Filmipläma!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 05. Jaanuar 2008, 16:04

Ma vaatan veel seda kas ma lähen seda vaatama, aga võibolla kui see jõuab kosmosesse, siis pole seda muret, et raha läheb raisku kui ma pool filmist silmi kinno hoian... :D Sest et coca-cola plazas on on see palju kallim + popcorn ja jook.
Kuid tahtmine seda näha on suur.
Nüüd ma jälle juurdlen selle üle, et kas minna vaatama ''Ma olen legend'', just seepärast et see pidi olema väga hea film, ning story on ka päris põnev. Samas kui ma siiski otsustan mitte seda vaatama minna, siis oleks selles süüdi pigem zombid.
Kumb neist õudsam on? A versus P või ''I am legend'' ? Ja kumb parem on teie arust? :)

hau: igas filmis on sisu.. :pööritus:
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas silx » 08. Jaanuar 2008, 21:00

1.ei tea kumb on õudsam(millegi pärast arvan et õudsam on i am legend)
2.ei tea kumb on parem(arvan et i am legend)
3.läheks vaatama i am legendi

pole küll kumbagi näind aga arvan niimoodi. :))
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 09. Jaanuar 2008, 01:14

LauraOlen kirjutas:Ma vaatan veel seda kas ma lähen seda vaatama, aga võibolla kui see jõuab kosmosesse, siis pole seda muret, et raha läheb raisku kui ma pool filmist silmi kinno hoian... :D Sest et coca-cola plazas on on see palju kallim + popcorn ja jook.
Kuid tahtmine seda näha on suur.
Nüüd ma jälle juurdlen selle üle, et kas minna vaatama ''Ma olen legend'', just seepärast et see pidi olema väga hea film, ning story on ka päris põnev. Samas kui ma siiski otsustan mitte seda vaatama minna, siis oleks selles süüdi pigem zombid.
Kumb neist õudsam on? A versus P või ''I am legend'' ? Ja kumb parem on teie arust? :)

hau: igas filmis on sisu.. :pööritus:

Ei ole igas filmis sisu, vähemalt minu jaoks. Vaata "Coffee and Cigarettes"-i näiteks. :)

Muidu "I Am Legend" oli vast pisut õudsem kui "AVPR", ja ka kõvasti parem. Sul soovitaks kindlasti IAL'i vaadata.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 20. Jaanuar 2008, 03:47

hau kirjutas:The Happening ehk M. Night Shyamalani järgmine film.
Lugesin scripti läbi. Lühikese lausega: film räägib perest kes põgeneb looduskatastroofi eest. Pikema lausega: pere põgeneb looduskatastroofi eest mis kujutab endast kõiki rohelisi taimi mis eritavad järsku mingisugust närvimürki, mis mõjub ainult inimestele ja tuul kannab seda laiali ning seda sissehingates lõpptulemusena inimene tapab ennast.
Miks puud tapavad? Ülerahvastatus.
Igatahes tegelased on mees ja naine kelle suhe on karile jooksnud. Kõrvaltegelasi liitub ja lahkub filmi käigus. Pluss üks väike tüdruk on nendega kaasas. Mark Wahlberg on nüüd kinnitatud Ellioti, peategelase, rolli.
See on M. Nighti post-Lady in the water film. Tema jutustamis stiil oli tuntav. Nagu arvata võib langeb siin filmis M.N.S filmidest kõige rohkem laipu ja kõige võikamatel viisidel. See katastroof on taustaks kahe inimese kriisiolukorras olevale suhtele. Ja üks fraas mis jõuab ilmselt traileritessegi:
"We've all been talking about how we're going to kill the earth one day. I think the earth just lost patience."


Kujutad ette, forumcinemas.ee ütleb, et kogu Shyamalani crew on kirjutanud alla konfidentsiaalsuslepingule, mille kohaselt ei tohi nad katastroofi põhjustajat reeta, aga paistab, et oled sellega juba hakkama saanud. Tegelikult mind häirib see, et produtsendid on vististi aru saanud, et Cloverfieldi sarnase salatsemisega saab hea rahamagneti, ja nüüd hakatakse seda vist poolte filmidega tegema. Mh.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LauraOlen » 23. Jaanuar 2008, 22:30

Kas keegi teab kas Johnny Depp loobus filmist ''Intervjuu Vampiiriga''? Ja kui loobus, siis miks?
See on täielik müstika, ühes mu kolmest unenäost kus ma Johnnyt olen näinud, ma küsisin talt selle pikalt piinanud küsimuse, ning ma ei mäleta mida ta mulle unenäos vastas... :))
Ma loodan et ma pole valesti aru saanud, et kas talle ikka pakuti seda rolli.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas hau » 23. Jaanuar 2008, 23:06

Jah. Ja nagu näha Top äraöeldud rollidest, siis see otsus on 11. kohal.
http://www.notstarring.com/favorites.html
Üldse huvitav sait see. Saab vaadata mis kellelegi tegemata jäänud.
Go crazy
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LauraOlen » 24. Jaanuar 2008, 22:18

Ma tahaks talt nii väga seda teada saada ! :'(
Üldse, ma tahaks talt vähemalt mingi miljon asja teada saada. :'(
Huvitav et ta Lestatist ära ütles, ma mõtlesin et ta ütles sellest Brad Pitti rollist, ma ei mäletagi nüüd enam mis ta nimi oli. Samas, võibolla ei sobi Johnnyle selline vampiiri tüüpi tegelane?
Kuigi, Sweeney ju on taga üpris lähedane. A ei, Sweeney Todd'i tegi ju Tim, see seletab ka asja ära.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas LauraOlen » 25. Jaanuar 2008, 19:19

Kas ''The Duchess'' tuleb Eesti kinodesse?
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas _eesti999_ » 26. Jaanuar 2008, 21:33

@LauraOlen:
"The Duchess" jõuab IMDB andmeil Prantsusmaale alles 19. november 2008. Eesti linastumise kuupäev avalikustatakse ilmselt hiljem, aasta teisel poolel (august-september-oktoober). Kuid pole ka kindel...

Eestipäevalehe ja Forumcinemas koostööl saab aga hääletada auhinna "Hää film 2007" poolt. Kokku on kolmkategooriat(aasta film; aasta näitleja; aasta hääl). Hääletada saab 3. veebruarini. Rohkem infot ja hääletamine
siin.
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas hau » 26. Jaanuar 2008, 22:14

_eesti999_ kirjutas:@LauraOlen:
"The Duchess" jõuab IMDB andmeil Prantsusmaale alles 19. november 2008. Eesti linastumise kuupäev avalikustatakse ilmselt hiljem, aasta teisel poolel (august-september-oktoober). Kuid pole ka kindel...

Eestipäevalehe ja Forumcinemas koostööl saab aga hääletada auhinna "Hää film 2007" poolt. Kokku on kolmkategooriat(aasta film; aasta näitleja; aasta hääl). Hääletada saab 3. veebruarini. Rohkem infot ja hääletamine
siin.

Hääletasin ka eelmine nädal. Andsin kõikvõimalikud hääled Sügisballile.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 27. Jaanuar 2008, 00:04

Ma hääletasin ka millalgi ning võitsin piletid auhinnagalale. 8)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 27. Jaanuar 2008, 22:42

MIS AMEERIKLASTEL VIGA ON? Nädalavahetusel kõige edukam film on Meet the spartans!! Seda saab lohutada sellega, et need kes toda filmi vaatama läksid olid kas neegrid, tiinerid või idioodid. Tavaliselt nendel on ülisitt maitse. Film tõi sisse 18 miljonit. Teise 18 miljonit tõid sisse kõik filmifännid, kes läksid Rambot vaatama. (Y)
Ei jõua ära oodata kuna Rambot saab näha.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Jaanuar 2008, 22:47

Lol, hau on rassist...
Aga ega see film küll niipalju raha väärt ei ole. Rambo peaks tegelt rohkem teenima, aga mis teha. Ju siis tänapäeva põlvkond ei hinda selliseid filme nii palju enam. Minu arust on just lahe see, et selline vana ja staažikas mees on ikka nii tegus ja veel jaksab. Väga tubli temast...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 27. Jaanuar 2008, 22:54

Rassist sellepärast, et ma panin neegrid ja idioodid samasse lausesse või mis? :)
Ei, see on fakt, et enamusele afroameeriklastest kinopublikust meeldivad sitad filmid. Sellepärast Ice Cube ja Tyler Perry teevad veel filme.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Jaanuar 2008, 23:02

hau kirjutas:Rassist sellepärast, et ma panin neegrid ja idioodid samasse lausesse või mis? :)
Ei, see on fakt, et enamusele afroameeriklastest kinopublikust meeldivad sitad filmid. Sellepärast Ice Cube ja Tyler Perry teevad veel filme.


:D, eks ikka selle pärast jah...
Aga Cube ei kõlba küll kuhugi, tema anne on nullilähedane...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist