Küsitlus nr. 140 - Parim suvefilm 2019

Siia pikem arutelu Filmiveeb.ee küsitluste vastuste kohta.

Moderaator: Meeskond

Parim suvefilm 2019 oli ...

Sa võid valida kuni 1 valiku.

 
 
Vaata tulemusi

Küsitlus nr. 140 - Parim suvefilm 2019

PostitusPostitas Soprano » 03. September 2019, 17:36

Tundub, et Avengers: Endgame saab minu hääle. Hea fan service lõpp. Lähedane teine oleks Spider-Man: Far From Home ehk ametlikult viimane hea Ämblikmehe film - kuulsite siit esimesena! Eraldi kiitused lähevad John Wick 3'le. Mu oodatuim film oli muidu Hollywood, mida käisin isegi 2x vaatamas. Manson + Hollywood + Tarantino tundus tulevat unelmate kombo, aga minu jaoks läks ta lati alt läbi. See oli nagu omlett, kus olid olemas kõik viimase peal komponendid ja maitseained peale muna. Ma pole mõningaid Tarantino filme ammu vaadanud (nt. Death Proof), aga atm paneks selle heal juhul eelviimasele kohale tema filmograafias.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Küsitlus nr. 140 - Parim suvefilm 2019

PostitusPostitas CM-Girl » 03. September 2019, 20:23

Aladdin ja Hobbs & Shaw on selle aasta lemmik(suve)filmid, aga hääle sai esimene kuna suutis mind enim üllatada, ei arvanud, et nii väga meeldib. Enne Hobbsi & Shaw vaatamist juba olin kindel, et meeldib ja vastas ootustele.

Avengers, John Wick, Pokemon meeldisid ka. The Lion King ja uus MIB jäid kesiseks. Teised filmid vajavad vaatamist.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Küsitlus nr. 140 - Parim suvefilm 2019

PostitusPostitas Ralf » 12. September 2019, 10:32

"Lõvikuningas" jäi vahele. Valisin "Hollywoodi" muidugi. Siis "Endgame" ja "Aladdin".
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Küsitlus nr. 140 - Parim suvefilm 2019

PostitusPostitas Ronet » 12. September 2019, 23:37

Avengers: Endgame ööseanss oli midagi erilist. MCU on SELLE generatsiooni tegelik Star Wars.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Küsitlused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron