Subtiitrid!

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hea Aasta » 11. Juuni 2007, 23:59

Tänan
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Will Turner » 19. Juuni 2007, 11:20

Paljud subtiitride lehed on kinni pantud.
SubClub on ka nii kahevahel.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

PostitusPostitas KiiZ » 13. August 2007, 20:36

veidi konkreetsem küsimus, et kas keegi teab, kas 'Grindhouse'ile on eesti subtiitrid tehtud, sest ma olen otsind ja leidnud pole. vb mõni teist ise on teinud isegi :D
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas simpson » 13. August 2007, 23:46

KiiZ kirjutas:veidi konkreetsem küsimus, et kas keegi teab, kas 'Grindhouse'ile on eesti subtiitrid tehtud, sest ma olen otsind ja leidnud pole. vb mõni teist ise on teinud isegi :D


Subclubis Planet Terrori subtiitrid täitsa olemas.

http://subclubfuture.net/down.php?id=5178
30 Days of Night 5/10
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas KiiZ » 16. August 2007, 16:30

need tegelikult leidsin isegi, aga tahaks tervet 'Grindhouse'i, aga rohkem läheks death proofi omasid vaja, sest sellest filmist läks natuke kõrvadest mööda mul ja mugavam oleks endale, kui terve 'Grindhouse'i subtiitrid olemas.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Hea Aasta » 24. August 2007, 20:51

Seoses subtiitritega küsiks, miks meie kinodes näidatakse filme venekeelsete subtiitritega? Me ikka elame ju Eestis või olen ma millestki valesti aru saanud? Kas Venemaal näidatakse filme eestikeelsete subtiitritega? :x
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Priit » 24. August 2007, 22:24

Hea Aasta kirjutas:Seoses subtiitritega küsiks, miks meie kinodes näidatakse filme venekeelsete subtiitritega? Me ikka elame ju Eestis või olen ma millestki valesti aru saanud? Kas Venemaal näidatakse filme eestikeelsete subtiitritega? :x


Kurb lugu, kuid see on väga loogiline. Ma naersin tegelikult ühele venelasele näkku, kui tuli "Cars" vaatama ja eestikeelsed subtiitrid puudusid.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Hea Aasta » 24. August 2007, 22:45

Viimati kui käisin kinos Simpsoneid vaatamas, siis viskas ikka üle küll. Vähemalt pooled vaatajad olid venelased! Ja mitte ükski asi ei õigusta venekeelsete subtiitrite kasutamist EESTI VABARIIGIS. Kurat küll, õppigu eesti keel selgeks. Seetõttu pole tahtmist ka kinno enam minna, sest mulle on lihtsalt täiesti vastuvõetamatuks muutnud see, et venekeelsed supakad all on. :x Ma tahaks venelaste nägusid näha, kui nende omakeelsed subtiitrid alt kaovad.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas lostinthemist » 26. August 2007, 23:32

Hmm. Mind küll see ei kõiguta, et vene keelsed subtiitrid eesti keelsete subtiitrite all on. Tasuks meeles pidada, et meie riigis elab väga palju venelasi, eriti Ida-Eestis.

Kas Venemaal näidatakse filme eestikeelsete subtiitritega?


Kas Venemaal elab siis nii palju eestlasi, et on vaja eesti keelseid subtiitreid?
Ärge saage minust valesti aru, ma ei õigusta venelasi; aga see on loogiline, nagu Priit ütles.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Hea Aasta » 26. August 2007, 23:44

Kas Lätis on kinodes venekeelsed subtiitrid?
Me võiks ju siis sama hästi ka soomekeelsed subtiitrid alla panna, sest soomlasi on Tallinnas palju!
Mitte miski ei õigusta võõrkeelseid subtiitreid! Õppigu eesti keel selgeks! Pole ime kah, kui nad edaspidigi oma NSV Liitu siin taastada tahavad, sest pidevalt nad oma tahtmist saavad.
Terve Rootsi on näiteks täis türklasi ja muid araablasi, kuid seal on küll vaid omakeelsed subtiitrid.

Sorry, aga ei saa teiega nõustuda. :(
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Robert » 27. August 2007, 10:43

Jah, eestis peavad olema need subtiitrid all, sest 25.7% Eesti Vabariigi rahvaarvust on venelased. Meie rahvaarvu arvestades on see üsnagi suur protsent ja vene keelsed subtiitrid on paratamatus, millega sa pead leppima.

Jah, ka Lätis on filmide all vene keelsed subtiitrid.

Soomes on ainult 5.6% rahvast rootsi keelt oskavad, kuid vaatamata sellele on kinodes peale soome keele ka rootsi keelsed subtiitrid.

Soomlasi on on meil ainult 0.8% - milleks neile subtiitrid?

Mulle tundub, et sa tahad lihtsalt venelaste üle vinguda ja leidsid nüüd jälle uue põhjuse. Kui sind need subtiitrid nii väga häirivad, siis ära käi kinos! Osta endale DVD, kus saad määrata, et näed ainult eesti keelseid subtiitreid. Nii lihtne see ongi!
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 27. August 2007, 21:03

Robert kirjutas:Soomes on ainult 5.6% rahvast rootsi keelt oskavad, kuid vaatamata sellele on kinodes peale soome keele ka rootsi keelsed subtiitrid.

Soomes on muuseas kaks riigikeelt: soome ja rootsi keel. ;-)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hea Aasta » 04. August 2008, 15:10

Siinkohal taas küsimus: kust saada subtiitreid? Eelpool mainitutest ei tööta mitte ükski.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas eerik » 04. August 2008, 15:12

Hea Aasta kirjutas:Siinkohal taas küsimus: kust saada subtiitreid? Eelpool mainitutest ei tööta mitte ükski.

subclub.ee
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hea Aasta » 04. August 2008, 15:32

rezpekt kirjutas:
Hea Aasta kirjutas:Siinkohal taas küsimus: kust saada subtiitreid? Eelpool mainitutest ei tööta mitte ükski.

subclub.ee
OK.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist