui see ongi filmiõhtu vms siis muidugi go for it! Samas kuskil korteris koosviibimisel oleks mõeldamatu selline film, inimesed siiberdavad ja räägivad...

The Meaning of Life algus "piraatidega" pole mulle kunagi meeldinud. Pärast seda läheb lõbusamaks. Ma ise mõtlesin Holy Grail peale muidu rohkem.
Igatahes ma valiksin kindlasti mõne komöödia. Universaalne.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Garli » 11. Oktoober 2009, 20:56

Täna Desperado @ kanal2 ja homme No Country For Old Men @ tv3
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas rauls » 08. November 2009, 02:02

8. novembril ehk sel pühapäeval ehk täna Kanal 2-st kell 21:05 võib vaadata sellist filmi nagu "Burn After Reading". Parim 2008. aasta komöödia, mida minu silmad on näinud.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2009, 02:28

Uskumatu, et nii ruttu juba. Väga kõva!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 08. November 2009, 03:25

"Primal Fear" hakkab varsti Kanal2 pealt. Praegu jookseb "Kiss the Girls", üks suhteliselt hea sarimõrtsukafilm Morgan Freemaniga. Esimest pole näinud, hea meelega vaataks. Teen kohvi.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 08. November 2009, 03:37

haha, no more Forzaland, jah.
Aga Primal Fear on ülikõva. Vaata kindlalt!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 08. November 2009, 23:07

Mõtlesin ka "Burn After Readingut" uuesti vaadata, aga kuna pool filmist on jälle ära lõigatud siis jääb ära!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 09. November 2009, 23:47

Homme 10. novembril tuleb ETV-st "4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva" algusega 22:10. Kolmapäeval võib seda ka ETV2-st vaadata kell 22:35. Euroopa Filmiakadeemia valis tolle linateose 2007. aasta parimaks. Minu arust on tegu hea filmiga: 8,5/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Gang-pae » 15. November 2009, 13:16

17. novembril (teisipäev) ETV pealt Secret Sunshine.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist