Filme tuleb vaadata kinos!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LauraOlen » 26. Jaanuar 2009, 16:29

Nõustun publiku koha pealt.
Kui ma käisin klassi vaatamas, siis tuli kõrvale istuma üks mutike, kes pool filmi kõvasti nuttis ja õiendas, et liiga vägivaldne ja liiga paha, ning ühe stseeni ajal lihtsalt kõndis torisedes minema.

Mõnes kurvemas kohas ajas tema käitumine ikka tõsiselt naerma, nii et ma pidin end ikka tõsiselt tagasi hoidma, et mitte lihtsalt naerma hakata ebasobival hetkel.


Isiklikult käin pigem kinos või vaatan internetist (kuigi kvaliteet.. jah. :pööritus: )
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Ralf » 26. Jaanuar 2009, 16:34

Ma mäletan, kui ma käisin "Klassi" vaatamas, siis teatud hetkel kui Kaspar ja Joosep kooli relvadega sisenevad hakkas kari noorukeid tagareas naerma ja minu kõrval istunud naine pööras ümber ja vaatas neid kurja näoga, umbes nagu poleks neil õigust antud stseeni üle naerda. Siis aga tuli see Kerli "Kas ma lähen sisse või välja?" hetk ja ma ise pidin peaaegu naerma purskama, kuid üritasin end tagasi hoida, sest ma ei tahtnud, et ta mind ka põrnitseks. Viimased 10 minutit üleüldse ajasid mind miskipärast naerma... andis kuidagi mõnusa laengu, et fakk jee, andke tina neile jõmmidele !
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Spellbound » 26. Jaanuar 2009, 20:42

Tuleb meelde seik Jacksoni "King Kongi" ajal kui mingi tatikas oma isaga minu kõrvale istuma asus ning filmi kõige põnevamatel hetkedel pistis lõugama, et isa vaata nüüd, vaata. Sellise veniva ja nutuse häälega ka veel. Päris mitu korda käis see jant, aga ju vist otsustas isa poja ja publiku rõõmuks filmile siis näiliselt kaasa elama hakata, et pojake natuke vaiksem oleks. "PotC" 3-nda ajal hakkas kari jõmpsikaid aga jalgadega trampima. Sai korra nende peale karjatatud, et olge nüüd rahulikumad aga eriti ei aidanud. Tagusid tooni võrra nõrgemana edasi. Üleüldiselt naudin kinos käimist. See vastav õhkkond ning suur ekraan on ikka hoopis parem kui kodus arvuti/teleka taga vaatamine.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 26. Jaanuar 2009, 23:30

Pärnus Mai kinos kipub ka osade filmide ajal rahvas lolliks minema. Ülemises reas istuvad kambad pilluvad oma pudeleid ja sitta mööda kino laiali ja lällavad. On olnud juhus, kus tuttav on saanud mingi limonaadipudeliga vastu pead. Ise olen lausa vahel oodanud, et midagi sellist endaga juhtuks, et siis tüübid korralikult tümaks teha.
Samas jälle olen vahel ka ise lõbusamas seltskonnas ja veidi vindises konditsioonis mõnda paskfilmi vaatamas, kuid kunagi ei ole kinos lällama hakanud, sest pole selline märatseja lihtsalt.
Viimasel ajal pole enam igasugust solki kinno vaatama roninud ning sellepärast on ka publik viisakam ja meeldivam tundunud. Kui on hea film ja mõnusalt pooltühi saal, on rahvas mõtetega rohkem filmi juures ja naerab õige koha peal. Vahel on kinos ka sellised toredad momendid, näiteks Death Proofi vaatamisest on mul siiani meeles, kui too avarii seal filmi keskel toimus ning jalgu lendas ja järsku tuli kuskilt rahva seast selline punnitamata, siiras "Ossa raisk". Sellised hetked ajavad näo muhevile.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Soprano » 26. Jaanuar 2009, 23:45

Mul jääb igavesti meelde üks Transformers'i linastus, kui saali eespoolt hõiskas keegi poisiklutt "MINEE" (venitatult) iga kord, kui robotid muutusid autodeks ja vastupidi. See andis filmile ainult vürtsi juurde.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 27. Jaanuar 2009, 00:26

Pean lihtsalt ära mainima. Läksin siis vist õhtusel ajal "There Will Be Bloodi" vaatma. Nii umbes poole filmi pealt ja see on see aeg kui olin filmi täiesti sisse elanud ja äkki katkestas TWBB-i lummust kellegi hästi kõlav hääl, mis ütles umbes nii- "Kuule ma olen kinos praegu. Mingi ülijama filmi vaatan. Oota, ma kohe tulen" ja tüüp kõndis saalist välja. Selle peale ei osanud isegi naerda. Keegi ei paistnud midagi selle peale arvavat ja kõik vaatasid eelmise aasta ühte parimat filmi edasi.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Jaanuar 2009, 01:13

Mul oli ka üks hea kogemus. Vaatasin ühte sitimat filmi, mis kinos näinud - Quarantine - ning kui asi oli juba lõppemas ja täiesti mõttetult jabur, nii arvas ka ülejäänud publik, siis karjus üks tüüp mingi deemoni peale: FÜÜRER RUTT! Kuna see kild oli tol ajal nii naljakas, siis puhkes terve väike Cinamoni saal naerma selle peale ja naerdi kuni lõpuni välja (mingi 5 minti veel). Lahe just, et sita filmi ajal elamus paremaks muudetakse.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas LiveForThis » 27. Jaanuar 2009, 01:19

PÖFFil "Blindnessi" lõppedes üks sell mu selja taga rääkis telefoniga ja lausus: See, et jah ma siin käisin "mingisugust" PÖFFi filmi vaatamas.

Aga mis mõttega on minna just PÖFFile kui filmist on ükskõik :pööritus:
PÖFFil oli muidugi kohe tunda, et mis seltskond on kohale tulnud(välja arvatud siis selle ühe).
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 27. Jaanuar 2009, 21:35

Siiani sürrim elamus kinos oli kui käisin sõbraga vaatamas The Hills Have Eyes 2'te (vist) ja meie reas istus Arnold Oksmaa. Iga jumala kord kui keegi maha löödi naeris ta kõvasti oma kastreeritud naeru ja selle peale naeris ka algul paljud tema ümber. Pika peale viskas see kope ette ja inimesed olid pigem siis vait ning vihased. Arnold Oksmaa mingisugust piinlikkust loomulikult ei tundnud.

Teine lugu...

Kui käisin Zodiac'i vaatamas, siis algustiitrite jooksmise algul karjus üks vend saali nurgast tugeva vene aktsendiga: ZODIAAAAC!

See ajas südamest naerma.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 27. Jaanuar 2009, 21:38

Maru imelik! Oksmaa istus jälle minu ees "Zodiac'i" ajal ja nilbitses pidevalt oma geisõpradega. Sama filmi seansi ajal juhtus veel üks naljakas asi.

Tahtsin tualetti minna ega polnud saaliga harjunud. Läksin siis trepist alla ja hakkasin üle saali eeskülje (kus ekraan on) kõndima ukse poole, kuid sein tuli vastu. Avastasin siis, et uks on trepi juures, lajatasin endale otsaette ja kõndisin tagasi trepi juurde. TERVE publik purskas naerma.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 27. Jaanuar 2009, 23:33

Ralf kirjutas:Maru imelik! Oksmaa istus jälle minu ees "Zodiac'i" ajal ja nilbitses pidevalt oma geisõpradega. Sama filmi seansi ajal juhtus veel üks naljakas asi.

Tahtsin tualetti minna ega polnud saaliga harjunud. Läksin siis trepist alla ja hakkasin üle saali eeskülje (kus ekraan on) kõndima ukse poole, kuid sein tuli vastu. Avastasin siis, et uks on trepi juures, lajatasin endale otsaette ja kõndisin tagasi trepi juurde. TERVE publik purskas naerma.


Olen su blogist mõlema kohta lugenud ja tahaks kogeda seda teist varianti :P
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Cagefactor » 28. Jaanuar 2009, 00:41

Kinos on lahe vaadata filme. Mäletan läksime kinno klassikaaslastega. Hannibal Rising vaatasime, kui oli hetk mil hannibal lõikas mehel mõõgaga pea otsast, purskasime sõbraga naerma terve saali peale. Suht kahtlaselt vaadati meid. Teine kord oli niiet Saag 5 ajal alguses ei olnud häält, ja tüübid hakkasid ise teksti peale lugema, see oli väga naljakas :)) Kõige tapvem mis on juhtunud kinos minuga oli see kui käisin vaatamas Doom'i, filmi keskel või lõpus kus oli kõik verine, hakkas tagant reas tüüp karjuma :" Salvesta ära, Salvesta Ära!" :)) :))
Ernest Hemingway once wrote, "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part.
Kasutaja avatar
Cagefactor
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 466
Liitunud: 12. Jaanuar 2007, 12:18
Asukoht: GPS-i peal vilgun punase värvusega.

PostitusPostitas Soprano » 25. Mai 2009, 15:54

BS, et Kosmos läheb oma iga-aastasele suvepuhkusele 30.05 – 30.06. Olin plaaninud Observe and Report, Boat that Rocked, Fast & Furious jt. vaatama minna, mis hiljuti Plazas nägemata jäid (jäävad).
Sel nädalal siis vähemalt Crank 2.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Mai 2009, 18:34

Krt, ma tahtsin Star Treki näha, aga see ei jõuagi enne Kosmosesse kui see puhkusele läheb.
Raha ei kasva puu otsas ja nüüd hoian, et õige pea T4 viimaks ometi näha.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 29. Juuni 2009, 16:03

Esialgne plaan juuni viimaseks päevaks:
kell 11:40 Hangover
14:00 Adventureland (teist korda).

Tuleb mõnus päev komöödia seltsis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist