Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

Moderaator: Meeskond

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Ralf » 01. August 2014, 01:08

rauls kirjutas:Ralfile kindlasti meeldiks see film!

Homme plaanisin vaatama minna. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Kickflick » 01. August 2014, 07:35

rauls kirjutas:Pilt
La Vénus à la fourrure - 9/10

Väga vinge linateos Polanskilt! Tegelasi on ainult 2 ja kõik toimub ühes ruumis ehk film on minimalistlik, kuid tuline dialoog ja suurepärane näitlejamäng (au ja kiitus Seigner'le ja Amalric'le) on vaatamist väärt. "La Vénus à la fourrure" on äärmiselt dialoogitihe (nagu Polanski eelmine film "Carnage'ki"), pakkudes oma mitmekihilisuse ja mõistuslikkusega huvitava elamuse. Lõpp on visuaalselt superägedalt lahendatud! (Y)

Ralfile kindlasti meeldiks see film!


Käisin ka seda täna vaatamas ja julgen öelda, et tegu on siiani mu 2014. aasta suurima kinoelamusega! (Y)
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas brixxx » 11. August 2014, 12:15

Eile vaatasin filmi "The Spikes Gang" (1974). Pean tunnistama nüüd kui olen mõned vanemad westerni filme vaadanud, hakkavad mulle isegi westerni filmid meeldima. Mulle ei meeldi sellised westerni filmid, kus on väga õelust täis kurjategijate kamp, kes tahavad linnasid hävitada.

Aga film "The Spikes Gang" on küll teemaks pangarööv, aga kurjategijad on sõbralikud ja tunduvad heatahtlikud. Huvitav on vaadata vanaaegseid filme, kuidagi tunduvad kurjategijatest tegelaskujud, kuidagi sõbralikud. Olen viimane nädal aega vaadanud Lee Marvini filme ning peale filmi "The Spikes Gang" oli ka filmis "Prime Cut" (1972), Lee Marvini kurjategija roll, kuidagi sõbralik ja heatahtlik.

Kuid film "The Spikes Gang" meeldis mulle kuna enamus ajast filmis mängivad rollid mõjusid sõbralikult, Lee Marvini roll tundus küll veidi vastuoluline nagu ma enne mainisin, et Lee Marvini roll oli sõbralik, aga samas oli valmis kõiki inimesi reetma ning hiljem ka neid tapma. Film on sellesmõttes ka vastuoluline, et enamus filmi ajast on seikluslik, lõbus ja sõbralik meeleolu ning lõppkulmintatsioon on see, et 4 peategelast kõik surevad.

Hindeks annan 6/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Iceman » 21. August 2014, 18:53

Not Safe for work.

Päris intrigeeriv film. Algus oli lahe, kus juhtus pmst 30 sekundiga kõik ära, mis tavaliselt mõnes filmis kestab terve 90min teinekord. Muidu tegelt üsna random film, midagi väga erilist selles filmis polnud, vb sellepärast ka pole seda isegi FV andmebaasis, et see tema imdb hind 6.2 on arusaadav, enda poolt läks ka 6tärni.
Iceman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 15. Detsember 2012, 13:25

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas CM-Girl » 25. August 2014, 19:02

Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas CM-Girl » 27. August 2014, 05:06

Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas CM-Girl » 07. September 2014, 19:41

Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas CM-Girl » 14. September 2014, 12:32

The Phantom (1931)


Pilt

Pettumus..2/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas rauls » 18. September 2014, 21:50

Tracks (2013) - 6/10

Ootasin vähe paeluvamat linateost (igav siiski ei hakanud). Peategelase suurest katsumusest ja üksildusest ei saanud päris õiget pilti. Kirge jäi väheks. Filmis oli ta enamus ajast ikkagi inimes(t)ega koos. Visuaal on kena, kuid ei midagi vapustavat. Muusika ei istunud mulle niivõrd. Sain küll filmi poeetilisusele pihta, kuid see ei läinud hinge. Keskpärane film, aga mitte halb. Mia Wasikowska tõestas, et on hea näitlejanna.

Pilt
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas JazZ- » 19. September 2014, 12:43

rauls kirjutas:Tracks (2013) - 6/10


Olen raulsiga pea 100%-liselt nõus. Lootsin näha "Into the Wild"-i kõrbeversiooni, aga sain hoops "Girls" gone wild'i (sest "Girls"'-ist tuntud Adam Driver käis looduses ja puha). Võib-olla on kõrb vaimustava visuaalse vaatemängu jaoks liiga üksluine, võib-olla oleks film vajanud rohkem Eddie Vedderi muusikat, võib-olla oli seal lihtsalt liiga vähe Kristen Stewarti cameo'sid. Lisaks oleksin ma analoogselt Mia Wasikowska kehastatud Robynile soovinud seal näha vähem inimesi. Igal juhul pärast "Tracksi" nägemist tuju kõrbematka ette võtma hakata ei tulnud ja kaamelitega tahaksin veel vähem tegemist teha kui varem. Naljakas, sest pärast "Into the Wild"-i vaatamist oleksin suurima heameelega otsekohe enda NPNK pangakaardi puruks lõiganud ja Alaskale seiklema suundunud, kuigi seal lõppes lugu filmi protagonisti jaoks ju hoopis kurvemalt.

Positiivsest küljest oli Mia Wasikowskat värskendav näha oma tavapärasest rõõmsa indie-tüdruku rollist välja murdmas ning sealjuures saab ta täitsa hästi hakkama näo tegemisega, et inimesed talle eriti ei meeldi.

Kusjuures filmi treiler suutis vastata kõikidele ootustele, mis mul selle suhtes olid. Võib-olla pole M83 "Outro"-ga, mida ka "Cloud Atlas"-e treileris kasutati, lihtsalt võimalik mitte-eepilist tunnet tekitada. Kavalad tõpranäod!

6 kaamelit 10-st
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas tuusla » 19. September 2014, 14:55

Tjah, huvitaval kombel, nagu näha, puuduvad andmebaasist mitmed hetkel kinodes jooksvad filmid. Sõrmeviibutus ei tea kelle suunas.

Igatahes vaatasin "Kõrvalehüpet" (La ritournelle). Tüüpiline Euroopa film. Kodukootud. Veidike totakas. Pealiskaudne.
Rõõm, kui läbi sai.
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 406
Liitunud: 22. August 2009, 00:21
Asukoht: Metsamajake

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas ruut » 25. September 2014, 15:56

Batman: Year One

Seni nähtud mängu- ja animafilmidest, mis eales Batmanist tehtud on, kuulub see mu lemmikute hulka. Võib olla on isegi tegu kõige parema Batmani filmiga, mis üldse tehtud on. Ehk eelkõige just selle tõttu, et
Spoiler :
tegelikult ei ole film niivõrd Batmanist, kui et hoopis Jim Gordonist. Samuti meeldis mulle see, et vaenlasteks ei olnud ei Jokker, Pingviin, ega muud pisut ebardlikud pahalased, vaid rinda tuli pista mafioosode ja korrumpeerunud võmmidega. Animatsioon oli kena, häälenäitlejad olid head (eriti Bryan Cranston Jim Gordoni rollis) ning üleüldse oli tegu väga toimiva kompotiga.


Nüüd peaks vist *lõpuks* Frank Milleri koomiksi kätte võtma, mille põhjal film tehti.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas Jolt » 27. September 2014, 12:07

Ookami kodomo no Ame to Yuki aka Wolf Children

Suurepärane film ja lihtsalt fantastiliselt realistlik ning ilus animatsioon. Inimeste liikumine; taustada värviküllus ja detailirohkus ja arvutigraafika ning käsitsi maalitu kokkuklapp. Seda kõike ei ole võimalik ülehaipida. Kõigi jaoks, keda vanu käsitsi animeeritud filme vaadates tabab tõsine nostalgiapuhang, on Wolf Children tõeline balsam hingele.

Aga vähe sellest, et tehniliselt on tegu väga imetlusväärse filmiga - ka lugu ise on väga liigutav ja hästi konstrueeritud. Kui kõikides Mamoru Hosoda filmides, mida näinud olen, on väga selge fantaasi element, siis lugude põhituumaks on alati hoopis väga lihtsad ja inimlikud teemad, mida käsitletakse ülimalt ausas.

Väga palju ülivõrdes sõnu, aga mis teha, Mamoru Hosoda on minu silmis Hayao Miyazaki klassist lavastaja.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas rauls » 27. September 2014, 13:27

Il capitale umano - 9,5/10
Täiesti minu maitse järgi draama. Üks parimaid 2013. aasta filme.

Pilt
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Viimane vaadatud film! (mis puudub FV andmebaasist)

PostitusPostitas CM-Girl » 21. Oktoober 2014, 22:51

The Brood (1979) 3/10

http://www.imdb.com/title/tt0078908/

EDIT: Buffy the Vampire Slayer (1992) 4/10

http://www.imdb.com/title/tt0103893/
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Filmijutud

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist